[PODANIE] Podanie na rangę Chat Mod/ Helper


Napisał(a): MatiXTati2


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
MatiXTati2
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jun 2019
12.06.2019, 21:28 -
#1
1. Imię: Mateusz

2. Wiek: 14 lat (rocznikowo 15)

3. Nick w grze: MatiXTati2

4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Na tym koncie jestem świeży, lecz grałem około 3 miesiące na poprzednim koncie.

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Zwykle około 5 godzin, czasami więcej.

6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?: Tak, posiadam TS3 oraz Facebook'a , lecz nie korzystam ze Skype.

7. Komendy przydatne w roli ChatMod / Helper: Napewno są to /mute lub /tempmute , lecz także takie komendy jak /socialspy (o ile te rangi mają do niego dostęp) lub chociażby /kick. 

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Uważam, że powinienem znaleźć się na tym stanowisku, ponieważ potrafię być zarówno miły, cierpliwy, wyrozumiały oraz zabawny, jak też surowy i konkretny. Ponadto pełniłem podobną funkcję na 2 innych serwerach przez co wiem co i jak, za co mutować lub kickować, a za co nie. Wiem też że każdy serwer ma swoje autorskie komendy, ale uważam że poradzę sobie szybko ze zrozumieniem i nauczeniem się ich.

9. Coś o sobie: Moją pasją jest piłka nożna oraz różne sporty, lecz w wolnych chwilach lub jeśli nie ma co robić gram na komputerze, a że w Minecrafta gram już od 7 lat (przez które nadal jest moją ulubioną grą) , to wiem jak działa jego mechanika, jak działają niektóre bloki itp.
Zwykle jeżeli robię coś na komputerze, to albo uczę się o programowaniu (obecnie C#) lub po prostu gram.

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)?: Tak, posiadam sprawny mikrofon.

11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: Posiadam minecraft nonpremium.

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft? : Tak, jak już powiedziałem pełniłem podobną funkcję na 2 innych serwerach.

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy? : Nie, nie miałem jeszcze okazji być członkiem administracji na serwerze minecraft Lecraft.pl
mrzelek
Zjedzony, baju
avatar usera

width=

Zarejestrowany

17
175 posts 14 threads Dołączył: Sep 2017
13.06.2019, 07:00 -
#2
Podanie źle zatytułowane jest bezwarunkowo odrzucane. Chyba niewielkim problemem jest przeczytanie wątku ze wzorem? Neutral.
W stodole na dole 
Darknessia
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
87 posts 2 threads Dołączył: Mar 2019
13.06.2019, 15:08 -
#3
Podanie źle zatytułowane
NinJa_CiSseK
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
368 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
16.06.2019, 12:46 -
#4
Zła nazwa wątku. Na nie
-idk co tu dac-



xMasterV
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
12 posts 1 threads Dołączył: Apr 2019
17.06.2019, 20:00 -
#5
Za mało widoczny na serwerze minecraft na NIE




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości