Elooo ;]


Napisał(a): ShadowPlayer


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


8 posts in this topic
ShadowPlayer
Niezarejestrowany

width=

5 posts 1 threads Dołączył: Jun 2016
21.06.2016, 16:10 -
#1
Jołsy,
z tej strony ShadowPlayer, a bardziej prywatniej Krzysztof. Jestem 'nowy' na tej serwerowni i chcialbym się wam przedstawić( tak ja juz zdążyliscie ogarnąć, lubie stwierdzac fakty xD ), no więc jak juz uprzednio wspomnialem jestem Krzysztof mieszkam w Rybniku, a dokladnie w okolicach tego miasta, na co dzień  jestem typowym gimbusem który ma swoje hobby, a głównym z nich jest wlasnie spożytkowanie swojego czasu poprzez siedzenie przed komputerem i granie w różnorakie gry, a poza tym, to uwielbiam sport, zapomnialem wspomnieć, że chodzę do  klasy sportowej, o profilu koszykówki, to wlasnie klasa sportowa zaszczepiła we mnie zamiłowanie do tej gry druzynowej, chcialbym się pochwalic , iż nasza szkola wlasnie zdobyla ostatnio trzecie miejsce w rejonie calego Śląska, ale do rzeczy , jeżeli chodzi o jakies inne sporty  które uprawiam, to uwielbiam biegac oczywiscie na krótsze dystansy, bo niestety ale moja choroba wrodzona nie pozwala mi na bieganie na dluzsze dystanse niz 300 metrów (astma - zachęcam do poczytania , na necie jest tego pełno.). I cóżby tutaj wiecej mówić, to chyba tyle, o więcej , jesli chcecie wiedziec , pytajcie mnie albo tutaj, albo w grze. 

Pozderki dla wszystkich, siemka ! Smile
pitereek
Niezarejestrowany


 
21.06.2016, 16:29 -
#2
Witaj nowy Krzysztofie :3
Kalciaaa
Niezarejestrowany


 
21.06.2016, 17:19 -
#3
A no hejka hejka
YukiKaj
Niezarejestrowany


 
21.06.2016, 17:29 -
#4
,,Jestem 'nowy' na tej serwerowni i chcialbym się wam przedstawić( tak ja juz zdążyliscie ogarnąć, lubie stwierdzac fakty xD ), no więc jak juz uprzednio wspomnialem jestem Krzysztof mieszkam w Rybniku, a dokladnie w okolicach tego miasta, na co dzień jestem typowym gimbusem który ma swoje hobby, a głównym z nich jest wlasnie spożytkowanie swojego czasu poprzez siedzenie przed komputerem i granie w różnorakie gry, a poza tym, to uwielbiam sport, zapomnialem wspomnieć, że chodzę do klasy sportowej, o profilu koszykówki, to wlasnie klasa sportowa zaszczepiła we mnie zamiłowanie do tej gry druzynowej, chcialbym się pochwalic , iż nasza szkola wlasnie zdobyla ostatnio trzecie miejsce w rejonie calego Śląska, ale do rzeczy , jeżeli chodzi o jakies inne sporty które uprawiam, to uwielbiam biegac oczywiscie na krótsze dystansy, bo niestety ale moja choroba wrodzona nie pozwala mi na bieganie na dluzsze dystanse niz 300 metrów (astma - zachęcam do poczytania , na necie jest tego pełno.).''

Trochę długie zdanie. Co do astmy: 1. Większość wie co to jest astma. 2. Nie jesteś sam ;-; (taki trochę smuteczek)
No ale hej Tongue
ShadowPlayer
Niezarejestrowany

width=

5 posts 1 threads Dołączył: Jun 2016
21.06.2016, 17:33 -
#5
(21.06.2016, 17:29)YukiKaj napisał(a): ,,Jestem 'nowy' na tej serwerowni i chcialbym się wam przedstawić( tak ja juz zdążyliscie ogarnąć, lubie stwierdzac fakty xD ), no więc jak juz uprzednio wspomnialem jestem Krzysztof mieszkam w Rybniku, a dokladnie w okolicach tego miasta, na co dzień jestem typowym gimbusem który ma swoje hobby, a głównym z nich jest wlasnie spożytkowanie swojego czasu poprzez siedzenie przed komputerem i granie w różnorakie gry, a poza tym, to uwielbiam sport, zapomnialem wspomnieć, że chodzę do klasy sportowej, o profilu koszykówki, to wlasnie klasa sportowa zaszczepiła we mnie zamiłowanie do tej gry druzynowej, chcialbym się pochwalic , iż nasza szkola wlasnie zdobyla ostatnio trzecie miejsce w rejonie calego Śląska, ale do rzeczy , jeżeli chodzi o jakies inne sporty które uprawiam, to uwielbiam biegac oczywiscie na krótsze dystansy, bo niestety ale moja choroba wrodzona nie pozwala mi na bieganie na dluzsze dystanse niz 300 metrów (astma - zachęcam do poczytania , na necie jest tego pełno.).''

Trochę długie zdanie. Co do astmy: 1. Większość wie co to jest astma. 2. Nie jesteś sam ;-; (taki trochę smuteczek)
No ale hej Tongue

Szczerze mówiąc, dałbym sobie reke uciąć, że nie kazdy wie co to astma, dlatego wolalem zasugerowac, żeby sobie o tym poczytali. Big Grin
OneLockMissleLauncher
???????? ????????

width=

26 posts 4 threads Dołączył: Jun 2016
21.06.2016, 19:40 -
#6
Witaj, nordycki bogu Odynie
Zaszczyciłeś nas swoją obecnością na tym forum
Kłaniam się po pas
ShadowPlayer
Niezarejestrowany

width=

5 posts 1 threads Dołączył: Jun 2016
21.06.2016, 19:44 -
#7
(21.06.2016, 19:40)OneLockMissleLauncher napisał(a): Witaj, nordycki bogu Odynie
Zaszczyciłeś nas swoją obecnością na tym forum
Kłaniam się po pas

<3
CMata
Niezarejestrowany


 
21.06.2016, 19:51 -
#8
Witam witam,a na jakim trybie grasz?
ShadowPlayer
Niezarejestrowany

width=

5 posts 1 threads Dołączył: Jun 2016
21.06.2016, 19:55 -
#9
Freebuild




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości