[ZAMKNIĘTE]  Ban?


Napisał(a): KartonPlay


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
KartonPlay
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
13 posts 3 threads Dołączył: Apr 2019
26.04.2019, 18:54 -
#1
Z góry przepraszam za to, że nie zastosowałam wzoru, lecz nigdzie go nie mogę znaleźć. Pewnie to wina tego, że ja jak to ja zawszę coś przeoczę ;p. Postaram się wam to jednak ładnie opisać.

Nick na ts: KarolciaPlay, KartonPlay, Karton (różnie to było ;d)
Data bana: 23 kwietnia ok. 21:17
Czas: perm
Powód: ,,idz do siebie"
Administrator: GaGa_36

Więc tak, piszę to tutaj ponieważ zakładam, że szybszą odpowiedź otrzymam na forum niż na waszym discordzie. 
Wracając, dostałam bana z tego powodu, iż GaGa dowiedziała się o tym, że należę do administracji na innym, konkurencyjnym serwerze minecraft. Jasne, rozumiem, nie musisz darzyć nas sympatią, lecz ja nie robiłam u was NIC co mogłoby być związane z serwerem xxx. Nie reklamowałam, nie zapraszałam na ten serwer, ani nawet nie porównywałam który serwer jest np. lepszy. Przychodzę na inny serwer po to, aby odpocząć, zrobić sobie przerwę (pewnie mnie rozumiecie). Z tego co się dowiedziałam od administratora XYZ, dostałam bana za to, że nie przepadacie ze niektórymi członkami administracji z serwera minecraft xxx. Okej, rozumiem, nie każdy musi być w przyjaznych stosunkach. lecz jeżeli przed tym, zanim dowiedziałaś się o moim ,,sekrecie" byłaś w stanie mnie znosić oraz nie miałaś do mnie problemu, to czemu tak nagle się to tobie odmieniło? Sama nie dogaduję się z wszystkimi członkami administracji na tamtym serwerze minecraft, lecz ty wrzucasz wszystkich do jednego worka. Nie wiem, czy pomyślałaś o czymś typu: ,,Aha, ona gra tam i tam, więc na pewno coś kombinuje.". Otóż nie. Nie mam obowiązku grać na jednym serwerze minecraft. Dlaczego tobie to tak przeszkadza?
Jeszcze dodam dla osób nie orientujących się w temacie, nie, nie chwaliłam się tym, że zajmuje takie stanowisko na serwerze minecraft xxx. GaGa dowiedziała się o tym od innego administratora, który akurat zdążył się o tym dowiedzieć (nie mam do niego żalu, gdyż pewnie nie miał w stosunku do mnie złych zamiarów oraz zrobił to przypadkiem). 
Ogólnie wyglądało to tak, że rozmawiałam sobie na kanale z _Kajhu o jego budowlach na cv. Po czym słyszę komunikat, że zostałam zbanowana.


Dlaczego tak zależy mi na ub? 
Zależy mi na unbanie, ponieważ TeamSpeak to jedyny komunikator przez który najłatwiej i najwygodniej mi się rozmawia. Na discordzie nie działa mi mikrofon. 

Bardzo proszę o szybkie rozpatrzenie tej sprawy. Każdemu zdarzają się błędy i ja to rozumiem. Nie mam za złe Gadze za to, że mnie zbanowała - zrobiła to co uważała za słuszne. Chcę tylko na spokojnie wyjaśnić tę sprawę, gdyż ban jednak bezpodstawny. 

Dziękuję, pozdrawiam ;DD


Załączone pliki Miniatury
   
KartonPlay
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
13 posts 3 threads Dołączył: Apr 2019
27.04.2019, 20:16 -
#2
+ nie wiem czy to coś zmieni, lecz z dniem dzisiejszym nie jestem już administratorem na tamtym serwerze minecraft. Zrezygnowałam z rangi ;c
WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
27.04.2019, 21:06 -
#3
(26.04.2019, 18:54)KartonPlay napisał(a): Z góry przepraszam za to, że nie zastosowałam wzoru, lecz nigdzie go nie mogę znaleźć. Pewnie to wina tego, że ja jak to ja zawszę coś przeoczę ;p. Postaram się wam to jednak ładnie opisać.

Nick na ts: KarolciaPlay, KartonPlay, Karton (różnie to było ;d)
Data bana: 23 kwietnia ok. 21:17
Czas: perm
Powód: ,,idz do siebie"
Administrator: GaGa_36

Więc tak, piszę to tutaj ponieważ zakładam, że szybszą odpowiedź otrzymam na forum niż na waszym discordzie. 
Wracając, dostałam bana z tego powodu, iż GaGa dowiedziała się o tym, że należę do administracji na innym, konkurencyjnym serwerze minecraft. Jasne, rozumiem, nie musisz darzyć nas sympatią, lecz ja nie robiłam u was NIC co mogłoby być związane z serwerem xxx. Nie reklamowałam, nie zapraszałam na ten serwer, ani nawet nie porównywałam który serwer jest np. lepszy. Przychodzę na inny serwer po to, aby odpocząć, zrobić sobie przerwę (pewnie mnie rozumiecie). Z tego co się dowiedziałam od administratora XYZ, dostałam bana za to, że nie przepadacie ze niektórymi członkami administracji z serwera minecraft xxx. Okej, rozumiem, nie każdy musi być w przyjaznych stosunkach. lecz jeżeli przed tym, zanim dowiedziałaś się o moim ,,sekrecie" byłaś w stanie mnie znosić oraz nie miałaś do mnie problemu, to czemu tak nagle się to tobie odmieniło? Sama nie dogaduję się z wszystkimi członkami administracji na tamtym serwerze minecraft, lecz ty wrzucasz wszystkich do jednego worka. Nie wiem, czy pomyślałaś o czymś typu: ,,Aha, ona gra tam i tam, więc na pewno coś kombinuje.". Otóż nie. Nie mam obowiązku grać na jednym serwerze minecraft. Dlaczego tobie to tak przeszkadza?
Jeszcze dodam dla osób nie orientujących się w temacie, nie, nie chwaliłam się tym, że zajmuje takie stanowisko na serwerze minecraft xxx. GaGa dowiedziała się o tym od innego administratora, który akurat zdążył się o tym dowiedzieć (nie mam do niego żalu, gdyż pewnie nie miał w stosunku do mnie złych zamiarów oraz zrobił to przypadkiem). 
Ogólnie wyglądało to tak, że rozmawiałam sobie na kanale z _Kajhu o jego budowlach na cv. Po czym słyszę komunikat, że zostałam zbanowana.


Dlaczego tak zależy mi na ub? 
Zależy mi na unbanie, ponieważ TeamSpeak to jedyny komunikator przez który najłatwiej i najwygodniej mi się rozmawia. Na discordzie nie działa mi mikrofon. 

Bardzo proszę o szybkie rozpatrzenie tej sprawy. Każdemu zdarzają się błędy i ja to rozumiem. Nie mam za złe Gadze za to, że mnie zbanowała - zrobiła to co uważała za słuszne. Chcę tylko na spokojnie wyjaśnić tę sprawę, gdyż ban jednak bezpodstawny. 

Dziękuję, pozdrawiam ;DD

W grze odpocząć od grania? xD. Nie można być w adm na 2 serwerach jednocześnie.
Przeciw ub
NinJa_CiSseK
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
368 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
27.04.2019, 22:17 -
#4
Czy ty rozumiesz Wisienqa
Co niby nie mozna byc na 2 serwerach adm?
On tu skladal podanie?
NIE
Nawet nie wiesz o co chodzi, to lepiej sie nie wyppwiadaj.
-idk co tu dac-



WisienQa_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

14
9 posts 11 threads Dołączył: Nov 2018
27.04.2019, 22:45 -
#5
(27.04.2019, 22:17)NinJa_CiSseK napisał(a): Czy ty rozumiesz Wisienqa
Co niby nie mozna byc na 2 serwerach adm?
On tu skladal podanie?
NIE
Nawet nie wiesz o co chodzi, to lepiej sie nie wyppwiadaj.

A ty się ucisz Smile
KartonPlay
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
13 posts 3 threads Dołączył: Apr 2019
27.04.2019, 23:41 -
#6
Dokładnie WisienQa - nie wiesz o co poszło, więc się nie wypowiadaj Wink. Oraz nie, nie odpoczywam od grania w grze, jak to ujęłaś/ująłeś. Odpoczywałem od OBOWIĄZKÓW administracyjnych ;DD. Jeżeli się zgubiłaś/zgubiłeś na forum, chętnie naprowadzę, nie jest to miejsce na składanie podania, tylko do odwołania się do kary na ts.
Do administracji chcę jeszcze dodać, że forum otwarte dla wszystkich nie jest taką dobrą opcją. Bo tak jak widać, przyjdzie ktoś w ogóle zielony w temacie, zacznie się wypowiadać oraz pewnie za chwilę będzie ta osoba prowadzić kłótnię ;o Według mnie to jest na minus, lecz nie mi oceniać.
Dobranoc, czekam na dalsze wyjaśnienie sprawy z ADMINISTRACJĄ.
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
29.04.2019, 15:41 -
#7
Po 5minutach ban został zdjęty, o czym zostałaś poinformowana, nie rozumiem po co robisz dymy
//Zamykam

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 29.04.2019, 15:41 przez test10.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości