[PRZYJĘTE] [PODANIE]SanQi


Napisał(a): SanQi


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
SanQi
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
19 posts 2 threads Dołączył: Apr 2019
05.05.2019, 20:38 -
#1
1.Imię :Alek
2.Wiek : 16
3.Nick w grze : SanQi
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Na koncie SanQi to prawda ze gram od 8.04.2019 lecz wczesniej gralem na innym koncie ktorego nicku nie pamietam za co przepraszam
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Dni wolne 6godz Dni Robocze 2/3godz
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Facebook,TS.
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/tempban nick czas powod tymczasowo banuje gracza
/kick nick czas powod wyrzuca gracza z serwera minecraft
/tempmute nick czas tymczasowo wycisza gracza
/c on włączenie czatu
/c off wyłączenie  czatu
/cc czyszczenie czasu
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jestem zainteresowany stanowiskiem chatmoda poniewaz mam zamiar umilic gre graczom,chciałbym pomoc w ogarnianiu ponieważ podoba mi się serwer ,chciałbym się sprawdzić,podoba mi się ta rola, kiedyś tez byłem chatmodem (serwer został usunięty),Lubie pomagać graczom i nie raz widze ze naprawde tej pomocy potrzebuja wiec zawsze przyda sie kolejna para rąk do pracy. 
9.Coś o sobie : Chodze do gimnazjum, chciałbym się dostać do technikum wojskowego na technika informatyka, lubie sporty biore udzialy w roznych zawodach szkolnych i odnoszę w tym sukcesy, w dużym stopniu interesuje się piłka nożna oraz formułą 1, mam 2 braci i z jednym z nich gram na tym serwerze minecraft w wolnym czasie lubie grac na komputerze żeby się odstresować, spedzac czas ze znajomymi poza domem, czasami trudno mi polaczyc te wszystkie rzeczy ale staram się jak mogę ponieważ żeby cos osiagnac trzeba do tego dazyc, kiedyś bardzo dużo gralem w minecrafta i chciałbym do tego powrocic gram również w CS-a.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Nonpremium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Niestety nie

EDIT:
/tempban nick czas powow tymczasowo banuje gracza
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.05.2019, 21:10 przez SanQi.
kuba123
Chomiczek
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
140 posts 22 threads Dołączył: Feb 2019
05.05.2019, 20:45 -
#2
WSZYSTKO SPOKO ale chatmod nie ma /tempban

Maniek101
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
8 posts 1 threads Dołączył: Jun 2017
05.05.2019, 21:51 -
#3
Podanie ładnie napisane, często widzę jak pomagasz graczom, jesteś osobą miłą i lubianą przez graczy, komendy spoko wypisane, ogółem nie mam pytań. Jestem na tak, dałbym ci szanse jako chatmod.
Braego
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
111 posts 3 threads Dołączył: Nov 2017
05.05.2019, 21:59 -
#4
Very Toxic Player - rep nie no podano git na tak
"Milczenie w odpowiednim momencie jest ważniejsze i lepsze od wszelkich słów."

~ Plutarch
Mayii
Byla Kidmoderatorka Survi
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
77 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
06.05.2019, 12:52 -
#5
Nie mam co tu pisać tylko minus za /tempban ale tak to wszystko spoko jestem na tak Smile
PLmaxkoxPL_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
14 posts 0 threads Dołączył: Aug 2018
07.05.2019, 18:15 -
#6
obraz
                                                                                                                                       obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości