[ZAMKNIĘTE]  marzenka20aaa


Napisał(a): marzenka20aaa


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


17 posts in this topic
marzenka20aaa
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
9 posts 2 threads Dołączył: Jan 2019
01.03.2019, 19:08 -
#1
1. Nick to marzenka20aaa
2. Powód no to "BRAK WSPÓŁPRACY PODCZAS SPR"/DAZEND
3. Czas to 6 dni 22 godziny i 50 minut
4. Grymoniasty
5. Powinna być zniesiona, ponieważ sprawdzanie było tylko dlatego ,że było dużo zgłoszeń że mam cheaty ale to NIE PRAWDA. Kid Mod MAJUUUSIA też mnie sprawdzała 1 raz i nic nie było. Dodatkowo DazenD powinnien dać mi wybór w aplikacjach przez które miał mnie sprawdzać (a podał tylko ts).
6. Dowody to takie, że MAJUUUSIA mnie sprawdzała i nie miałam, to, że mam wysoki lvl i chyba nie chcialabym go stracić (poprzez zbanowanie perm), to, że nie potrzebuje do gry cheatów i nie bedę się zniżać do poziomu niektórych.
MAJUUUSIAXDXD
Kamil Kocha Megi
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
11 posts 1 threads Dołączył: Feb 2019
01.03.2019, 19:13 -
#2
Faktycznie gdy Cię sprawdzałam nie miałaś cheatow i widzialam ze sie dobrze bijesz
Za UB
Kamil Kocha Megi
DazenD
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
25 posts 2 threads Dołączył: Feb 2019
01.03.2019, 20:58 -
#3
- Zapytałem czy posiadasz ts bo sprawę będzie łatwiej wyjaśnić. A nie zaproponowałaś innego sposobu komunikacji. A skoro nie chciałaś pobrać ts to równie dobrze programów do sprawdzenia.
- To że byłaś sprawdzana nie raz nie znaczy że nie możesz być sprawdzona ponownie.
- Kiedy pisałem ile czasu zostało kazałaś mi skrócić bo powiedziałaś że nie pobierzesz nic więc nic nie miałem powodu aby pytać o coś innego nie wspominając o np AnyDesk czy TeamViver
- Jak wyjaśnisz to że na początku gry biegnąc nie mogłem za Tobą nadążyć? (nie posiadałaś potki speeda)

Przeciw UB chyba że przełożeni zdecydują inaczej.
marzenka20aaa
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
9 posts 2 threads Dołączył: Jan 2019
02.03.2019, 09:47 -
#4
Mowiłam, że nie mam jak, bo mam komputer zawalony i nie mam pamięci. Nie kazałam tylko sugerowałam, bo mówiłam, że nie mam pamięci i się śpiesze bo muszę wyjść z domu i nie ma po co tego ciągnąć. Jak wyjaśnie bardzo prosto klikałam dwa razy w lub w+alt (a to chyba jest dozwolone co nie).
DazenD
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
25 posts 2 threads Dołączył: Feb 2019
02.03.2019, 17:58 -
#5
Czy naprawde uważasz że tego nie zrobiłem. No cóż. Nadal zostaje przy swoim zdaniu.
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
02.03.2019, 18:50 -
#6
Nas nie obchodzi, czy ktoś ma zawalony komputer, czy nie. Jak jesteś sprawdzana, to masz obowiązek wykonywać polecenia administratora, który Cię sprawdza, nie wykonywałaś ich więc otrzymałaś bana za brak współpracy. Ban według mnie jest słusznie nadany. Pozdrawiam.
obraz
marzenka20aaa
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
9 posts 2 threads Dołączył: Jan 2019
02.03.2019, 19:57 -
#7
No dobrze jak tak uważasz to OK. Tylko powinniście być trochę bardziej wyrozumiali dla graczy, bo jak serio nic się nie zrobiło (chodzi o cheaty) i jest się sprawdzanym, i nie możesz wykonać tych poleceń (typu brak pamięci, blokada rodzicielska itp) to trochę jest słabo, bo niektórym może zależeć na tym serwie. (Jak coś nic do was nie mam tylko czuję się bezradna, bo nie mogłam nic zrobić w zaistniałej sytuacji)
ciampek202
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
101 posts 7 threads Dołączył: Dec 2016
02.03.2019, 20:05 -
#8
(02.03.2019, 19:57)marzenka20aaa napisał(a): No dobrze jak tak uważasz to OK. Tylko powinniście być trochę bardziej wyrozumiali dla graczy, bo jak serio nic się nie zrobiło  (chodzi o cheaty) i jest się sprawdzanym, i nie możesz wykonać tych poleceń (typu brak pamięci, blokada rodzicielska itp) to trochę jest słabo, bo niektórym może zależeć na tym serwie. (Jak coś nic do was nie mam tylko czuję się bezradna, bo nie mogłam nic zrobić w zaistniałej sytuacji)

Nie mogłaś po prostu poinformować go w grze, iż nie masz ts, ani miejsca na komputerze na jego instalacje? Myślę, że wystarczyłoby tylko spróbować wtedy wyjaśnić sytuację, a cała sprawa najpewniej skończyłaby się w inny sposób.
Spokój... Ważna rzecz, w której posiadaniu jest tylko nieliczna większość z mniejszości ogromnej populacji tego świata c:
marzenka20aaa
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
9 posts 2 threads Dołączył: Jan 2019
02.03.2019, 20:50 -
#9
No powiedziałam mu że nie moge go pobrać bo nie mam pamięci. A on nawet nie zaproponował innej formy sprawdzania
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
02.03.2019, 21:00 -
#10
(02.03.2019, 20:50)marzenka20aaa napisał(a): No powiedziałam mu że nie moge go pobrać bo nie mam pamięci. A on nawet nie zaproponował innej formy sprawdzania

Zawsze mogłaś zwolnić sobie miejsce i nie byłoby problemu.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości