[ODRZUCONE] ChomikCaster


Napisał(a): kuba123


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
kuba123
Chomiczek
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
140 posts 22 threads Dołączył: Feb 2019
04.05.2019, 16:17 -
#1
1.Imię : Jakub(Kuba)
2.Wiek : 12(jak dacie szanse to napewno nie zawiode was)
3.Nick w grze : ChomikCaster [ bigKuba i pare innych ale juz zostaje na ChomikCaster ]
[b]4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : no będzie jakies 4-5 miesięcy
[/b]
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : W dni robocze od 3 do 6, a w dni wolne od 5 do 8
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Facebook i ts,skype nie mam(ale to tylko kwestia załozenia)
[b]7.Komendy przydatne w roli Chatmod :
/kick [nick] [powód]-wyrzuca gracza z serwera minecraft
/tempmute [nick] [powód]-''mutuje'' gracza na okreslony czas
/cc-czysci chat
/c off-wyłącza chat
/c on-włącza chat
/-pod tą komendą mozna zobaczyc jak ukarac gracza za przewinienie
/-wyrzuca gracza na lobby
/afk-informuje ze jestesmy nie ruchomi
[b]8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jestem odpowiedzialny,wiem ze dzis była nie miła sytuacja z ''wymuszaniem tokenów'' myslałem ze tak mozna, ze za tokeny mozna cos oferowac i własnie dzis nauczyłem sie ze to jest nie dozwolone i dlatego uwazam ze ''człowiek uczy sie na błędach'' i nie będe juz tak robił. Oczywiscie jak juz mówiłem jestem pomocny często pisze na chacie ''nie flooduj'' ''nie spam'' lub ''słowa''.Jestem miły, nie wdaje sie w kłótnie wręcz ich unikam.
9.Coś o sobie : Hej,jestem Kuba pochodze z Zamoscia to miasto z ludnoscią która wynosci 65 tys.
Lubie grac w piłke,kocham jazde na rowerze.Jestem chory na astme więc czasami mam ataki.Moim hooby jest informatyka.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : nonPremium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :BYŁEM ale zrezygnowałem
[b]13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? NIE
[/b]
[/b]
[/b]
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.05.2019, 16:23 przez Rexio120_.

AlanYourLife
Nikt istotny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
115 posts 1 threads Dołączył: Jan 2019
04.05.2019, 16:20 -
#2
Spisanie komend od byłych członków administracji
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.05.2019, 16:21 przez AlanYourLife.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości