No Witam :v


Napisał(a): Szablo02


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
Szablo02
Niezarejestrowany


 
Star  27.06.2016, 19:27 -
#1
No więc wypadało by się przywitać bo na serwerze minecraft Lecraft gram już 2 lata xD pewnie większość z tych którzy grają na Freebuild dobrze mnie znają. Jedni z lepszej a inni trochę gorszej strony Tongue no ale co poradzę, już taki jestem ;v  do rzeczy - kim do cholery jest szablo? No po pierwsze nie jestem żaden Szymon tylko Bartek C: a mój nick powstał 5lat temu od "szabli" tak wiem głupie xD. mieszkam w Wielkopolsce . Bardzo lubię grać ludziom na nerwach :v ale nie myślcie "to pewnie nolif bez kolegów" nie, mam kolegów xD z reszta o bardzo podobny charakterze ;P.Muszę wspomnieć też o tym, że w przeciwieństwie do większości chłopaków nie lubię piłki nożnej ani  żadnego sportu ale nie jestem gruby ;-; no i nie lubię kebabów - serio, to nie żart nie musisz pisać "jak można nie lubić kebsów" bo jak widzisz można ;P.Kto mnie trochę lepiej mnie zna wie, że moje zdanie musi zawierać przynajmniej jedno "xD",";v","Tongue" lub inny emotikon Tongue.

[color=#33ffff]Więc chyba trochę przybliżyłem wam kim jest ten "szablo022" (wcześniej Szablo02 i Szablo ale mi się na konta włamali no cóż Rzycie xD)


Pozdro
CMata
Niezarejestrowany


 
27.06.2016, 19:35 -
#2
Też nie lubię kebabów! Big Grin
Szablo02
Niezarejestrowany


 
27.06.2016, 19:38 -
#3
(27.06.2016, 19:35)CMata napisał(a): Też nie lubię kebabów! Big Grin

no widzisz :V jednak nie jestem sam xD
Krych10
Niezarejestrowany


 
27.06.2016, 19:45 -
#4
kebaby są mniam i opanują cały świat Big Grin  W ogóle jak ktoś nie lubi kebaba ? Przecież to zdrowy, odżywczy i pełen kalorii które dadzą ci energii na każdą porę dnia  Wink  Ni kumam was LeL...

Cześć Big Grin
Kmil
Niezarejestrowany


 
27.06.2016, 22:11 -
#5
Lel ja zakładam religie Kebab :v
DragoMC
Niezarejestrowany

width=

10 posts 1 threads Dołączył: Jul 2016
02.07.2016, 16:39 -
#6
Cześć! Smile
Ja kebaba uwielbiam! Smile
Kebab is my life!




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości