[ZAMKNIĘTE]  (PODANIE) ChatMod Creativie


Napisał(a): Adam_12UCPL


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
Adam_12UCPL
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
64 posts 26 threads Dołączył: Feb 2019
Thumbs Up  26.07.2019, 16:46 -
#1
                                                  Imie: Adam 
                                                   Wiek: 12
                                                  Nick w grze: Adam_12UCPL
                                                     Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft.pl: Około 3 Lata
                                          czy posiadasz powyżej wymienione programy?jakie?: Fb,Ig,Ts3
                                                     Komendy przydatne w Roli ChatModeratora: 
                                                     /Kick (Nick Gracza)  Powod
                                                     /Warn (Nick Gracza) Powod
                                                     /Mute (Nick Gracza) Jednostka Czasowa i powod
                                                     /Tempmute (Nick Gracza) Jednostka Czasowa i Powod
                                                        Czemu to akurat ciebie mam wybrać na to stanowisko?:iż jestem bardzo przywiązany do servera Lecraft.pl i gram tutaj ponad 3 lata chcem spróbować swoich szans w zostaniu ChatModem , znam komendy ChatModa na pamięć , i bardzo chcem zostać ChatModem lubie 
                                                    Coś o sobię: Mam na imię Adam , Mam 12 lat  jestem strasznie przywiązany do tego servera , moje hobby to sporty aktywne, jestem z ZachodnioPomorskiego (Okolice Szczecina) i to tyle Big Grin
                                                         Czy masz sprawny Mikrofon?:Raczej Tak gadam na ts3 , ludzie mnie slysza wiec dziala.
                                                          Jaki Minecraft Posiadasz PREMIUM/NONPREMIUM: NONPREMIUM
                                                        Czy miałeś możliwośc być Administratorem innego servera?: Nie
                                                     Czy byłeś już w Administracji LECRAFTA? Jak tak to na jakim trybie?: Nie nie byłem , Ale bardzo chcę być częscio Administracji Lecrafta
Nie wiedziałem gdzie to napisać przepraszam pewnie opiepsz dostane  Sad  Ale wiem że jedna z ChatModeratorek Lecrafta prawdopodobnie dostanie degrada więc jako pierwszy napisałem Podanie tutaj ...                PODRAWIAM ADAM!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.07.2019, 20:02 przez Adam_12UCPL.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
26.07.2019, 19:50 -
#2
Sory Adam, ale jestem na nie z powodu na wiek i sposob skladania zdan.
Adam_12UCPL
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
64 posts 26 threads Dołączył: Feb 2019
26.07.2019, 19:59 -
#3
Rozumiem Randy
             Proszę Adminstracje o Okres Próbny a obiecuje że dam z siebie wszystko 
. A wiem nie przeszkadza w tych czynnosciach... Zdania będe układał starannie ale szybko postaram sie O dobrą opinie Graczy
Ten post był ostatnio modyfikowany: 26.07.2019, 20:00 przez Adam_12UCPL.
mrzelek
Zjedzony, baju
avatar usera

width=

Zarejestrowany

17
175 posts 14 threads Dołączył: Sep 2017
26.07.2019, 23:15 -
#4
XDDDDDDD Rekrutacja jest off, gdybyś się dostał zawsze na początku jesteś na okresie próbnym. W tym dziale możesz złożyć podanie na budowniczego.
W stodole na dole 
Pixelmon_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
13 posts 15 threads Dołączył: Mar 2019
27.07.2019, 10:18 -
#5
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Polecam spojrzeć i pograć że rekrutacja jest off,
możesz złożyć podanie na budowniczego ale wątpię byś się dostał,
na początku zawsze jest się na okresie próbnym,

PODANIE NIE ZATYTUŁOWANE [Podanie] NICK jest bezwarunkowo odrzucane
Adam_12UCPL
Niezły gość!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

2
64 posts 26 threads Dołączył: Feb 2019
27.07.2019, 12:48 -
#6
Dobra czekam na rekru zamkinjcie sprawe
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.07.2019, 12:48 przez Adam_12UCPL.
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
27.07.2019, 13:21 -
#7
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości