[ODRZUCONE] [PODANIE] SanQi


Napisał(a): SanQi


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
SanQi
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
19 posts 2 threads Dołączył: Apr 2019
21.04.2019, 20:52 -
#1
1.Imię :Alek
2.Wiek : 16
3.Nick w grze : SanQi
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : około 2 miesiące
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Dni wolne 6godz Dni Robocze 2/3godz
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Facebook,TS
7.Komendy przydatne w roli ChatMod : /tempban nick czas powod  /kick nick powod  /tempmute nick czas
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jestem zainteresowany stanowiskiem chatmoda poniewaz mam zamiar umilic gre graczom,chciałbym pomoc w ogarnianiu ponieważ podoba mi się serwer ,chciałbym się sprawdzić,podoba mi się ta rola, kiedyś tez byłem chatmodem (serwer został usunięty),Lubie pomagać graczom i nie raz widze ze naprawde tej pomocy potrzebuja wiec zawsze przyda sie kolejna para rąk do pracy oraz chciałbym cos udowodnić znajomym jak i sobie.
9.Coś o sobie : Chodze do gimnazjum, chciałbym się dostać do technikum wojskowego na technika informatyka, lubie sporty biore udzialy w roznych zawodach szkolnych i odnoszę w tym sukcesy, w dużym stopniu interesuje się piłka nożna oraz formułą 1, mam 2 braci i z jednym z nich gram na tym serwerze minecraft w wolnym czasie lubie grac na komputerze żeby się odstresować, spedzac czas ze znajomymi poza domem, czasami trudno mi polaczyc te wszystkie rzeczy ale staram się jak mogę ponieważ żeby cos osiagnac trzeba do tego dazyc, kiedyś bardzo dużo gralem w minecrafta i chciałbym do tego powrocic gram również w CS-a.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Nonpremium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Niestety nie
BladyRzepa
Maniek202
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
6 posts 3 threads Dołączył: Oct 2018
21.04.2019, 21:01 -
#2
Podanie ładnie napisane, widać ze starannie napisane.. Fajnie rozpisane punkty: 8 i 9. .Jestem na Tak. krótko zwiezle i na temat
Diseasay
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 0 threads Dołączył: Apr 2019
21.04.2019, 21:02 -
#3
Generalnie miło zobaczyć nowe osoby w administracji. Ładne napisane podanie, czytelne. Moje uwagi znasz już. Na moje nadajesz się na ChatModa i można ci zaufać. Jestem na TAK
Mayii
Byla Kidmoderatorka Survi
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
77 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
21.04.2019, 21:05 -
#4
Na tak w sumie nie mam co tu wypisywac wszystkie powody sa podane powyzej
NinJa_CiSseK
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
368 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
21.04.2019, 21:35 -
#5
Dla mnie za malo komend :/
W dodatku nie objasnione
Ale i tak moja ocena jak wyzej
-idk co tu dac-



dudek02
Jaskiniowiec z wścieklizną
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
29 posts 3 threads Dołączył: Aug 2018
21.04.2019, 22:17 -
#6
Witaj Alku
W skrócie
Jestem za przyjęciem na okres próbny
Pozdrawiam dudek02
obraz
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
22.04.2019, 09:22 -
#7
Witam i JA, tak się składa, że do administracji przyjmujemy osoby, które grają minimum miesiąc na naszym serwerze minecraft, ty zarejestrowałeś się u nas 2019-04-08 20:58:08.
Kłamstwo na początku to słaby start.
Na Moje NIE
Odrzucam

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.04.2019, 09:22 przez test10.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości