[ODRZUCONE] [PODANIE] wecia


Napisał(a): wecia z naplecia


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
wecia z naplecia
Lubie pizzę hawajską
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
14 posts 3 threads Dołączył: Apr 2019
18.06.2019, 16:00 -
#1
1. Imię : Magda
2. Wiek : 14
3. Nick w grze : wecia
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Około 6 miesięcy (w tym miesięczna przerwa)
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : W dni robocze około 3h, a w dni wolne 4h+
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie? : Wszystkie
7. Komendy przydatne w roli ChatMod : 
/cc - Czyści chat
/c on - Włącza chat
/c off - Wyłącza chat
/tempmute (nick) (czas) (powód) - Wycisza gracza a określony
/kick (nick) (powód) - Wyrzuca gracza z serwera minecraft
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Uważam, że mimo mojego wieku, nadaję się na te stanowisko, gdyż mam dość rozwinięte słownictwo, potrafię łagodnie i skutecznie rozwiązywać konflikty, chętnie pomagam graczom i łatwo się z nimi zapoznaje. Dodatkowo często można mnie spotkać na ts i wyjaśnić nieporozumienia.
9. Coś o sobie : Nazywam się Magda, mieszkam w województwie mazowieckim, bardzo lubię się spotykać ze znajomymi i najczęściej właśnie to robię w wolnym czasie. Często i chętnie gram na lecrafcie. Jestem śmiałą osobą, i otwartą na nowe znajomości. Uwielbiam zwierzęta, od tych mały do największych i najchętniej to wszystkie trzymałabym je u siebie w domu! Od małego mam takie wielkie zamiłowanie do zwierzątek, miałam trzy psy, chomika i kilkanaście patyczaków, a teraźniejszy zajmuje się kotkiem. Tak jak już wcześniej wspominałam w punkcie powyżej, lubię pomagać i właśnie z tym będzie wiązał się mój zawód. Ostatnio staram się poprawić moją aktywność, po dość długiej przerwie i właśnie przez to moje poprzednie podanie zostało odrzucone (brak aktywności). Najczęściej w grze można mnie spotkać w godzinach od 10 do 15, lub wieczorem od 20 do 23. 
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK/NIE) ? : Tak
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM/NONPREMIUM)? : Premium
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak, miałam taką okazję
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy? : Nie ;(
„to co widzę to tylko skorupka, najważniejsze jest to, co niewidoczne.”
Chomik
ChomiQ

width=

Zbanowany

58 posts 2 threads Dołączył: May 2019
18.06.2019, 16:31 -
#2
wiek+
zachowanie+
malo cie widziałem ostatnio -
Programy+
rozpisane+

Jestem na TAK
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
18.06.2019, 17:02 -
#3
Na minigrach praktycznie Cię nie widuję, ładne podanie, wiek na plus, aczkolwiek aktywność na serwerze minecraft to podstawa, jeśli miałaś miesięczną przerwę, to pograj trochę, pomagaj graczom i później napisz podanie.
Odrzucam.
//Zamykam.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.06.2019, 17:02 przez Dandys_Saczy.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości