[ZAMKNIĘTE]  DemZiak


Napisał(a): pikachurek123@gmail.com


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
pikachurek123@gmail.com
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Jun 2019
07.07.2019, 12:57 -
#1
1. Imię: Paweł
2. Wiek: Wymagane 14 lat
3. Nick w grze: DemZiak
4.Czas, od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Wymagany miesiąc (nawet może więcej ).

5. Czas dzienny, jaki możesz poświęcić na serwer: od 2 do 6 godz. A wieczorem mogę siedzieć nawet do 1 w nocy.
6. Oczywiście ze mam, ale oprócz Skype'a
7. Komendy przydatne w roli ChatMod: /cc (czyszczenie chatu), /mute [nick] [godz.min.sek] [powód] (wycisza gracza), /kick [nick] [powód] (wyrzuca gracza z serwera minecraft). Tylko tyle znam, ale nie wiem, czy dobrze napisałem.

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Chociaż byłem wkurzający, irytujący i wyzywałem ludzi, ale potrafię być ChatModem. Wiem co to spam,flood, kick,ban itd. Przepraszałem za to, co mówiłem na serwerze minecraft, ale nic chyba nie dało. Wtedy co mówiłem to jest przez moją złość. Wiele razy byłem kickowany, a raz zbanowany za to, że przyznałem się do POSIADANIA cheatów (nie używałem ich)
9. Coś o sobie: Mam na imię Paweł. Urodziłem się na początku grudnia (1.12). Mieszkam w województwie mazowieckim. Zawsze mnie interesowało jak to być ChatModem. Mam jedną pasję. Jest to kolarstwo. Lubię bardzo jeździć rowerem. Najwięcej kilometrów ile jeździłem jest to 18-20 km. Mam aparat na zęby więc gdy będę rozmawiać z innymi ludźmi to możecie mnie trochę nie zrozumieć. KLOCKI IS MY LIFE (Również Grand Theft Auto: San Andreas i Assasin's Creed)
10. Czy masz sprawny mikrofon: Tak!
11. Jaki minecraft posiadasz: NONPREMIUM
12. Czy miałeś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?: Czasem
13. Czy byłeś już w administracji na LECRAFT?: Nie.
NiceToKillYou
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
17 posts 4 threads Dołączył: Jan 2018
07.07.2019, 14:49 -
#2
Podanie nie estetyczne , jak sam przyznałeś byłeś wulgarnym graczem, o tym że podjąłeś decyzje żeby się zmienić jest godne podziwu , ale niestety rekrutacja jest off
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia."
hokagen
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
313 posts 24 threads Dołączył: Sep 2017
07.07.2019, 19:18 -
#3
Podanie nie jest estetyczne, rekrutacja off. Na NIE.
Plutoo__
Pieseł
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
0 posts 3 threads Dołączył: Apr 2018
07.07.2019, 19:42 -
#4
Rekrutacja OFF!
PS: brzydkie podanie i komendy skopiowane Smile

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.07.2019, 19:42 przez Plutoo__.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości