[PRZYJĘTE] xShadowxMissx3


Napisał(a): xshadowxmissx3


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
xshadowxmissx3
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
89 posts 1 threads Dołączył: Jul 2019
23.07.2019, 10:27 -
#1
1. Imię : Aleksandra
2. Wiek : 17
3. Nick : xShadowxMissx3
4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Gram od początku 2019r 
5. Jaki czas dzienny możesz poświęcić na serwer : do 5/7 godzin 
6. Czy posiadasz wymienione  programy : Oczywiście wszystkie, niedawno doinstalowałam tsa 
7. Komendy przydatne w roli chat moda : 
/cc - czyści chat
/c off - wyłączanie czatu 
/c on - włączenie chatu
/kick <nick gracza> [ powód ] - wyrzuca gracza z serwera minecraft 
/ tempmute <nick gracza> <czas> [ powód ] - zamyka ,,usta" graczowi 
/ warn  < nick gracza > [ powód ] - daje ostrzeżenie graczowi 

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko ? : Jestem sympatyczną, kulturalną i  pomocną, a także dojrzałą emocjonalnie osobą która unika za wszelką cenę konfliktów. Nikt nie jest idealny to oczywiste, sama mam swoje złe i dobre strony jak każdy ale nad nimi pracuję. Lubię wyprowadzić niewiedzących na ten ,,właściwy tor" , a nieposłusznych nie karzę od razu daje im szansę aby zrozumieli swój błąd. Dosyć łatwo nawiązuje kontakt z drugim człowiekiem, a także jestem osobą cierpliwą więc trudno mnie wyprowadzić z równowagi. Jeśli nadarzy się już konfliktowa sytuacja wysłuchuję dwóch stron by coś na to zaradzić i dotrzeć do kompromisu. 

9.Coś o sobie : Nazywam się Aleksandra, ale to już pisałam wcześniej, więc po wakacjach będę uczęszczać do 2 klasy technikum Ekonomicznego. Kocham zwierzęta nawet jako dziecko chciałam zostać weterynarzem, lecz moje plany jak widać uległy zmianie. Sport potrafi  sprawić mi dużo radości kiedyś przez kilka lat chodziłam na treningi tenisa ziemnego, w pewnym momencie mojego życia grałam w szkolnej drużynie siatkarskiej ( chociaż nie aż długo po prostu zrezygnowałam ) , a teraz nadal w planach mam nauczenie się jazdy na snowbordzie. Oprócz tego czasem lubię sobie coś poszkicować, obejrzeć anime/serial/film albo spotkać się ze znajomymi lub też przelać moje myśli na papier i spróbować złożyć z tego coś twórczego. Interesuję się także motoryzacją, podróżami oraz sprawami kryminalnymi. 
Ps. To chyba na tyle nie będę się więcej rozpisywać bo zrobić się z tego niepotrzebna rozprawka tym bardziej, że nie przepadam mówić o samej sobie.

10. Czy masz sprawny mikrofon?: Jasne sprawny i gotowy do działania 
11. Jaki minecraft posiadasz ( NonPremium/ Premium ) : Niestety nonpremium
12. Czy miałeś/aś możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?: Nie
13. Czy byłeś/aś w administracji na serwerze minecraft Lecraft ? : Jeszcze nie miałam okazji, mimo to liczę że nadarzy się taka okazja, warto zaryzykować  Heart
FeZziak
Lmao
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
86 posts 13 threads Dołączył: Mar 2019
23.07.2019, 10:40 -
#2
Nie wiem czy moje zdanie coś znaczy ale
-wiek +
-czas na serwie +
-znasz potrzebne komendy
-jestes miła dla graczy i pomocna
Oczywiście mówię swaja opinie ale jestem
Na TAK
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
23.07.2019, 10:50 -
#3
Zapraszam na drugą część rekrutacji która odbędzie się na naszym ts.lecraft.pl o godzinie 17:30. Do nicku dopisz [Rekrutacja]
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
23.07.2019, 18:38 -
#4
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości