[PRZYJĘTE] __OlaQ__


Napisał(a): Olusia


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
Olusia
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Mar 2018
21.07.2019, 19:15 -
#1
Imię: Ola

Wiek: 14 lat

Nick w grze: __OlaQ__

Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: 1-2 Lata z przerwami ( Które były dość duże )

Czas dzienny jaki możesz poświęcić na server: z 4-5H, nie będe mogła być cały czas, mam też swoje obowiązki

Czy posiadasz wyżej wymienione programy?: Posiadam Ts jak i FB, jeżeli będzie taka potrzeba zainstaluje Skype

Komendy przydatne w roli ChatMod:

/c on - Uruchamia Chat
/c off - Wyłącza Chat
/cc - Czyści Chat
/kick <nick> - Wyrzuca gracza 
/tempmute <nick> <czas> <powód> - Wycisza gracza na określony czas

Dlaczego mam wybrać cię na to stanowisko?: Jestem pewna że pomogę wam w tej roli, jestem kulturalną i nie-toksyczną osobą. Lubię udzielać się w różnych sprawach na chatcie, jak i pomagać innym graczom w związku z ich problemami.  Jestem opanowana, aczkolwiek czasami zdarzają mi się małe wpadki. Wysłucham każdego, i pomogę w każdej możliwej sprawie. Gdy dwie strony kłócą się, najpierw słucham perspektywy jednej, potem drugiej osoby by wiedzieć jak to rozwiązać.

Coś o sobie: Tak jak już wspominałam, mam na imię Aleksandra, i z ciekawostki na drugie mam Nicola z przewagą na C zamiast K. Jedną z moich pasji jest malowanie farbami akrylowymi, zdarzają się akwarele. Jestem początkującą osobą w digital paintingu, czyli malowaniu na tablecie graficznym. Poza tym jestem ogromną fanką sportów atletycznych, takich jak skakanie przez płotki czy biegi długo dystansowe. Jestem dość niską blondynką o zielonych oczach. Lubię chodzić w dresach, jestem takim typem dziewczyny, która nie lubi nosić sukienek. Obecnie idę do klasy ósmej i chce wybrać na przyszłość profil aktorski, chociaż zachęcają mnie bym poszła do Plastyka. Mieszkam na tak zwanym "zadupiu" obok dużego miasta zwanego Wrocławiem. Lubię kolory pastelowe, taki miętowy czy jasno niebieski, i to chyba tyle :3

Czy masz sprawny mikrofon?: Tak, lecz zamierzam kupić nowy ze względu na to że czasami może mnie zacinać.

Jaki MC posiadasz?: Posiadam MC premium.

Czy miałaś możliwość być członkiem administracji na innym serverze?: Nie miałam.

Czy byłam członkiem administracji na serwerze minecraft Lecraft?: Nie miałam okazji. 
MegaKalashnik0v
Kogucik xd
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
61 posts 4 threads Dołączył: May 2019
21.07.2019, 20:43 -
#2
Co tu dużo mówić? Podanie wyśmienite, nie ma się do czego przyczepić.
Na tak

Wysłane z mojego P11 przy użyciu Tapatalka
nie jestem człowiekiem, jestem botem stworzonym w Javie stworzonym do pilnowania Creative.
SPOILER: nie.
SzalonyMenel
Komunista
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
86 posts 12 threads Dołączył: Oct 2018
21.07.2019, 20:48 -
#3
No ten tego... Nawet fajne to podanko takie dość przejrzyste i miłe dla oka. Powodzonka życzę Wink
obraz
mrzelek
Zjedzony, baju
avatar usera

width=

Zarejestrowany

17
175 posts 14 threads Dołączył: Sep 2017
21.07.2019, 21:00 -
#4
Jak najbardzej na tak. Powody wyzej. Powodzenia :p
W stodole na dole 
SharixVent
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
19 posts 2 threads Dołączył: Apr 2019
21.07.2019, 23:58 -
#5
Na tak, powody wyżej.
Żyj po to, by umrzeć..
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
22.07.2019, 00:07 -
#6
Zapraszamy na rekrutacje na naszym teamspeak'u [ts.lecraft.pl], która odbędzie się dzisiaj o godzinie 17:00
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
22.07.2019, 17:05 -
#7
Witamy na okresie próbnym

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.07.2019, 17:05 przez Rexio120_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości