[ZAMKNIĘTE]  Nic nie zrobiłem


Napisał(a): Doge


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


15 posts in this topic
Doge
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Jun 2019
07.06.2019, 23:48 -
#1
1.Nick: Doniu05
2.Powód: Pokonałem Pyra777 w Bedwars przegrał nazwałem go noobem, i zostałem nazywany wulgaryzmem na p stwierdził że cheatuje a nie miał żadnych dowodów i nie miał prawa mnie wyzywać, a i powód najlepszy zaraz na screenie bedzie i chciałbym żeby mnie przeproszono bo taka sytuacja u administracji nie powinna mieć wogóle miejsca.
3.Czas jaki pozostał do końca kary:  7 Dni
4.Nick Administratora, który nadał karę: Pyra777
5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę: Bo nic nie zrobiłem??? Noob to nie powód to banu Tylko wygrałem na Bedwars
6.Dowody, jeżeli takowe posiadasz: https://zapodaj.net/c10152846772b.png.html 
a tu wyzwisko wulgarne https://zapodaj.net/bf9ac29c1574b.png.html
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2019, 00:00 przez Doge.
USUNCIE MI KONTO Z TEGO FORUM 
NinJa_CiSseK
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
368 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
08.06.2019, 05:36 -
#2
No ty zacząłeś wyzywać więc tak średnio bym powiedział brak kultury z jego strony.
Przeciw UB.
Pozdrawiam.
-idk co tu dac-



Doge
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Jun 2019
08.06.2019, 09:58 -
#3
Noob, a Pi*** to tego nie powinno się w ogóle porównywać i po pierwsze powiedziałem to sarkastycznie nie miałem na celu nikogo urazić Moderator powinien być KULTURALNY i NIE UŻYWAĆ wulgaryzmów jak według serwera minecraft on dobrze zrobił mówiąc, że jestem nikim oraz Pi*** to super, a zresztą, ,,MODERATOR MA ZAWSZE RACJE” i może nie przestrzegać regulaminu.
Jeszcze mi groził nim bo napisał ,,Zaraz zobaczysz” nawet sam nie podał konkretnego powodu za co dostałem bana nie wiem czy za cheaty (których nie miałem) czy za napisanie nooby, a nie powodem bana było ,,Dołącz do kolegi, może coś ci to da”, czyli widać, że powodem była jego przegrana w bed wars, czyli według ciebie nazwanie kogoś Pi*** jest kulturalne?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2019, 10:20 przez Doge.
USUNCIE MI KONTO Z TEGO FORUM 
CzarnyJezus
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
24 posts 3 threads Dołączył: Jun 2019
08.06.2019, 10:35 -
#4
tak jak cissek, przeciw UB
cheatowales na bw, a pyra sie zdenerwowal bo jest czlowiekiem i ma do tego prawo, wyzwales go a mu puscily nerwy.
pyra777_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
10 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
08.06.2019, 10:43 -
#5
Ah shit, here we go again.

A więc tak. Przychodzisz sobie z kimś tam nie wiem czy kumpel czy random ( mam to gdzieś ). Zaczynacie sobie cheatować woowowowowowowowowo.
W trakcie arenki twój tam random / kumpel dostał bana , na ciebie też były podejrzenia.
Po arence twój pierwszy tekst to było "nooby", więc odpowiedziałem ci pięknym za madonnę. ( Tak się mówi jak byś nie wiedział )
Teraz się rzucasz o jedno wulgarne słowo , brawo cały serwer wstał i zaczął ci klaskać.
Plujesz referat niczym na egzamin gimnazjalny do którego jeszcze w życiu nie dostałeś szansy napisać , wróć do szkółki może dadzą ci szansę.
Sarkastycznie to mogę coś ci innego jeszcze powiedzieć.
Mówisz że powinien być "kulturalny i nie używać wulgaryzmów" chłopie czy kimkolwiek jesteś, przez takie dzieci jak ty niestety się zdarzy bo tylko prowokujecie całą sytuację a potem z płaczem na forum albo do rodziców.
Ty prawdziwych gróźb nigdy w życiu nie widziałeś , więc lepiej nawet nie wymyślaj.
Ja mam wywalone w BW wygrane / przegrane , tylko jak przychodzi taka dwójka jak wy to się chce płakać
Doge
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Jun 2019
08.06.2019, 10:48 -
#6
A zostałem sprawdzony czy cheatuje? Ja nigdy żadnych cheatów nie używałem czyli odrazu jak ktoś z tobą wygra to cheatuje? To jest żałosne. No rzeczywiście noob to taka obraza że masakra widziałem gorsze wyzwiska i kończyło się tylko na ostrzeżeniu. Gościa nie znam wogóle pierwszy raz z nim grałem a cheatów nie miałem.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2019, 10:56 przez Doge.
USUNCIE MI KONTO Z TEGO FORUM 
pyra777_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
10 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
08.06.2019, 10:56 -
#7
Na początku zanim coś napiszesz / zrobisz pomyśl nad tym.
Nie raz ludzie używają perfidnie i wykorzystują wspomagacze więc...
A skąd mam wiedzieć że nie miałeś żadnych cheatów ? Jakimś antywirusem / hakerem jestem że siedzę obok i sprawdzam twojego kompa ? Może o czymś nie wiem :o .
Ty weź uderz głową w ścianę , "czyli od razu jak ktoś z tobą wygra to cheatuje" NIE DZIECIAKU..
Inni ze mną normalnie wygrywają i nie mam nic do tego , nawet się po arence śmiejemy z innymi z tego co tam było. Ale ty musisz być inny i oczywiście tacy jak ty no cóż.
Ta noob to obraża ze masakra , idź po słownik , mi się nie chce teraz a mógłbym cb zwyzywać za takie rzucanie się, ale no dzieci nie biję.
Nie obchodzi mnie to czy pierwszy czy tam random.
Doge
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Jun 2019
08.06.2019, 11:05 -
#8
Ja nawet nie napisałem ,,Ta noob to obraża że masakra” tylko ,,noob to taka obraza że masakra” czytaj dokładnie, ban za napisanie że jesteś noobem?
Widziałem gorsze wyzwiska kończyło się jedynie na ostrzeżeniu.
Gdy ktoś jest podejrzany o cheaty sprawdza się go nawet widziałem jak.
Na chacie piszę że ktoś jest sprawdzany więc weź mi nie gadaj że nie sprawdzacie tego, tylko potrafisz nazwać kogoś dzieckiem a na serwerze minecraft 70% graczy nimi jest.
USUNCIE MI KONTO Z TEGO FORUM 
Doge
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Jun 2019
08.06.2019, 11:13 -
#9
To pytam się czemu nie zostałem sprawdzony? To że znalazłem się w teamie z cheaterem nie oznacza z automatu że nim jestem pyra777 nie miał na mnie żadnego dowodu. To czyli można dostawać bana bez dowodu tylko dlatego że mod ma pewność?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.06.2019, 11:15 przez Doge.
USUNCIE MI KONTO Z TEGO FORUM 
pyra777_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
10 posts 3 threads Dołączył: Jul 2018
08.06.2019, 11:19 -
#10
Boże czy ty to widzisz i nie grzmisz ?

I znowu wracamy do punktu wyjścia przez takich jak ty Doge.
Wypierasz się napisanych słów przez samego siebie , ambitne postępowanie no naprawdę.
Widziałeś inne wyzwiska ? Brawooo , nie popłacz się tam na ten temat.
Ostatni raz podkreślam że nie dostałeś za wyzwiska więc skończ udawać głupiego chyba że nim jesteś.
Widziałeś / nie widziałeś nie interesuje mnie to jakoś jak się sprawdza.
Tylko umiem nazwać taaa... właśnie sam się pogrążyłeś.
Idź popłakać w kąt i skończ się wyżalać nad własnym zniszczonym życiem

Ps. Wyloguj się do życia polecam




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości