[ODRZUCONE] [PODANIE] RudeKK


Napisał(a): RudeKK


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


14 posts in this topic
RudeKK
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 2 threads Dołączył: Jun 2019
27.06.2019, 13:32 -
#1
1.Imię : Michał
2.Wiek : 14
3.Nick w grze : RudeKK
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Nie wiem może z 2 tygodnie.Grałem też na tamtej edycji ja nie wiem ile gram niech admini sprawdzą date logowania na bedach czy coś takiego.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : W dni robocze 3-4h w dni wolne 4-7h
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Facebook, Skype, Nie posiadam ts ale posiadam discord
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/kick {Nazwa gracza} {Powód} : Wyrzuca danego gracza z serwera minecraft
/warn {Nazwa gracza} {Powód} : Ostrzega gracza z powodem
/tempmute {Nazwa gracza} {jednostka czasowa} {powód} : Wycisza gracza na określony czas
/tempban {Nazwa gracza} {jednostka czasowa} {powód} : Banuje gracza na określony czas z powodem
/chat cc : czyści chat
/chat on : włącza chat
/chat off : wyłącza chat

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ jestem osobą ogarniętą, miłą oraz sympatyczną.Znam też znajomość komend które są potrzebne w roli chatmoda oraz umiem się zachować.Lubię też pomagać innym graczom na serwerze minecraft ale też lubię uciszać graczy gdy są wulgarni wobec innych.
9.Coś o sobie : Cześć, Mam na imię Michał mam 14lat jestem osobą miłą, sympatyczną oraz ogarniętą.Mam kolor włosów brązowy, kolor oczów niebieski.Uwielbiam sport, gram w piłkę nożną oraz w piłkę siatkową.Bardzo lubię również grać na waszym serwerze minecraft.Pewnego razu grałem na blu@#$ i usłyszałem że to konkurencja wasza od razu przestałem tam grać teraz gram często na waszym serwerze minecraft w bedwars.Zawsze na bedwars chciałem zostać kimś z administracji może tym razem mi się uda.Często pomagam ludziom w potrzebie.Moją jedną wadą jest  to że, się wkurzam na niektórych ale pracuję na tym.Kiedyś na waszym serwerze minecraft jeszcze na tamtej edycji chyba nawet 2 edycje do tyłu nie pamiętam grałem na cheatach gdy dostałem bana uświadomiłem sobie że nie warto niszczyć innym miłej gry teraz już wiem że postępowałem źle grając na cheatach.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Nie byłem nigdy
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nigdy nie byłem w administracji na waszym serwerze minecraft ale chciał bym spróbować własnych sił i może mi się uda
Ten post był ostatnio modyfikowany: 28.06.2019, 11:57 przez RudeKK.
szajeq
Zbanowany

width=

Zbanowany

13 posts 1 threads Dołączył: Mar 2019
27.06.2019, 15:10 -
#2
Na nie. To nieźle z tymi komendami
RudeKK
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 2 threads Dołączył: Jun 2019
27.06.2019, 15:43 -
#3
Szajeq nie wiem o jakie ci komendy chodzi napisałem takie jakie są potrzebne może chodzi ci o ./tempban nie wiem.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.06.2019, 16:13 przez RudeKK.
RudeKK
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 2 threads Dołączył: Jun 2019
27.06.2019, 17:36 -
#4
No ja po prostu pisałem komendy takie jakie są potrzebne
 


Gdy ci smuto gdy ci źle weź oreo udław się!
YinHez
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
11 posts 3 threads Dołączył: May 2019
27.06.2019, 18:42 -
#5
Aby byc w administracji, musisz grać minimum miesiąc.
Na nie.
RudeKK
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 2 threads Dołączył: Jun 2019
27.06.2019, 19:02 -
#6
Ja nie wiem ile gram napisałem przecież.
 


Gdy ci smuto gdy ci źle weź oreo udław się!
_smok_
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
40 posts 21 threads Dołączył: Mar 2019
27.06.2019, 19:23 -
#7
Ejj ale nie prowadź rozmów pod podaniem
hokagen
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
313 posts 24 threads Dołączył: Sep 2017
27.06.2019, 19:38 -
#8
Niestety na NIE. Za krótko grasz.
YinHez
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
11 posts 3 threads Dołączył: May 2019
27.06.2019, 21:01 -
#9
(27.06.2019, 19:02)RudeKK napisał(a): Ja nie wiem ile gram napisałem przecież.

,,może dwa tygodnie" To stanowczo za malo. Wiem, ze nie powinienem prowadzić konwersacji pod podaniem ale no..
mrzelek
Zjedzony, baju
avatar usera

width=

Zarejestrowany

17
175 posts 14 threads Dołączył: Sep 2017
27.06.2019, 23:49 -
#10
Pobierz TS Smile jest on głównie potrzebny do drugiego etapu rekrutacji. Według mnie, grasz za krótko :/. Moja ocena to neutral
W stodole na dole 




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości