[ZAMKNIĘTE]  pozegnanie? w imieniu moim i szajka


Napisał(a): CzarnyJezus


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


16 posts in this topic
CzarnyJezus
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
24 posts 3 threads Dołączył: Jun 2019
24.06.2019, 20:49 -
#1
wiele sie wsm ostatnio podzialo
szajeq odszedl, bo nie chce mu sie siedziec w miejscu w którym administracja odwala, kazdy robi cos za plecami innego
ja tez wsm, bo nie chce mi sie bawic i sztucznie tu grac dla samej gry, spolecznosci, bo zepsula mi to garstka ludzi z prefixami
tutaj mozecie sie pozegnac, zarownoo ze mna, (aviross) jak i z szajqiem, za wspolnie spedzony czas, gre i znajomosc.
odemnie to wsm tyle, ostatni post jak i chwila spedzona na lc.
Eluwa!
pod postem mozecie sie z nami pozegnac btw
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2020, 11:25 przez datura.
Chomik
ChomiQ

width=

Zbanowany

58 posts 2 threads Dołączył: May 2019
24.06.2019, 21:03 -
#2
Szajeq mordo żegnaj ***** wiem że się psuje też zaraz bede miał na to wyjebane

Wiedziałem że to kiedyś nastąpi
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.06.2019, 21:05 przez Chomik.
Hoobyt121056_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
158 posts 5 threads Dołączył: Apr 2018
26.06.2019, 21:50 -
#3
Przepraszam, że co ? Administracja odwala? Co Ci niby administracja zrobiła? No powiedz?? Mi jednak dobrze współpracuje się z administracja, i wszystko w niej jest wporzadku, ale że wy robicie tzw. "Gówno burze" o byle co to się nie dziwię.
_smok_
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
40 posts 21 threads Dołączył: Mar 2019
26.06.2019, 21:59 -
#4
adm nie odwala bo byłem w adm i wy nawet nie wiecie jak ciężko być w adm więc się zastanówcie 2 razy czy adm odwala i to właśnie wy odwalacie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.09.2020, 11:25 przez datura.
Chomik
ChomiQ

width=

Zbanowany

58 posts 2 threads Dołączył: May 2019
27.06.2019, 08:12 -
#5
Czy ja powiedziałem że lecraft jest pojebany? I już nie jesteście adm xd
Chomik
ChomiQ

width=

Zbanowany

58 posts 2 threads Dołączył: May 2019
27.06.2019, 10:35 -
#6
Może uogolniam ale wy pyrze nic nie zrobicie bo on jest tu "bogiem"

I dlatego obwiniam też was
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.06.2019, 10:35 przez Chomik.
matt9q7
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
119 posts 1 threads Dołączył: May 2019
27.06.2019, 13:58 -
#7
Administracja, która nie jest zwarta? Jesteśmy chyba jedyną tak dobrze zintegrowaną administracją. Wbrew pozorom jesteśmy także ludźmi. Nie będę wnikał, dlaczego szajeq odszedł.

BTW: pyra bogiem XDD słuchaj, pyrę szanujemy ze względu na jego wiek, jest jednym z najstarszych członków administracji, który w dodatku pomaga nam w najmniejszych problemach - od zwykłych życiowych kłopotów do najbardziej skomplikowanych problemów związanych z komputerami. Chyba logiczne więc, że darzymy go naprawdę dużym szacunkiem.

CzarnyJezus - wydaje mi się że tym, kto najbardziej powinien zastanowić się nad swoim postępowaniem jesteś właśnie ty. Powtarzam - jesteśmy tylko ludźmi. Śmieszne że osoba, która zawsze testuje naszą cierpliwość do granic możliwości, mówi nam, że mamy się ogarnąć.
Chomik
ChomiQ

width=

Zbanowany

58 posts 2 threads Dołączył: May 2019
27.06.2019, 16:27 -
#8
(27.06.2019, 13:58)matt9q7 napisał(a): Administracja, która nie jest zwarta? Jesteśmy chyba jedyną tak dobrze zintegrowaną administracją. Wbrew pozorom jesteśmy także ludźmi. Nie będę wnikał, dlaczego szajeq odszedł.

BTW: pyra bogiem XDD słuchaj, pyrę szanujemy ze względu na jego wiek, jest jednym z najstarszych członków administracji, który w dodatku pomaga nam w najmniejszych problemach - od zwykłych życiowych kłopotów do najbardziej skomplikowanych problemów związanych z komputerami. Chyba logiczne więc, że darzymy go naprawdę dużym szacunkiem.

CzarnyJezus - wydaje mi się że tym, kto najbardziej powinien zastanowić się nad swoim postępowaniem jesteś właśnie ty. Powtarzam - jesteśmy tylko ludźmi. Śmieszne że osoba, która zawsze testuje naszą cierpliwość do granic możliwości, mówi nam, że mamy się ogarnąć.

Ja pyrę szanowałem ale jak on nie ma do mnie szacunku to ja do niego nie będę mial
CzarnyJezus
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
24 posts 3 threads Dołączył: Jun 2019
28.06.2019, 15:42 -
#9
ale wy wiecie, ze sytuacja kiedy ten gość mi napisal ze jeszcze raz to mnie znajdzie i zajebie to nie byla jedyna z nim
dodatkowo gaga przy kazdej zgloszonej przezemnie sytuacji w ktorej cos odpierdolil zawsze byla za nim, czy to szajeq zglaszal, czy to ja
jesteście tylko ludźmi - słusznie. ale bez ludzi którzy są zwyczajnie toksyczni
dostalismy bana, wszystko bylo spoko
do momentu w którym zrobiliście sobie krucjate jak do Jerozolimy (x`D) na nasz serwerek gdzie pyra tez sie objawil wyzywajac nas, w tym paru innych nieudolnie.
lizanie dupska, faworyzowanie, po nieskończonym tygodniu Darknessia dostała moda za siedzenie na lobby i wchodzenie w logi, banowanie za posiadanie cheatow (sic!) a nie za aktualna odpalona wersje mc
nigdy nie testowałem waszej cierpliwości, ciebie matt widziałem 3 razy w życiu i to jest pierwsza jakakolwiek interakcja z Tobą.
wiek nie ma znaczenia, kiedy ktoś jest niezrównoważony i nie potrafi opanować emocji, a na te slowa reakcja gagi byla taka zeby nie robic z niego potwora
nie odchodzili byśmy, gdybyście potrafili zachować emocje na wodzy i w końcu przejrzeć na oczy, bo tyle osób już odeszło.
pewnie dalej żylibyśmy w zupełnej zgodzie, graliśmy bo wszyscy dotychczasowi byli administratorzy jak i gracze już od dawna myśleli nad odejściem, a jedyny fakt który ich zatrzymywał był taki, że community i cały wkład który włożyli był za duży.
zatrzymywała mnie tu, jak i szajka tylko społeczność, więc dziękuję ogólnie za wszystkie chwile razem spędzone w grze

zwarta administracja w której podpierdalamy pluginy, robimy coś wszyscy za plecami jest bardzo dobra
dostarczacie mi codzienną dawke żałości i zarazem śmiechu, aż nadto
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2019, 15:45 przez CzarnyJezus.
Chomik
ChomiQ

width=

Zbanowany

58 posts 2 threads Dołączył: May 2019
28.06.2019, 16:54 -
#10
Rozumiem że pyra się szanowanym członkiem administracji ale czy jak nim jest to znaczy że mu wszystko wolno, no chyba nie więc niech lepiej przystopuje bo wszyscy odejdą




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości