[ZAMKNIĘTE]  Propozycje


Napisał(a): Qshoteji


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Qshoteji
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 3 threads Dołączył: Apr 2019
Information  05.05.2019, 13:24 -
#1
1. Chętnie zobaczyłbym na serwerze minecraft plugin RankUP ponieważ aktualne tytuły są słabe gdyż dodaje to tylko prefix + wątpię, że każdemu się chcę płacić prawdziwe pieniążki za takie coś... a można by było dodać jakieś ciekawe prefixy za, które byśmy dostawali dostęp do jakiejś przydatnej komendy +/- oczywiście za $ in-game oraz xp

2. Informacja kiedy twój ekwipunek jest pełny

3. Bloki, które będą przez nas wykopane/zniszczone automatycznie trafiają do naszego ekwipunku aby zmniejszyć kradzieże np; w kopalni  ):

4. Aktualny system Aukcji jest moim zdaniem nie ok ani nawet nie spoko gdyż pozwalacie dla rang VIP+ tylko zarobić nie wiem jakiego pluginu do tego używacie ale polecam NPCAuctions a do tego proszę aby Gracz też miał możliwość dodawania swoich ofert  :|

5. Drobna zmiana w oczekiwaniu na teleport z 5s do 3s byłaby moim zdaniem ok w dodatku zrobić aby gracz mógł mieć chociaż te x2 razy /home oraz 2x działki?

6. Poprawa cen w sklepie gdyż aktualnie opłaca się tylko i wyłącznie zarabiać na niczym innym jak Automatycznych farmach lub farmach melonów w czym nawet dodatek Jobs jest przy tym niczym lecz pomijając to np; Cena szkła to 3$ a kolorowego 6$ dlaczego w takim razie piasek kosztuje 10$?

7.  Usunąć dodatek jakim jest kładzenie się do łóżka po czym staję się dzień gdyż moim zdaniem mija się to z trybem survival Cowboy

8. Dodanie informacji na /warp top, że po naciśnięciu PPM na tabliczkę ukazuję się nam pełniejszy ranking danej topki

9. Dodanie skrzynek jak w CS:GO haha tak wiem, że to może być głupie ale jeżeli skonfigurujecie takowy plugin z głową to może sprawiać dużo frajdy na takich serwerach  Shy

10. Zbudowanie Areny 1vs1 + może jakiś plugin do tego ponieważ dużo osób oszukuje w taki sposób, że woła 1 na 1 na tzw. pvp1 i w entdefekcie stoi tam 3 stivów 

11. Gdzieś kiedyś widziałem, że można było głosować na serwer raz dziennie i jakiś plugin umożliwiał otrzymywanie nagrody za oddany głos + serwer pnie się w górę na listach serwerów minecraft minecraft więc raczej poręczna opcja 

12. Może zamiast fly dla svipa+ ... dodać coś typu flying/magic carpet

13. Dodanie pluginu AreaShop po naszemu chyba stragany do wynajęcia 

14. Usunąć god-mode na działkach. Rozumiem, że jest to freebuild ale raczej większość graczy szuka serwera minecraft survival + działki a to nieco mija się z survivalem :|

15. Usunąć tartaki oraz kopalnie ponieważ najczęściej wybieraną pracą jest Górnik oraz Drwal ze względu automatycznego odnawiania się owych materiałów przy czym najłatwiej wbija się poziom takich prac + zwiększyłoby to raczej używalność mapy /rt world

16. Myślałem o rozbiciu pracy Budowniczego na dwie profesje tzn; Architekt oraz Dekorator Wnętrz co moim zdaniem urozmaiciłoby Jobsy

17.  Jest Rybak/Łowca oraz Farmer ale nie widać profesji, która zamienia surowe jedzonko w np; chleb/ciasto lub upieczone Steki itd mam na myśli Kucharza lub coś w tym stylu

18.  Żeby było bardziej realistycznie na serwerze minecraft pomyślałem o zmianie nazwy rangi ChatModa na Policjanta w dodatku zbudować Więzienie gdzie Gracze mogliby odbywać jakiś czas kary  Huh

19. Prosiłbym o usunięcie waszego aktualnego AntiCheata ponieważ z tego co zauważyłem nie wyrzuca on graczy z Hackami czy czymś podobnym tylko normalnych graczy przy np; skakaniu z Elytrą wyrzuca za fly lub przy edytowaniu armorstandu za incredible actions itp... co jest raczej wkurzające

20. Za każdą działkę, którą chcielibyśmy otrzymać wyznaczyć opłatę np; 1 działka 10-20k a następne oczywiście już drożej :_) Właśnie dlatego wcześniej wspomniałem aby gracz miał możliwość posiadania 2 działek... Po prostu wydaje mi się, że poprzez daną opłatę łatwiej byłoby zbierać graczy aktywnych a nie tych co pograją 15min i tylko zajmą działkę

21. Usunąć plugin friends czy jakoś tak i po prostu dodać na serwerze minecraft z pluginu essentials custom Join oraz Quit message np; [+] Nick, [-] Nick *oczywiście z jakimiś kolorkami  Blush

22. Tutorial serwerowy byłby raczej pomocny dla nowych graczy gdyż mało graczy ma jakoś ochotę zaglądać na /warp pomoc 

*To jest tylko i wyłącznie moja opinia więc proszę aby nikt nie brał tego do siebie tym bardziej, że jestem dość specyficznym człowiekiem, proszę aby temat nie był zamykany gdyż wpadłem na pomysł, że jak na coś wpadnę to po prostu edytuję ten post aby nie zaśmiecać Forum a punkty, które się nie spodobają po prostu wykreślę*
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.05.2019, 23:24 przez Qshoteji. Powód edycji: poprawki odnośnie pomysłów + nowe
obraz
NinJa_CiSseK
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
368 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
07.05.2019, 21:56 -
#2
AT 1. Po to sie kupuje rangi AT 2. Gdy kupujesz cos w sklepie to tak jest AT 3. To akurat dobre AT 4&5. Po to kupujesz range serwer musi zarobic AT 6. Komende rtp polecam AT 7. Polozysz sie i masz dzien AT 8. Jest topka online tez, a bylo warp top AT 9. Sa pod koniec edycji AT 10. Dobre AT 11. Mozesz multikonta XD AT 12. Masz w sklepie fly na potrzebe.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.05.2019, 21:57 przez NinJa_CiSseK.
-idk co tu dac-



Qshoteji
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 3 threads Dołączył: Apr 2019
08.05.2019, 09:04 -
#3
(07.05.2019, 21:56)NinJa_CiSseK napisał(a): AT 1. Po to sie kupuje rangi AT 2. Gdy kupujesz cos w sklepie to tak jest AT 3. To akurat dobre AT 4&5. Po to kupujesz range serwer musi zarobic AT 6. Komende rtp polecam AT 7. Polozysz sie i masz dzien AT 8. Jest topka online tez, a bylo warp top AT 9. Sa pod koniec edycji AT 10. Dobre AT 11. Mozesz multikonta XD AT 12. Masz w sklepie fly na potrzebe.


Ja rozumiem, że serwer musi zarobić ale niektóre rzeczy to pierdoły na, które Gracz również zasługuje bynajmniej moim zdaniem... Fajnie, że jak kupuje coś w sklepie to tak jest niestety chciałbym również otrzymywać takie info w trakcie kopania gdyż nie mam ochoty co parę wykopanych bloków sprawdzić czy mój ekwipunek nie jest pełny gdyż jest to monotonne a takowe kopanie staje się nudne... Co ma rtp do tego, że ceny są źle skonfigurowane? XD... Spoko i fajnie, że się położę i mam dzień ale dla przykładu jestem teraz na rtp i mam przy sobie łóżko nosić + budować bunkier?  :|  Idź na /warp top jest 6 topek w tym 2 z podpisem blocks nie wiadomo do czego się odnoszą... Co do multikont do głosowania jet to nie możliwe bo głosować można raz z jednego IP... EULA zabrania sprzedawania takowego fly dlatego wspomniałem o opcji z dywanami
obraz
NoHaxJustAtencja
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
105 posts 9 threads Dołączył: Jul 2019
24.07.2019, 13:40 -
#4
Raczej wszystko jest w miarę dobra propozycja, jestem jak najbardziej na tam
Opravca
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
52 posts 1 threads Dołączył: Jan 2019
03.10.2019, 19:46 -
#5
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości