[ODRZUCONE] [PODANIE] lambda1337ru


Napisał(a): lambda1337ru


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


1 posts in this topic
lambda1337ru
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
7 posts 4 threads Dołączył: Jun 2019
22.06.2019, 12:38 -
#1
WZÓR PODANIA:
1.Imię : Krzysiek
2.Wiek : 13
3.Nick w grze : lambda1337ru
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Gram dokładnie od 2 dni, ale jestem od 8:00 do 00:00 lub później. Grałem z wieloma graczami i myślę, że zdążyli mnie poznać. 
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Szczerze od 8:00 do 00:00 ponieważ są wakacje mam dużo czasu wolnego tylko 13 lipca mam wesele i później poprawiny więc wtedy mnie nie będzie. 18 lipca jadę do Gdyni, ale biorę laptop i będę online.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Tak, oprócz TS3
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/kick nick powód - wyrzuca gracza z serwera minecraft.
/tempmute nick powód czas - wyciszy gracza bez kultury na odpowiedni czas.
/tempwarm nick powód czas - ostrzega gracza.
/cc ,/c on,/c off-komendy chatu /cc = wyczyszczenie chatu, /c on= włączenie chatu, /c off= wyłączenie chatu
/fly-pozwala latac
/tempban [nick] [czas] [powód]  - Banuje gracza tymczasowo.
/gm1 - Włącza tryb kreatywny.



8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Moim zdaniem mimo, że gram krótko na serwerze minecraft jestem dobrym kandydatem. C[b]hciałbym pomóc obecnej Administracji ponieważ z tego co wiem jest zapotrzebowanie, a przecież inni chatmodzi, kidmodzi itd. nie będą siedzieć od rana do nocy. Moim zdaniem przyda się para rąk dla obecnej tutaj Administracji.[/b]


9.Coś o sobie : Jak powyżej nazywam się Krzysiek i mam 13 lat. Gram w piłkę nożną można powiedzieć, że jest to moje hobby oprócz piłki nożnej jestem ogarnięty w sieciach, miałem swoją z cs 1.6/go.  do mojego wieku to nie jestem już dzieciakiem, który leci na kolorek tylko chciałbym pomóc obecnej Administracji ponieważ z tego co wiem jest zapotrzebowanie, a przecież inni chatmodzi, kidmodzi itd. nie będą siedzieć od rana do nocy. Moim zdaniem przyda się para rąk dla obecnej tutaj Administracji.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :NONPREMIUM
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Ani razu
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
22.06.2019, 13:44 -
#2
Grasz od 2 dni, to już Cię dyskwalifikuje, nie znasz serwera minecraft.
Odrzucam
//Zamykam.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2019, 13:44 przez Dandys_Saczy.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości