[PRZYJĘTE] Gastel992


Napisał(a): Gastel992


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


15 posts in this topic
Gastel992
§ Były ChatMod §

width=

Zbanowany

211 posts 39 threads Dołączył: Sep 2018
02.04.2019, 19:19 -
#1
1. Imię: Dariusz

2. Wiek: 14

3. Nick w grze: Gastel992

4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Od sierpnia 2018 r.

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Od poniedziałku do czwartku oprócz środy jakieś 2-3h, w środy 1,5h - 2 godziny, w piątki 5 godzin, natomiast soboty/niedziele nawet do 7 godzin

6. Czy posiadasz wyżej wymienione programy? Jakie?: Facebook, Skype, TeamSpeak 3

7. Komendy przydatne w roli ChatMod:
Wyciszanie/ogarnianie chatu:
/tempmute <nick> <czas> <powód> - Wyciszę gracza tymczasowo, nie będzie mógł pisać na chacie, na /ac czy też na /msg do czasu upłynięcia wyciszenia
/cc - Wyczyszczę chat
/c off - Wyłączę chat i wtedy nikt oprócz członków administracji nie będzie mógł nic napisać na chacie
/c on - Włączę chat i wtedy każdy oprócz wyciszonych tymczasowo / osadzonych w więzieniu będzie mógł pisać na chacie
/kick <nick> <powód> - Wyrzucę gracza z serwera minecraft po czym może wrócić i dalej grać

Komendy przydatne dla samego ChatModa:
/afk - (Skrót: Away From Keyboard). Komenda ma na celu po informowanie gracza o tym, iż dany członek administracji jest z dala od klawiatury. 
/ac - (Skrót: AdminChat). Komenda pozwala na skomunikowanie się w grze z pozostałymi członkami administracji
/tp <nick> - Teleportuję się do gracza bez pozwolenia danego gracza (w sensie gracz do którego chce się teleportować nie musi akceptować zgody o teleportacje) 
/vanish - Gracze mnie nie widzą np. gdy jestem na spawnie to drugi gracz mnie nie widzi a ja go widzę + zakrywa mnie na chacie (nie jestem widoczny na tabie) 

8. Dlaczego Ciebie mam wybrać na to stanowisko?: 
Ponieważ jestem osobą odpowiedzialną na to stanowisko. Na serwerze minecraft gdy gracz np. pisze wulgaryzm, flooduje lub inne rzeczy robi piszę najczęściej "Nie spam", "Nie flooduj", "Caps off", "Grzeczniej" czy także "Słowa". Jeżeli to nie pomaga i gracz dalej robi swoje, piszę wówczas o zamiarze napisania skargi na forum. Przeważnie w 50% przypadkach to powoduje u gracza nasilenie chęci spamowania, floodowania czy też obrazę osoby i wówczas piszę skargę. Nie pozostaję obojętny także gdy spotkam cheatera (na koniec rozgrywki piszę skargę). Także jestem osobą aktywną na forum czy też na serwerze minecraft. Na dzień dzisiejszy można mnie spotkać na Creative (rzadko na innych trybach). Udzielam się na chacie. Jestem osobą kulturalną, miłą. Od czasu poprzedniego odrzucenia podania na ChatModa (19.03) postanowiłem poprawić swoje zachowanie na serwerze minecraft i ja takową poprawę odczuwam. Jestem także pomocny czyli potrafię do gracza /tp i dać swoją i jego główkę. Pomagam także w innych rzeczach np. budowanie, kolorowe tabliczki, główek przywoływanie itp. Gdy gracz się pyta np. "Jak zrobić działkę" to przeważnie odpisuję i pomagam w ten sposób. Inni podziękują za udzielenie informacji a niektórzy nie.

9. Coś o sobie:
Tak jak wspomniałem nazywam się Dariusz a mam 14 lat. Chodzę do 7 klasy Szkoły Podstawowej w takim średnim mieście pod względem ludności. Lubię grać na różnych instrumentach czy też grać w koszykówkę. Ale najbardziej to bym siedział przed komputerem / telewizorem / na telefonie :Smile

10. Czy posiadasz sprawny mikrofon: TAK

11. Jaki Minecraft posiadasz: Nonpremium

12. Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft: Nie 

13. Czy byłeś już w administracji Lecraft? Jaki tryb? Ile razy?: Nie byłem...
mcraftor_
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
69 posts 3 threads Dołączył: Feb 2019
02.04.2019, 19:23 -
#2
Gastel no powiem ci że duuuuużą poprawę widać to na +
Komendy no nie ma /vanish a tp to ma nawet vip +/-
9 punkt praktycznie wgl nie rozpisany i wydaje mi się że troche skopiowany odemnie -
Ogolnie podanie spoko ale tak no.
Jestem na neutral z malusienkim przechyleniem na nie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.04.2019, 13:53 przez mcraftor_.
Kor56
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
29 posts 0 threads Dołączył: Mar 2019
02.04.2019, 19:24 -
#3
Jeżeli Twoje zachowanie uległo zmianie to jestem na tak

Mcraftor142 czy wszyscy u ciebie kopiują twoje podanie? -,- Ja tu nie widzę żadnego kopiowania
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.04.2019, 19:27 przez Kor56.
KhaiN721_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
12 posts 8 threads Dołączył: Jan 2019
02.04.2019, 19:27 -
#4
Spoczko
jestem na tak
Hoobyt121056_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
158 posts 5 threads Dołączył: Apr 2018
02.04.2019, 20:58 -
#5
Komendy -
Zachowanie +/-
Doświadczenie -
Wniosek: Neutral z przechyleniem na nie
NinJa_CiSseK
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
368 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
02.04.2019, 21:33 -
#6
Darek Darek...
Ciągle próbujesz,
no ale nic!
Na tak.
-idk co tu dac-



kuba123
Chomiczek
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
140 posts 22 threads Dołączył: Feb 2019
03.04.2019, 15:41 -
#7
NA TAK gastelku

_smok_
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
40 posts 21 threads Dołączył: Mar 2019
03.04.2019, 16:35 -
#8
NA tak
Niusiek
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
18 posts 2 threads Dołączył: Mar 2019
04.04.2019, 11:34 -
#9
PRZEPRASZAM ŻE SIĘ WTRĄCAM MACRAFTOR
ALE Z TEGO CO WIDZĘ TO NIE SKOPIOWAŁ OD CIEBIE TEGO PODANIA JEDYNIE CO TO KOLORY
CO DO PODANIA JESTEM NA
NIE
Spróbuj za 2tygodnie życzę ci powodzenia!
Pixelmon_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
13 posts 15 threads Dołączył: Mar 2019
04.04.2019, 12:59 -
#10
Tak ziomek na Tak 
Pozdrawiam Pixelmon Wink


Licze na reputke Wink




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości