[ODRZUCONE] [PODANIE] SUperstivi1


Napisał(a): Unchanred


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Unchanred
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Jul 2019
25.07.2019, 21:02 -
#1
1.Imię: Karol

2.Wiek: 17

3.Nick w grze: SUpestivi1

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Kiedyś grałem prawie codziennie (na drugim koncie 5-8 tygodni), ale ostatnio miałem sporo egzaminów, także musiałem zrezygnować z takich przyjemności jak gra  "Minecraft", ale teraz mam sporo wolnego czasu :-D

5.Czas dzienny Jaki możesz poświęcić na serwer: 2-4h

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Dysponuje Tse'm, Skype'em i dodatkowo posiadam Discorda.

7.Komendy przydatne w roli ChatMod:
/kick nick powód - wyrzuca gracza z serwera minecraft
/c on - chat on (włączony)
/c off - chat off (wyłączony
/kick nick powód - wyrzuca gracza z serwera minecraft
/tempmute nick czas powód - wycisza gracza na określony czas

8.Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: 
Ponieważ byłem już administratorem na kilku serwerach i mam duże doświadczenie w tej "branży". Jestem bardzo pomocny i uczciwy w stosunku do innych graczy, ale jeżeli ktoś cheatuje lub nadużywa czegoś w nadmiernych ilościach to staram się wynieść wobec niego konsekwencje.
Już nie raz zdarzyło mi się dostrzec "niestosownego gracza", który nie poniósł żadnej sprawiedliwej kary, dlatego pisze to podanie aby zapobiec takim sytuacjom.

9.Coś o mnie: Mam na imię Karol, w tym roku będę uczęszczał do drugiej klasy Technikum informatycznego. Interesuję się głownie montażem filmów,
a także grafiką komputerową. W wolnej chwili kocham grać w piłkę nożną, jest to mój ulubiony sport. Posiadam również swój własny kanał na serwisie 
YouTube na którym uzbierałem ponad 26 tysięcy subskrypcji, można powiedzieć, że jest to moje drugie hobby. Ponadto jestem "speedcuberem" - układam kostkę rubika na czas.

10.Czy masz sprawny mikrofon: Tak.

11.Jaki minecraft posiadasz: Obecnie posiadam Minecraft Premium.

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na Innym serwerze minecraft?: Tak jestem administratorem na nadchodzącym serwerze minecraft acehc.eu, byłem też helperem na takim serwerze minecraft jak centrumpvp.pl.

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb, ile razy?: Niestety nie doświadczyłem takiej przyjemności Sad
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
25.07.2019, 21:41 -
#2
Składając podanie powinieneś liczyć się z tym, że nie możesz być w administracji na innych serwerach. Przez to będę zmuszony być na nie.
obraz
Magic_Mentros
ShayeR_
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
42 posts 1 threads Dołączył: Feb 2019
25.07.2019, 22:31 -
#3
Na nie mordeczko
Musisz być oddany tylko jednemu serverowi
Na przyszłość nie pisz IP innych serverow :/
NoHaxJustAtencja
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
105 posts 9 threads Dołączył: Jul 2019
26.07.2019, 10:25 -
#4
Na nie powody wyżej.
Unchanred
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Jul 2019
26.07.2019, 11:55 -
#5
(26.07.2019, 00:45)Folverr napisał(a): A co jesli zrezygnije z bycia administratorem na tamtym serwerze minecraft ?

A co jesli zrezygnuje z bycia administratorem na tamtym serwerze minecraft ?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.07.2019, 11:56 przez Unchanred.
Darknessia
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
87 posts 2 threads Dołączył: Mar 2019
26.07.2019, 15:42 -
#6
Po pierwsze podałeś ip serwera minecraft przy tym nie stosując się do wzoru. Po drugie nigdy jeszcze nie spotkałam cię na naszych MiniGrach a przebywam na nich dość często. Podanie jest ładne jednak powody wyżej zmieniają moją ocenę na NIE.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.07.2019, 15:43 przez Darknessia.
Dybka_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
157 posts 4 threads Dołączył: Feb 2019
26.07.2019, 15:47 -
#7
Jestem na nie ponieważ :
- podałeś ip innego serwera minecraft
- nigdy nie widziałam cie na minigrach
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
26.07.2019, 16:57 -
#8
Jesteś w administracji na innym serwerze minecraft, w punkcie 12 podałeś IP innych serwerów minecraft. Reszta powodów wyżej, jestem na NIE.
Odrzucam.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.07.2019, 16:57 przez Dandys_Saczy.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości