[ZAMKNIĘTE]  Ważne - zostalam okradziona!,(osoba nie dodana)


Napisał(a): NatariChanZu


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
NatariChanZu
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 3 threads Dołączył: Mar 2019
02.04.2019, 13:52 -
#1
nick: Natalia28122005
Dnia 2.04.2019 weszłam na serwer , na początku nie zauważyłam zmian bo znajdowałam się na mojej 3 działce , po powrocie na 1 cześć domku była rozwalona ,uznałam to za żart na prima aprilis , słaby ale jednak, ze strony mojego brata ,który jako JEDYNY jest dodany na tą działkę i zaczęłam odbudowywać chciałam skorzystać z kowadła ,jednak go też nie  było więc chciałam zrobić nowe . Otwieram skrzynkę z surowcami i widzę że wszystkie diamenty i większość żelaza i złota zniknęły .Mój brat nie był na serwerze minecraft  i nie mam pojęcia kto mógłby to zrobić ,jednak mam nadzieję ,że administracji uda się namierzyć winnego. Od razu informuje ,że sprawdzałam listę dodanych i nikogo innego tam nie ma.

Z wyrazami szacunku i prośby
Natalia28122005
Fujoshi On
Ronczasty
N0 3L0 710M3Q/BYŁY MOD
avatar usera

width=

Zarejestrowany

8
457 posts 34 threads Dołączył: Mar 2017
02.04.2019, 14:47 -
#2
Nie dałaś nikomu /coop?

Gastel992
§ Były ChatMod §

width=

Zbanowany

211 posts 39 threads Dołączył: Sep 2018
02.04.2019, 18:25 -
#3
Wejść brat na serwer i zniszczyć/okraść cię to może i potem powie że to niby nie on. Każdy... brat czy nie brat może ci zniszczyć działkę + okraść cię z surowców i potem powiedzieć że to nie on! Po za tym to nie ten dział... Tu zgłaszasz skargę na gracz który łamie regulamin FreeBuild a nie ma w regulaminie zakazu griefingu działek. 
Nie chcę oskarżać adminów ale np. jakiś mod+ mógł dodać podczas twojej nieobecności i brata na serwerze minecraft do działki a ten okraść/zniszczyć a na koniec poprosić moda+ o wyrzucenie go z działki.
Nie wiem czy znajdziesz jakiegoś dobrego członka administracji który ci nie powie że... nie ma czasu albo powie, że to twoja wina i ci pomoże. Dobrą taktyką byłoby chyba zrobić /seen <nick twojego brata> i adm by ci powiedziała kiedy on był na serwerze minecraft a ty byś się go zapytała co robił o takiej i siakiej godzinie. Jeżeli powie, że go w tym czasie nie było na serwerze minecraft a był to możesz go podejrzewać. 


A i także zależy od tego jaką komendą dodałeś/aś brata. Jeżeli komendą ./p add musiał wbić na twoje konto lub ktoś serio tak postąpił a jeżeli ./p trust to mógł ci to bez problemu zniszczyć. Ale on ci się tak nie przyzna do winy jeżeli nie będziesz miał/a twardych dowodów na niego. Nikt w dzisiejszych czasach raczej nie powie "Dobra, to ja zniszczyłem działkę i ukradłem/am ci surowce"...  Nie wiem jak adm postąpi.
Po za tym to nie ten dział na opisywanie tego typu problemów. 
Swój problem powinieneś/aś opisać na tej stronie: https://www.lecraft.pl/Serwery-Minecraft...i-Problemy
NatariChanZu
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 3 threads Dołączył: Mar 2019
03.04.2019, 16:40 -
#4
wiesz on na serwerze minecraft tak naprawdę od kilku miesięcy nie gra ,ale dzięki za rady na pewno wykorzystam i przeniosę skargę
Fujoshi On
riserm_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
8 posts 2 threads Dołączył: Nov 2016
06.04.2019, 16:09 -
#5
Nikt nie wchodził na twoje konto z innego ip więc możliwe że twój brat wszedł na twoim koncie lub na swoim nie sprawdze tego bez nicku twojego brata
[url=https://naforum.zapodaj.net/8d107990001d.png.html][/url]

Opravca
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
52 posts 1 threads Dołączył: Jan 2019
03.10.2019, 20:31 -
#6
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości