[ZAMKNIĘTE]  [Skarga]Szajeq


Napisał(a): VertiksPL


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
VertiksPL
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 2 threads Dołączył: Jun 2019
22.06.2019, 13:06 -
#1
Nick: VertiksPL
Nick oskarżonej osoby: Szajeq
Data/Godzina: ok. 13:30
Skarga: Ban za nic 
Uzasadnienie: Szajeq sprawdzał i wszedł odrazu na pulpit sprawdził kosz i dał mi bana za cheaty których nie miałem ani na pulpicie ani w koszu. Nawet nie wszedł w version i nie sprawdził na jakiej wersji gram 
Dowody: Niestety nie mam żadnych dowodów oprócz pustego kosza i żadnych cheatow na pulpicie bo nie nagrywam jak mnie sprawdzają
szajeq
Zbanowany

width=

Zbanowany

13 posts 1 threads Dołączył: Mar 2019
22.06.2019, 13:14 -
#2
Dostałeś bana za cheaty, które usuwales w koszu i za autoclickera, którego miałeś na pulpicie. Jeszcze w dodatku dostałeś bana od darknessi 21.06.2019 (wczoraj) i przez pomyłkę dostałeś ub od dandysa

Nie muszę sprawdzać dalej jak już widzę że masz cheaty/wspomagacze
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2019, 13:20 przez szajeq.
Darknessia
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
87 posts 2 threads Dołączył: Mar 2019
22.06.2019, 13:25 -
#3
A więc tak, dostałeś wczoraj bana za posiadanie cheatów, jak już ci mówiłam za to również banujemy. Osoba która cie sprawdza nie ma pewności czy nie użyjesz ich w przeciągu kilku dni. Wbiłeś na ts i poprosiłeś o ub, natomiast ja ci go nie dałam, pod wieczór ban został zdjęty przez opiekuna ale dziś ponownie zostałeś sprawdzany przez administracje. Ban jest jak najbardziej słuszny, kazałam ci usunąć cheaty całkowicie. Jadnak zostały w koszu, nie mamy dowodów na to, że nie użyłbyś ich innym razem, dlatego wytłumaczyłam ci wszystko ale najwyraźniej nie zrozumiałeś.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2019, 13:25 przez Darknessia.
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
22.06.2019, 13:30 -
#4
Szajeq i Darknessia wszystko Ci wyjasnili, poza tym powinieneś napisać ten watek w dziale ,,Odwolanie od kary" Przyznaje, że wczoraj zaszła drobna pomyłka i zostałeś przeze mnie odbanowany , aczkolwiek z tego co tutaj wynika - Wykryto u Ciebie niedozwolone modyfikacje / wspomagacze. Kara nadana jak najbardziej slusznie. Temat zamykam.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.06.2019, 13:30 przez Dandys_Saczy.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości