[ZAMKNIĘTE]  [PODANIE] RudeKK


Napisał(a): RudeKK {Legenda Nerdy Nation}


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
RudeKK {Legenda Nerdy Nation}
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jun 2019
09.06.2019, 13:08 -
#1
1.Imię: Michał
2.Wiek: 13 {Za 2 miesiące 14}
3.Nick w grze: RudeKK
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Dokładnie nie wiem ale to jest moje nowe konto kiedyś grałem na innym
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: W dni wolne 3-5h w dni wolne 5-7h
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Posiadam skype, Fb, nie posiadam tsSad
7.Komendy przydatne w roli "CHATMOD'a"
/kick [gracz] [powod] ---> Wyrzuca gracza z serwera minecraft
/tempmute [gracz] [powod] [czas] ----> Wycisza gracza na określony czas
[b][i]/chat cc ---> Czyści chat
[/i][/b]

/chat on ---> Włącza chat
[b][i]/chat off ---> Wyłącza chat[/i][/b]
8.Dlaczego ciebie mamy wybrać na to stanowisko: Ponieważ jestem osobą miłą jak i za również sympatyczną lubię pomagać osobą w trudnych chwilach lub jak potrzebują pomocy.Czasami pomagam osobą zrozumieć regulamin lub wytłumaczyć funkcje serwera minecraft jak te osoby są nowe.Czasami potrafię się wnerwiać jak ktoś mnie irytuje, obraża wtedy naprawdę jestem nieznośny ale się uspakajam wychodzę ze serwera minecraft żeby nie robić zamieszania wychodzę i uspokajam.Mogę wam również pomóc sprawdzać cheaterów.
9.Coś o sobie: Cześć mam na imię Michał, mieszkam w Pleszwie -> na pewno nie znacie.Jestem osobą pomocną oraz uczynną, bardzo lubię sport, gram w klubie sportowym Stal Pleszew to jest klub sportowy z piłki nożnej.Interesuję się też motoryzacją po moim ojcu bardzo się dużo od niego nauczyłem.Moja przygoda z waszym serwerem za czeła się właśnie tak posłuchajcie, pewnego razu poszedłem do kolegi pograć z n im w minecraft on pokazał mi wasz serwer na początku za nim nie przepadałem jak dał mi na nim zagrać po pewnym czasie powiedział mi że jest taki tryb jak bedwars pograliśmy bardzo mnie to pocieszyło poprosiłem go żeby mi podał nazwę serwera minecraft waszego po kilku tygodniach grania trochę mi się znudziło i miałem przerwę po przerwie znowu zacząłem grać i po kilku tygodniach postanowiłem że złożę podanie.
10.Czy masz sprawny mikrofon: TAK
11.Jaki posiadasz minecraft: Premium + pelerynka
12.Czy miałeś możliwość bycia na innym serwerze minecraft w administracji: TAK
13.Czy byłeś w administracji lecraft: Nie, i chcę spróbować
Darknessia
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
87 posts 2 threads Dołączył: Mar 2019
09.06.2019, 13:16 -
#2
- Brak posiadania ts na, którym odbywa się rekrutacja ustna.
+komendy [tempmute nick/czas/powód]
- No i niestety cierpliwość, często bywa, że ktoś się denerwuje, powinieneś nad tym popracować.
+ Fajnie rozpisany pkt. 8, 9
Na Neutral
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.06.2019, 13:19 przez Darknessia.
_smok_
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
40 posts 21 threads Dołączył: Mar 2019
09.06.2019, 14:05 -
#3
na nie
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
09.06.2019, 14:18 -
#4
Nie kojarzę gracza z serwera minecraft, nie udzielasz się. Brak posiadania programu ts3, na którym odbywa się drugi etap rekrutacji. Udzielaj się na serwerze minecraft, pomagaj graczom i napisz ponownie podanie. Na ten moment odrzucam i zamykam.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 09.06.2019, 14:19 przez Dandys_Saczy.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości