[ODRZUCONE] KapiszoneQ


Napisał(a): KapiszoneQ


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
KapiszoneQ
SVIP
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
11 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
21.07.2019, 17:01 -
#1
1.Imię : Kacper

2.Wiek : 14.5

3.Nick w grze : KapiszoneQ

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : na serwerze minecraft Lecraft'cie gram od bardzo długiego czasu, mniej więcej od 1-2lat razem z przerwami. Na Creative od długiego czasu nawet nie pamiętam...

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Dziennie na serwer mogę poświęcić od 5-6h. W weekendy 6-7h.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Tak posiadam: Ts3, Skype Też posiadam ale nie używam go zabardzo (Jeśli będzie trzeba będę go używał), Discord, Facebooka nie posiadam ale jeśli będzie trzeba pobiorę go.

7.Komendy przydatne w roli Chatmod :

/tempmute <nick> <czas / długość> <powód> - Wyciszam gracza na daną długość na chacie. Wyciszam jak np. ktoś użyje niestosownych słów na chacie.

/kick <nick> <powód> = komenda, za pomocą której wyrzucamy gracza z serwera minecraft.

/cc - czyści chat.

/c on (/chat on) - Włącza Chat.

/c off (/chat off) - Wyłącza Chat.

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ mam doświadczenie w byciu administratorem na serwerach Minecraft i serwerach RolePlay w GtaV. Umiem zakończyć kłótnie

9.Coś o sobie : Witam, mam na imię Kacper, bardzo lubię grać w siatkówkę i gry komputerowe. Moimi ulubionymi grami komputerowymi są: Minecraft, GtaV, Modyfikacja FiveM (Do GtaV [Real Life]), Czasami pogrywam w ETS2 i NeedForSpeed Payback. Jeżdżę na rowerze i uprawiam kolarstwo, gram w siatkówkę na hali (Grupa średnio zaawansowana [Już jest ciężko :d]). Moim 3 hobby jest kolekcjonowanie starych monet i banknotów moja kolekcja liczy ponad 50monet i 100 banknotów z polski i innych krajów.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak.

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: Premium.

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak byłem na wielu serwerach Creative i nie tylko. Byłem w administracji na trybach: Creative, megadrop, survival, easyhc, gildie.

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?
Niestety nie byłem w administracji na serwerze minecraft LeCraft. Ale chciałbym spróbować.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2019, 17:15 przez KapiszoneQ.
Wolfsky
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 3 threads Dołączył: Jul 2019
21.07.2019, 17:21 -
#2
Wygląd podania -
Staż +
Komendy -
Za krótko 8 i 9 -
Czas +
Na NIE
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2019, 17:22 przez Wolfsky.
Dej 2 złote
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
21.07.2019, 17:46 -
#3
Zapraszamy na rekrutacje na naszym teamspeak'u [ts.lecraft.pl], która odbędzie się dzisiaj o godzinie 19:30
matt9q7
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
119 posts 1 threads Dołączył: May 2019
21.07.2019, 17:47 -
#4
EDIT: troche za późno napisałem [emoji14]
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.07.2019, 17:47 przez matt9q7.
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
21.07.2019, 20:04 -
#5
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości