[ODRZUCONE] [Podanie] TovL


Napisał(a): TovL


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
TovL
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Feb 2019
24.03.2019, 13:44 -
#1
1.Imię: Konrad
2.Wiek: 12 lat. (Mam nadzieję, że szansę dostane).
3. Nick w grze: TovL
4.Czas, od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Ok. 3 miesięcy. Dokładnie nie stwierdzę.
5. Czas dzienny, jaki możesz poświęcić na serwer: 3-4 godziny. Czasami nawet i dłużej
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie? : Posiadam wszystkie wymienione. Facebook, Skype i TeamSpeak.
7. Komendy przydatne w roli ChatMod:
/cc - czyszczę chat
/c off – wyłącza chat.
/c on – włącza chat.
/kick <nick> <powód> - wyrzuca gracza z serwera minecraft.
/bw find <nick> - Sprawdza, na jakiej arenie znajduje się gracz.
/tempwarn <nick> <czas> <powód> ostrzega gracza. {jeżeli chatmod ma na te czynność permisje.
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:
Dlatego że uwielbiam pomagać ludziom i staram się jak najczęściej rozwiązywać konflikty . Często, gdy jestem na serwerze minecraft upominam graczy używających wulgaryzmów i wyzywających się. Pytania, które ktoś mi zada staram się jak najczęściej na nie odpowiadać. Będę starał się sprawdzać wszystkie zgłoszenia, jakie odbiorę. W tym punkcie to wszystko.
9. Coś o sobie:
Nazywam się Konrad. Dla przyjaciół i znajomych Kondzio. Najbardziej lubię grać w gry komputerowe a czasami poczytać książki. Mam starsze rodzeństwo. Brata i siostrę, którzy są już dorośli i mają już swoje rodziny. Najczęściej kłócę się z siostrą, ponieważ jest taka, że zawsze ma być wszystko po jej myśli a mnie najbardziej to denerwuje. Z bratem prawie wcale się nie kłócę. Mam również 3 piesełki. Kodi (labrador) Puszek (kundelek) i Szarik (owczarek niemiecki). W tym punkcie to tyle ?
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Mam sprawny mikrofon, lecz zbieram na jeszcze lepszy.
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Posiadam minecraft nonpremium.
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft? (NIE PODAWAJ IP): Oczywiście. Byłem w administracji na różnych serwerach.
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy ? : W administracji na serwerze minecraft Lecraft jeszcze nie byłem wcale, lecz teraz staram się dostać.
Pixelmon_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
13 posts 15 threads Dołączył: Mar 2019
24.03.2019, 14:42 -
#2
Wiek (-)
Komendy (-)
Nie widzę cię na serwerze minecraft
Nie estetyczne
---------------------------
Na NIE!
NinJa_CiSseK
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
368 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
24.03.2019, 14:54 -
#3
@Pixelmon a jakie komendy?
Wszystko dobrze, na tak!
Powodzenia Wink
-idk co tu dac-



WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
24.03.2019, 16:47 -
#4
Pixelmon ty jesteś jakiś przywalony. Wszystko dobrze napisał a ty się czepiasz, nie grasz na minigrach wiec cicho bądź -,-. Co do podania to na nie (wiek).

I jesteś u mnie na serwerze minecraft xD
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.03.2019, 16:49 przez WisienQa_.
NinJa_CiSseK
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
368 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
24.03.2019, 16:50 -
#5
Wisienqa a no tak zapomniałem że jest u Ciebie.
Przez to na nie XD
-idk co tu dac-



kkamill34
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
49 posts 2 threads Dołączył: Nov 2017
24.03.2019, 17:29 -
#6
obraz
:|




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości