[PRZYJĘTE] [PODANIE] _Muff_


Napisał(a): Muff


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
Muff
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
16 posts 3 threads Dołączył: Apr 2019
02.05.2019, 01:51 -
#1
1. Imię: Karolina
 
2. Wiek: Mam 17 lat 

3. Nick w grze: _Muff_

4. Czas od kiedy gram na serwerze minecraft Lecraft: Gram na serwerze minecraft od około miesiąca, nie jestem w stanie określić dokładnie.

5. Czas dzienny jaki mogę poświęcić na serwer: W dni szkolne wieczorem około 2-3 godziny natomiast w dni wolne od szkoły poświęcam na serwer praktycznie cały swój czas. 

6. Czy posiadam wyżej wymienione programy?: Tak, posiadam Facebook'a, TS oraz Skype. 

7. Komendy przydatne w roli ChatMod: Myślę, że najistotniejsze komendy to; 

1. /tempmute (nick) (powód) który tymczasowo wycisza gracza. 
2. /afk
3. /ac jest to czat administracji.
4. /kick (nick) (powód) ta komenda wyrzuca gracza. 
5. /cc jest to wyczyszczenie czatu.
6. /c on - włączenie czatu.
7. /c off - wyłączenie czatu. 

8. Dlaczego mnie na to stanowisko.. : Myślę, że jestem osobą ambitną i nadającą się na to stanowisko, ponieważ w miarę moich możliwości pomagam graczom na serwerze minecraft. Jestem aktywna praktycznie cały czas i nawet jako zwykły gracz zwracam uwagę, gdy ktoś zachowuje się źle niestety nie mogę nic więcej zrobić jak tylko zgłosić to na forum. Najwięcej czasu na serwerze minecraft spędzam nocami, a zauważyłam że często wtedy nie ma osoby z administracji, która mogłaby opanować osoby, które właśnie w nocy pozwalają sobie na zbyt wiele. Wspomnę także o tym, że jeśli gracze pytają o cokolwiek zawsze odpowiadam i mam z nimi stały kontakt. 

9. Coś o mnie: Tak jak już wyżej wspomniałam mam na imię Karolina i mam 17 lat. Chodzę do Technikum Hotelarskiego. Bardzo interesuję się psychologią i kryminologią. Z reguły jestem osobą miłą. Jestem również bardzo konkretna, szczera i trochę wymagająca oraz zwracam uwagę na perfekcjonizm. Lubię stawiać sobie cele, dzięki którym zdobywam satysfakcje z samej siebie.

10. Czy mam sprawny mikrofon?: Tak, mam sprawny mikrofon. 

11. Jaki minecraft posiadam: Niestety posiadam minecraft NONPREMIUM. 

12. Czy miałam możliwość bycia członkiem administracji na innym serwerze minecraft: Miałam propozycję, ale odmówiłam, ponieważ bałam się tego, że nie będę w stanie sobie z tym poradzić. 

13. Czy byłam już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Niestety nie byłam. 
Borax263
Gracz
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
13 posts 1 threads Dołączył: Oct 2018
02.05.2019, 06:35 -
#2
Podanie bardzo ładne
Jestem na tak
NinJa_CiSseK
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
368 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
02.05.2019, 07:31 -
#3
Podanie rozpisane komendy dobre nie ma sie do czego przyczepic.
Na TAK.
-idk co tu dac-



dudek02
Jaskiniowiec z wścieklizną
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
29 posts 3 threads Dołączył: Aug 2018
02.05.2019, 08:42 -
#4
Witaj Karolino
Podanie bardzo ładne, czytelne, rozbudowane.
Widzialem też jak pomagalaś na czacie.
Jestem na Tak, dałbym ci szansę w roli chatmoda.
Po dokładnym sprawdzeniu daty rejestracji.
Pozdrawiam dudek02
Ps: komęda afk dla chatmoda dobry pomysł ale ta ranga jej nie posiada.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.05.2019, 09:02 przez dudek02.
obraz
Diseasay
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 0 threads Dołączył: Apr 2019
02.05.2019, 09:42 -
#5
Podanie ładnie napisane, ale masz zero doświadczenie (sama napisałaś, że bałaś się być w administracji czemu?), miesiąc na serwerze minecraft? Sprawdzałaś wymagania? Z serwera minecraft cie znam i jesteś na ogół spokojna. Wiek jest na plus (o ile nie kłamiesz) Jestem na duży NEUTRAL
Maniek101
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
8 posts 1 threads Dołączył: Jun 2017
02.05.2019, 10:30 -
#6
Podanie ładnie napisane., świetnie rozpisane. Widziałem nie raz jak pomagałaś graczom. Jestem oczywiście na tak,dałbym ci szansę jako chatmod.
PLmaxkoxPL_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
14 posts 0 threads Dołączył: Aug 2018
03.05.2019, 16:07 -
#7
obraz
                                                                                                                                       obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości