[ODRZUCONE] [PODANIE] xTeeTx


Napisał(a): xTeeTx


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
xTeeTx
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
9 posts 3 threads Dołączył: Jul 2019
09.07.2019, 17:19 -
#1
WYMAGANIA :

Minimalny wiek 15 lat. -
Czas gry na trybie: MINIMUM MIESIĄC -/+
Konieczność posiadana: FacebookTSSkype +
Znajomość komend. +




WZÓR PODANIA:
1. Imię: Krzysztof
2. Wiek: 13
3. Nick w grze: xTeeTx
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Nie jestem pewien, ale 2 tygodni bądź około, ale też doceńcie to, że nie rozkładam czasu jak inni tylko gram prawie całe dnie jeżeli bym, rozłożył dany czas 3 tyg lub miesiąc by się uzbierał.
5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Na pewno mogę poświęcić na lecrafta 11h czasami 12, ale na pewno jest to więcej niż poniektórzy członkowie Administracji spędzają czas. 
6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?: TS3, SKYPE, FACEBOOK
7. Komendy przydatne w roli ChatMod / Helper: Tyle komend napisałem ponieważ nie wiem jakie u was są komendy, nie na wszystkich serwerach są takie same. Poza tym po co mi rozpisywać milion komend skoro większość nie posiada Chatmod.

/tempmute <nick> <powód> <czas>-Wycisza Gracza
/unmute <nick>-Odcisza Gracza
/c off-Wyłącz Chat 
/c on-Włącz Chat
/cc-Czyści Chat
/ban [Nick] [Powód] - Ban na zawsze
/tempban [Nick] [Czas] [Powód] - Ban na określony czas
/unban [Nick] - Odbanowanie
/fly- Włączenie fly
/tphere [Nick] - Tepnięcie gracza do siebie

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Istnieje wiele powodów dlaczego chciałbym zostać ChatModem. Chciałbym pokazać na co mnie stać i dlaczego nikt nie będzie żałować mojego awansu. Czasem sobie pożartuję, co nie znaczy że nie jestem opanowany i że nie potrafię się wziąć do pracy. Z wielką chęcią udowodnię że jestem pracowitą osobą i nie tylko wiem jak być częścią jednej drużyny ale też umiem ją do siebie zbliżyć. Po drugie, często, będę siedzieć na serwerze minecraft i forum widzę czasami parę tematów do rozwiązania. Patrząc na to wydaje mi się że jako członek Administracji mógłbym z łatwością pomóc na Lecrafcie. Uważam że, dzięki mnie serwery będą mogły się rozwijać co sprawi mi ogromną radość i chęć do dalszego działania. Po trzecie jest to coś co zwyczajnie lubię robić. W tych czasach takie osoby jak ja nie mają zbytnio co do roboty i pilnowanie oraz pomaganie  mogłoby być jednym z moich zajęć. Jest to pewien obowiązek i jeśli sobie nie poradzę poniosę konsekwencje ale to właśnie sprawia że tym bardziej chciałbym udowodnić co potrafię i to jaki naprawdę jestem.
9. Coś o sobie: Mam na imię Krzysiek mieszkam w województwie Podlaskim a konkretnie w okolicach miasta Białystok. Na co dzień słucham muzyki -najczęściej Polski Trap, ale czasami zdarzy się posłuchać Zagranicznych piosenek. Jeżeli mam być szczery to bardziej wolę siedzieć przed komputerem niż uprawiać sport czyli ze mnie jest LEŃ. Uprawiam sport,często ćwiczę (jak znajdę chęci) ,gram w piłkę nożną. Jestem Pomocny, zaangażowany. Lubię krytykę, jeśli jest konstruktywna.
10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)?: Tak
11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: NONPREMIUM
12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak
13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy?: Niestety nie miałem okazji, ale chcę spróbować.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2019, 09:45 przez xTeeTx.
hokagen
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
313 posts 24 threads Dołączył: Sep 2017
09.07.2019, 17:56 -
#2
Na NIE. Mało komend, wiek, zbyt krótki czas grania na serwerze minecraft.
matt9q7
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
119 posts 1 threads Dołączył: May 2019
11.07.2019, 09:36 -
#3
Wiek i czas grania cię niestety wyklucza.
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
11.07.2019, 10:32 -
#4
Jesteś za młody, czas gry na serwerze minecraft również skreśla Cię.
Odrzucone, zapraszam po ukończeniu 14.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 11.07.2019, 10:32 przez Dandys_Saczy.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości