[ODRZUCONE] [Podanie] Brunex333


Napisał(a): brunex333


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
brunex333
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Mar 2019
04.04.2019, 20:32 -
#1
1.Imię : Bruno

2.Wiek : 13 lat

3.Nick w grze : Brunex333

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : gram mniej/więcej pół roku.

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : od 0,5 godziny do 3 godzin (zależy od dnia tygodnia)

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : discord, ts

7.Komendy przydatne w roli ChatMod 
/tempmute <nick> <czas> <powód> - wycisza gracza na określony czas.
/kick <nick> <powód> - wyrzuca gracza z serwera minecraft.
/cc - czyści chat.
/chat off - wyłącza chat
/chat on - włącza chat

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ chciałbym zastopować floodowi i spamowi. wiem, że jestem dosyć młody i ze względu na mój wiek będę miał problem z zostaniem ChatMod'em lecz potrafię się opanować i nie zachowywać się dziecinnie. Liczę na wyrozumiałość. ( wiem, że pewnie mnie odrzucisz Sad  ) 

9.Coś o sobie : Gram na skrzypcach i pianinie. Nie zbyt lubię grać na skrzypcach lecz uwielbiam grać na pianinie i pisać utwory na nie. Jestem dosyć wrażliwym i nieśmiałym dzieckiem, lubię manipulować moimi kolegami. Nie zbyt lubię uprawiać sporty, lecz uwielbiam matematykę! Z urodzenia jestem artystą.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak posiadam sprawny mikrofon.

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Posiadam minecraft premium.

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Nie.

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Niestety nie, jak by mi się udało to byłby mój pierwszy raz.
dudek02
Jaskiniowiec z wścieklizną
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
29 posts 3 threads Dołączył: Aug 2018
04.04.2019, 21:36 -
#2
Witaj Bruno.
Zacznę od plusów.
- Podanie ładne, przejrzyste.
- Przyznaje umiesz się zachować na serwerze minecraft.
Minusy
- wiek
Osobiście dałbym ci szanse, ale po ukończeniu 14lat. Od tego jest ta zasada by się jej trzymać, jeden wyjątek poprowadził by całą lawine wyjątków.
Pozdrawiam dudek02 ☺
obraz
PLmaxkoxPL_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
14 posts 0 threads Dołączył: Aug 2018
05.04.2019, 15:25 -
#3
{-} Znikoma aktywność na chacie
{-} Wiek

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.04.2019, 15:25 przez PLmaxkoxPL_.
                                                                                                                                       obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości