[ODRZUCONE] [Podanie] Nov3mb3r


Napisał(a): Macius8221v2


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Macius8221v2
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 3 threads Dołączył: Dec 2018
25.05.2019, 22:17 -
#1
1.Imię : Maciej
2.Wiek : 14
3.Nick w grze : Nov3mb3r 
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Grałem na początku na koncie Macius8221 lecz postanowiłem zmienić nick na Nov3mb3r. Na tamtym koncie mam przegrane ponad miesiąc czy coś w tym stylu.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 3-4 godziny w dni robocze a w wolne dni od 6-10 godzin.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Tak posiadam wszystkie programy.
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
- /tempmute (nick) (czas) (powód) - Wycisza gracza na określony czas
- /kick (nick) (powód) - Wyrzuca gracza z servera
- /c on - Włącza czat
- /c off - Wyłącza czat
- /cc - Czyści czat
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
Wprowadziłbym na trybie całkiem ciekawe zmiany które sami byście zauważyli po niedługim okresie czasowym.Jestem osobą uczciwą oraz pomocną.Uwielbiam pomagać graczom więc to stanowisko było by dla mnie idealne.
9.Coś o sobie : Mam na imię Maciek, Mam 14 lat i uwielbiam pomagać innym.Chciałbym kiedyś zostać informatykiem dlatego też staram się dostać do technikum informatycznego.Na początku chciałem zostać sportowcem lecz z przyczyn zdrowotnych nie mogłem nim zostać.Uczyłem się w klasie sportowej lecz po tym jak dowiedziałem się o swoich problemach zdrowotnych przeniosłem się do zwykłej klasy.To tyle o mnie
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Oczywiście mój mikrofon jest jak najbardziej sprawny
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : niestety posiadam minecraft NONPREMIUM lecz mam zamiar kupić sobię PREMIUM.
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak miałem możliwość.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Tak byłem w administracji lecrafta 2 razy.
dudek02
Jaskiniowiec z wścieklizną
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
29 posts 3 threads Dołączył: Aug 2018
25.05.2019, 23:29 -
#2
Witaj Macieju
Zacznijmy od tego iż ani na tym ani na tamtym koncie jak grałeś nie widziałem żebyś pomagał na czacie.
Oraz mimo wszystko mało grałeś na survivalu.
Mała uwaga co do punktu 8 nie wiem jakie mają to być zmiany z pozycji chatmoda .
Plusy znajomość komend oraz fakt że byleś już w administracji
Jednak póki co jestem na NIE
Pograj więcej na serwerze minecraft, daj się poznać lepiej graczom oraz administracji i napisz jeszcze raz za 2 tygodnie
obraz
NinJa_CiSseK
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
368 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
26.05.2019, 07:17 -
#3
Może i nie gram na surwivalu, ale wierze w słowa dudka.
Neutral z przewagą na nie.
-idk co tu dac-



PLmaxkoxPL_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
14 posts 0 threads Dołączył: Aug 2018
26.05.2019, 16:26 -
#4
Jesteś na naszym trybie dopiero od kilku dni i już składasz podanie?
Tak samo nie widzę abyś pomagał na innym graczom a to jest jeden z obowiązków chatmoda.

Udowodnij że na prawdę zależy Ci na roli ChatMoedratora i napisz kolejne podanie za 2 tygodnie.

Pozdrawiam Max Wink

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.05.2019, 16:26 przez PLmaxkoxPL_.
                                                                                                                                       obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości