[ZAMKNIĘTE]  [PODANIE] YinHeZ


Napisał(a): YinHez


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
YinHez
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
11 posts 3 threads Dołączył: May 2019
03.06.2019, 16:46 -
#1
1. Imię : Tobiasz
2. Wiek : 12 lat, wiem że jest to troszeczkę mało, natomiast pomimo wieku byłem już w administracji.
3. Nick w grze : YinHeZ, dawniej Sharp_Dragon
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Na wszystkich kontach, łącznie około dwóch lat.
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : W dni robocze 2/3 godziny, w wolne 4/5 
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : TeamSpeak, Facebook, jeśli chodzi o skype - nie mam problemu z założeniem go. Posiadam również podstawowe programy do sprawdzania tzn. AnyDesk, TeamViewer.
7. Komendy przydatne w roli ChatMod :
#ChatMod:
/tempmute <nick> <czas> <powód> - tymczasowe wyciszenie gracza.
/kick <nick> <powód> - wyrzucenie gracza z serwera minecraft.
/c [on/off/c] - wył/wł/wyczyszczenie chatu.
/reports - spis wszystkich zgłoszeń.
/closereport <id> <werdykt> - zamknięcie wybranego zgłoszenia.
/litebans broadcast - bezpośredni kontakt z administracją przebywającą na innych trybach.
#KidMod:
KidMod ma wszystkie komendy, które wymieniłem powyżej, natomiast ma również;
/tempban <nick> <czas - z tego co wiem może zbanować do 15minut> <powód> - tymczasowe zbanowanie gracza.
#Moderator:
- Wszystkie komendy wymienione wyżej, natomiast ma również dostęp do:
/fly - przełączanie latania.
/dupeip <nick> - możliwość sprawdzenia ile gracz aktualnie ma zarejestrowanych kont na swoim IP
/history <nick> - historia kar gracza.
#Admin:
- Wszystkie komendy wymienione wyżej, oraz:
/tphere <nick> - teleportacja gracza do siebie
/day [night] - przełączanie: dzień/noc



8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Dlatego, że jestem ogarniętą osobą, znam wiele komend. Byłem już w administracji na lecrafcie, jak i na innych serwerach tak więc nie mam problemu z ogarnianiem czatu oraz cheaterów. Miałem możliwość też, mieć własny serwer, tak więc w miarę ogarniam edytowanie pluginów (oczywiście nie perfekcyjnie), kojarzę również komendy z pluginów: PermissionsEx, LuckPerms (tylko, że tutaj akurat znam ich mniej). Potrafię załagodzić kłótnie na chacie, trudno jest mnie wyprowadzić z równowagi, jestem wyrozumiały wobec graczy.
9. Coś o sobie : Tak jak wyżej napisałem, na imię mi Tobiasz. Interesuję się piłką nożną, moim ulubionym piłkarzem jest ,,Marco Reus" Wink. Posiadam swój mini ,,domowy zwierzyniec" lecz ostatnio zmniejszył się on o jednego psa ;/, niestety ale jeden z moich piesków zdechł, gdyż od dłuższego czasu coś go męczyło i był chory, chociaż lepiej tak, niż miał się męczyć przez jeszcze kilka dni, tygodni.. Jestem osobą z pozytywnym charakterem, poczuciem humoru oraz do wszystkiego podchodzę z dystansem. W realu nigdy nie byłem sam, zawsze miałem zgraną paczkę, która trzyma się aż do dziś i oby tak dalej.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : To chyba oczywiste, że tak.
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : PREMIUM.
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Jasne, że tak.
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Byłem raz, ChatMod na minigrach.
Tak, wiem że dość niedawno odszedłem i zdaję sobie sprawę, że moje podanie może zostać odrzucone, ale warto spróbować jeszcze raz Smile.


Popełniłem życiowego faila, miałem zapisać szkic, a wysłałem podanie xDD. Prosiłbym o zamknięcie.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.06.2019, 16:56 przez YinHez.
_smok_
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
40 posts 21 threads Dołączył: Mar 2019
03.06.2019, 17:09 -
#2
XD to niezły fail
PLmaxkoxPL_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
14 posts 0 threads Dołączył: Aug 2018
03.06.2019, 17:32 -
#3
obraz
                                                                                                                                       obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości