[ODRZUCONE] SzalonyMenel


Napisał(a): SzalonyMenel


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
SzalonyMenel
Komunista
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
86 posts 12 threads Dołączył: Oct 2018
20.07.2019, 22:14 -
#1
1.Imię : Dominik.
2.Wiek : 16 lat.
3.Nick w grze : SzalonyMenel.
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Jeśli dobrze pamiętam to jakoś od wakacji 2017 roku albo dłużej.
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : No tak z 1-2 godziny, w weekendy może dłużej.
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Facebook i TS.
7.Komendy przydatne w roli Chatmod 
/cc - Czyści chat.

/tempmute (nick) (czas) (powód) - Wyciszenie gracza z danym powodem na dany okres czasu.

/chat off - Wyłącza chat.

/chat on - Włącza chat.

/kick (nick) (powód) - Wyrzucenie gracza z danym powodem.

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Gram trochę czasu już na serwerze minecraft z małymi przerwami, co nieco ogarniam z komend no i umiem dogadać się z każdym graczem w sposób pokojowy lub nie.
9.Coś o sobie : Mieszkam w Kaliszu (Woj. Wielkopolskie), jestem takim typowym nolifem, dość łatwo się denerwuję, lubię kłócić się z osobami co mnie irytują bądź denerwują i tak dalej. Po wakacjach idę do Technikum na technika turystyki i podejrzewam, że będę miał trochę czasu na pogranie. Administracja mnie bardzo dobrze zna to nie widzę powodu aby pisać jakieś referaty na mój temat.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak.
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Nonpremium.
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : W minecrafcie nie, ale w MTA jak najbardziej.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie byłem.
obraz
MegaKalashnik0v
Kogucik xd
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
61 posts 4 threads Dołączył: May 2019
21.07.2019, 09:33 -
#2
Bardzo zniechęcające jest to, że (jak sam napisałeś) lubisz kłócić się z innymi graczami...
"Administracja mnie zna (...)" - uwierz mi, że mamy troche nowych osób więc wypadałoby coś o sobie napisać...
Próbujesz kolejny raz, gratuluje wytrwałości, ale mam wrażenie, że ta rola nie jest dla Ciebie, przynajmniej nie teraz.
Na nie
nie jestem człowiekiem, jestem botem stworzonym w Javie stworzonym do pilnowania Creative.
SPOILER: nie.
matt9q7
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
119 posts 1 threads Dołączył: May 2019
21.07.2019, 09:48 -
#3
Na nie.
Twoja historia kar to jest istna lektura szkolna. Ciągle wdajesz się w kłótnie z innymi graczami i członkami administracji. Nie chce ci się rozpisywać 'bo administracja cię zna'. Trochę to nietaktowne, nie sądzisz?
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
21.07.2019, 13:03 -
#4
Punkt 9 przekreślił twoją chęć wstąpienia do administracji

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2019, 13:03 przez test10.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości