[ZAMKNIĘTE]  [Podanie] Ney0


Napisał(a): Ney0


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
Ney0
Mrrr ^^
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 2 threads Dołączył: Mar 2019
05.06.2019, 13:56 -
#1
1. Imię; Kacper
2. Wiek; 11 (rocznikowo 12)
3. Nick w grze; Ney0
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft; 2-3 lata już będzie
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer; Dni robocze - 4-5 godzin, Dni wolne - 5-6 godzin
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?; Facebook, TS, Skype
7. Komendy przydatne w roli ChatMod; /cc, /c off, /c on, /bw find, /kick, /tempmute, /reports
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko; Jestem osobą aktywną, jest dużo bugów z których gracze korzystają :/ Właśnie dla tego reagował bym na zgłoszenia od graczy że ktoś korzysta z bugów albo używa cheatów, nie lubie cheaterów, jestem miłą osobą. Wiem jak się zachowywać w sytuacji jeśli ktoś cheatuje. I też lubię pomagać innym Smile
9. Coś o sobie; Mam na imię Kacper, chodzę do 4 klasy interesuje się motocyklami, najbardziej podoba mi się motocykl "Kawasaki H2R Ninja". Mam jednego kotka, ma on już 6 miesięcy. Umiem bardzo dużo komend i byłem raz w administracji ale nie na serwerze minecraft LeCraft.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK/NIE)?; Tak
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM/NONPREMIUM)?; Posiadam minecraft NON PREMIUM
12. Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft? (NIE PODAWAJ IP); Tak, 1 raz
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy?; Nie, nie miałem możliwości
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
05.06.2019, 14:00 -
#2
Nie spełniasz wymagań wiekowych, wyzywałeś administrację. Jesteś za młody na stanowisko ChatModeratora, na ten moment nie bylibyśmy raczej w stanie zaprosić Cię na rekrutację, oraz dać ChatModa. Odrzucam.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.06.2019, 14:01 przez Dandys_Saczy.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości