[ODRZUCONE] SparkyGamerPL


Napisał(a): SparkyGamerPL


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
SparkyGamerPL
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Mar 2019
05.04.2019, 09:48 -
#1
1.Imię Dawid


2.Wiek 14



3.Nick w Grze SparkyGamerPL

4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft:od Grudnia 2018r.



5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: od pon do sobot po 10 godz lub mnie lub więcej zalezy od dni szkolnych a wy niedziele cały dzień (od 8 do 19 lub wiecej)




[b]6. Czy posiadasz wyżej wymienione programy? Jakie?:[/b]
Skype TEamSpek 3 Discord Facebook Messenger i WhatsApp

[b]7. Komendy przydatne w roli: &2KidModa[/b]
[b][b]/kick <Nick> <powód wyrzucenia> - Wyrzuca gracza z servera, po czym wyrzucony może wejść na server.
[/b]
[/b]

/ban <Nick> <Powód zbanowania> - Banuje gracza, po czym dany nick nie może wejść na server.

/tempban <nick> <czas> <powód> - Banuje gracza na czas.

A co gdy gracz mocno przeskrobie? Jak mam go zbanować na IP?

Jest to bardzo proste, są dwa sposoby.

Pierwszym sposobem, łatwym, ale dłuższym jest sprawdzenie IP gracza oraz zbanowanie tego IP.
[b][b]Wpisujemy /whois <nick> po czym wyświetlają nam się dane gracza, w tym IP.
/vanish Gracze mnie nie widzą np. gdy jestem na spawnie to drugi gracz mnie nie widzi a ja go widzę + zakrywa mnie na chacie (nie jestem widoczny na tabie) [/b]
[/b]




[b]8.Dlaczego ja[/b]
[b]Jestem Osobą opowiedzialną miłą dla graczy którzy stocują regulamin lecraftowy i ostry dla grzczy którzy nie stocują regulaminu lecraftowego i dla serwera minecraft lecraft te stanowisko będzie rozwój tego serwera minecraft przez ze mnie a tak ptw. Lubie pomagać nowym graczom zawcze dotrzymuje słowa od ADM. serwera minecraft LeCraft.pl i lubie polecać ten serwer[/b]
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.04.2019, 09:49 przez SparkyGamerPL.
NinJa_CiSseK
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
368 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
05.04.2019, 11:52 -
#2
Brak pozostałych pytań
Na nie
Pozdrawiam
-idk co tu dac-



_smok_
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
40 posts 21 threads Dołączył: Mar 2019
05.04.2019, 12:12 -
#3
na nie
Gastel992
§ Były ChatMod §

width=

Zbanowany

211 posts 39 threads Dołączył: Sep 2018
05.04.2019, 14:48 -
#4
Witaj Dawidzie.
+ Wiek

- Poświęcenie na serwer (Jak masz serio 14 lat
to powinieneś chodzić o 7 klasy. Ja np. zaczynam o 8:00
a kończę codziennie o 14:25. Powinieneś wracać do domu
+/- 15:00. Od tej godziny a 15+10=25 czyli 1 w nocy...
A odrabianie lekcji, naszykowanie się do szkoły
na kolejny dzień? Do jakieś 3 w nocy byś
ślęczał nad książkami i nie całe 4h snu... Więc coś
tu śmierdzi.

Natomiast w niedzielę 19-8 = 11. Serio? 11 godzin na LC? Chyba
to są kolejne kpiny...)

+/- Programy (Źle napisałeś słowo
"TeamSpeak" co świadczy że pewnie go nie masz.
A TS3 to podstawa, bo właśnie na nim przechodzisz drugą
część rekrutacji)

- Komendy 
1. Składasz podanie na ChatModa
2. /kick jest ok chociaż trochę zerżnięty od mojego podania
3. /ban ani /tempban nie ma CHATMOD (/tempban ma KidMod ale tam nie może banować
na kilka dni tylko chyba do godziny może banować. /ban ma moderator
a /tempban kidmod+ a swoją przygodę zaczynasz od rangi chatmoda)
4. /whois ChatMod nie ma!
5. Komenda /vanish jest ewidentnie zerżnięta z mojego podania. To samo
jest napisane. 
Cytat:7. Komendy przydatne w roli ChatMod:
Wyciszanie/ogarnianie chatu:
/tempmute <nick> <czas> <powód> Wyciszę gracza tymczasowo, nie będzie mógł pisać na chacie, na /ac czy też na /msg do czasu upłynięcia wyciszenia
/cc Wyczyszczę chat
/c off Wyłączę chat i wtedy nikt oprócz członków administracji nie będzie mógł nic napisać na chacie
/c on Włączę chat i wtedy każdy oprócz wyciszonych tymczasowo / osadzonych w więzieniu będzie mógł pisać na chacie
/kick <nick> <powód> - Wyrzucę gracza z serwera minecraft po czym może wrócić i dalej grać

Komendy przydatne dla samego ChatModa:
/afk (Skrót: Away From Keyboard). Komenda ma na celu po informowanie gracza o tym, iż dany członek administracji jest z dala od klawiatury. 
/ac (Skrót: AdminChat). Komenda pozwala na skomunikowanie się w grze z pozostałymi członkami administracji
/tp <nick> - Teleportuję się do gracza bez pozwolenia danego gracza (w sensie gracz do którego chce się teleportować nie musi akceptować zgody o teleportacje) 
/vanish - Gracze mnie nie widzą np. gdy jestem na spawnie to drugi gracz mnie nie widzi a ja go widzę + zakrywa mnie na chacie (nie jestem widoczny na tabie)
- pkt. 8 (Wiele błędów ortograficznych, interpunkcyjnych itp. 
Cytat:Jestem Osobą opowiedzialną miłą dla graczy którzy stocują regulamin lecraftowy i ostry dla grzczy którzy nie stocują regulaminu lecraftowego i dla serwera minecraft lecraft te stanowisko będzie rozwój tego serwera minecraft przez ze mnie a tak ptw. Lubie pomagać nowym graczom zawcze dotrzymuje słowa od ADM. serwera minecraft LeCraft.pl i lubie polecać ten serwer
A tak moim zdaniem powinno być
Cytat:Jestem osobą odpowiedzialną miłą dla graczy którzy stosują się do regulaminu LC i być ostry dla graczy którzy nie stosują do regulaminu LC i dla serwera minecraft lecraft te stanowisko będzie rozwój tego serwera minecraft przez ze mnie a tak ptw. Lubie pomagać nowym graczom zawsze dotrzymuje słowa od adminów serwera LeCraft.pl i lubię polecać ten serwer.
Bez zliczania punktów jestem na NIE trochę komendy zostały skopiowane z mojego podania, brak podstawowych komend jak np. /tempmute /c off /cc /c on. Wiele błędów ortograficznych, gramatycznych co znaczy, że nie masz 14 lat bo też w 7 klasie nie da się mieć 10 h na LC. Ewentualnie na weekendy ale żaden nie podaje że w tygodniu ma więcej czasu niż 5 godzin. Brak pkt. 9-13. 

Pozdrawiam. Gastel992
Gastel992
§ Były ChatMod §

width=

Zbanowany

211 posts 39 threads Dołączył: Sep 2018
05.04.2019, 16:01 -
#5
Witaj ponownie...
Widzę nie posłuchałeś rad i je od pewnego momentu zignorowałeś...
Jeśli nie przyjąłeś moich rad na /msg i ich nie wprowadzić do swojego podania
to pozostaje mi życzyć Powodzenia

Polecam dostosować się do tego może to ci pomoże:
Może to będzie dla ciebie inspiracją


A i gracz przyznaje się na /msg, iż wie o błędach jakie on zrobił...
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.04.2019, 16:02 przez Gastel992.
Niusiek
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
18 posts 2 threads Dołączył: Mar 2019
05.04.2019, 16:01 -
#6
Witaj Dawidzie.
+ Wiek

- Poświęcenie na serwer (Jak masz serio 14 lat
to powinieneś chodzić o 7 klasy. Ja np. zaczynam o 8:00
a kończę codziennie o 14:25. Powinieneś wracać do domu
+/- 15:00. Od tej godziny a 15+10=25 czyli 1 w nocy...
A odrabianie lekcji, naszykowanie się do szkoły
na kolejny dzień? Do jakieś 3 w nocy byś
ślęczał nad książkami i nie całe 4h snu... Więc coś
tu śmierdzi.

Natomiast w niedzielę 19-8 = 11. Serio? 11 godzin na LC? Chyba
to są kolejne kpiny...)

+/- Programy (Źle napisałeś słowo
"TeamSpeak" co świadczy że pewnie go nie masz.
A TS3 to podstawa, bo właśnie na nim przechodzisz drugą
część rekrutacji)

- Komendy
1. Składasz podanie na ChatModa
2. /kick jest ok chociaż trochę zerżnięty od mojego podania
3. /ban ani /tempban nie ma CHATMOD (/tempban ma KidMod ale tam nie może banować
na kilka dni tylko chyba do godziny może banować. /ban ma moderator
a /tempban kidmod+ a swoją przygodę zaczynasz od rangi chatmoda)
4. /whois ChatMod nie ma!
5. Komenda /vanish jest ewidentnie zerżnięta z mojego podania. To samo
jest napisane.

Cytat:
7. Komendy przydatne w roli ChatMod:
Wyciszanie/ogarnianie chatu:
/tempmute <nick> <czas> <powód> - Wyciszę gracza tymczasowo, nie będzie mógł pisać na chacie, na /ac czy też na /msg do czasu upłynięcia wyciszenia
/cc - Wyczyszczę chat
/c off - Wyłączę chat i wtedy nikt oprócz członków administracji nie będzie mógł nic napisać na chacie
/c on - Włączę chat i wtedy każdy oprócz wyciszonych tymczasowo / osadzonych w więzieniu będzie mógł pisać na chacie
/kick <nick> <powód> - Wyrzucę gracza z serwera minecraft po czym może wrócić i dalej grać

Komendy przydatne dla samego ChatModa:
/afk - (Skrót: Away From Keyboard). Komenda ma na celu po informowanie gracza o tym, iż dany członek administracji jest z dala od klawiatury.
/ac - (Skrót: AdminChat). Komenda pozwala na skomunikowanie się w grze z pozostałymi członkami administracji
/tp <nick> - Teleportuję się do gracza bez pozwolenia danego gracza (w sensie gracz do którego chce się teleportować nie musi akceptować zgody o teleportacje)
/vanish - Gracze mnie nie widzą np. gdy jestem na spawnie to drugi gracz mnie nie widzi a ja go widzę + zakrywa mnie na chacie (nie jestem widoczny na tabie)

- pkt. 8 (Wiele błędów ortograficznych, interpunkcyjnych itp.

Cytat:
Jestem Osobą opowiedzialną miłą dla graczy którzy stocują regulamin lecraftowy i ostry dla grzczy którzy nie stocują regulaminu lecraftowego i dla serwera minecraft lecraft te stanowisko będzie rozwój tego serwera minecraft przez ze mnie a tak ptw. Lubie pomagać nowym graczom zawcze dotrzymuje słowa od ADM. serwera minecraft LeCraft.pl i lubie polecać ten serwer

A tak moim zdaniem powinno być

Cytat:
Jestem osobą odpowiedzialną miłą dla graczy którzy stosują się do regulaminu LC i być ostry dla graczy którzy nie stosują do regulaminu LC i dla serwera minecraft lecraft te stanowisko będzie rozwój tego serwera minecraft przez ze mnie a tak ptw. Lubie pomagać nowym graczom zawsze dotrzymuje słowa od adminów serwera minecraft LeCraft.pl i lubię polecać ten serwer.

Bez zliczania punktów jestem na NIE trochę komendy zostały skopiowane z mojego podania, brak podstawowych komend jak np. /tempmute /c off /cc /c on. Wiele błędów ortograficznych, gramatycznych co znaczy, że nie masz 14 lat bo też w 7 klasie nie da się mieć 10 h na LC. Ewentualnie na weekendy ale żaden nie podaje że w tygodniu ma więcej czasu niż 5 godzin. Brak pkt. 9-13.

Pozdrawiam. Gastel992


Zgadzam się z gastelem bardzo dobrze to napisał jestem na nie
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
05.04.2019, 17:14 -
#7
Odrzucam.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.04.2019, 17:14 przez Rexio120_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości