[ODRZUCONE] Mr_WolfX12


Napisał(a): Mr_WolfX12


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


2 posts in this topic
Mr_WolfX12
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Jun 2019
20.06.2019, 16:18 -
#1
1.Imię : Kacper
2.Wiek : 14
3.Nick w grze : Mr_WolfX12
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : rok
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 3-5godz
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam Facebook,TeamSpeak3
7.Komendy przydatne w roli Chatmod : /kick-wyrzuca gracza z serwera minecraft /mute-wycisza gracza /chat clear-czyści czat /chat off-wył[b]ącza czat [/b]
/chat on-wł[b]ącza czat[/b]
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Czasami powstaj[b]ą sprzeczki pomiędzy graczami i zwykłe proszenie innych graj[b]ących osób nie wystarczy. Każde przekleństwo które wyniknie z kłótni źle wpłynie na serwer.Chciałbym temu zapobiegać żeby serwer był coraz lepszy i żeby inne wyżej postawione osoby nie musiały się tym zajmować.[/b][/b]
9.Coś o sobie : Mieszkam w województwie Małopolskim w mieście Trzebinia[b][b]. Dobrze się uczę,idę teraz do 8 klasy.Lubię spędzać czas na rowerze,pograć sobie w Minecraft'a i czasami sobie porysuję. Chętnie pomagam osob[b]ą które potrzebuj[b]ą pomocy lub jakiś informacji. Jestem przyzwyczajony do rozmawiania z ludźmi i nie lubię siedzieć w ciszy i z nikim nie gadać ani nie pisać.[/b][/b][/b][/b]
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Nonpremium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy: Nie byłem
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.06.2019, 16:31 przez Mr_WolfX12.
NinJa_CiSseK
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
368 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
20.06.2019, 16:25 -
#2
Zła nazwa wątku. Komendy nie objaśnione. Neutral/nie.
-idk co tu dac-



AlanYourLife
Nikt istotny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
115 posts 1 threads Dołączył: Jan 2019
20.06.2019, 16:32 -
#3
Podanie edytowane
obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.06.2019, 16:32 przez AlanYourLife.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości