[ODRZUCONE] [PODANIE] NeedTM


Napisał(a): NeedTM


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
NeedTM
Zbanowany

width=

Zbanowany

42 posts 6 threads Dołączył: Jan 2019
05.08.2019, 17:43 -
#1
1.Imię : Jan
2.Wiek : 14
3.Nick w grze : NeedTM
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Pół roku
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : O kurde to ja nolife jestem mogę nawet poświęcić 4,5 h
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Oczywiście ,że tak [Discord],[TS],[SKYPE] ,[FB]
7.Komendy przydatne w roli ChatMod : W roli ChatModa istnieją komendy takie jak :
/kick <gracz> - (wyrzuca daną osobę z serwera minecraft)
/mute <gracz> (''wycisza gracza'')
/tempmute <gracz> <czas> <powód> - (Wycisza gracza na podany czas)
/cc - (czyści chat)
/c on/off (włącza/wyłącza chat)
/warn <gracz> <powód> - (Ostrzega danego gracza)
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ jestem osobą sprawiedliwą i odpowiedzialną,
lubię pomagać graczą w różnych problem jakimi są zazwyczaj: komendy, wyzywanie, spam, cheaty.
9.Coś o sobie : Mam na imię Jasiek, Mam 14 lat, lubie grać w gry typu Minecraft (podlizywanie xd ) oczywiście najbardziej na serwerze minecraft lecraft, napisałbym też, że lubię muzykę, ale tego nie napisze bo jej nie lubię tylko kocham <33 disco polo xd, muzyka jest ze mną zawszę i wszędzie. Moim hobby jest nagrywanie na youtube oraz granie w piłkę nożną. Oczywiście z mojej strony mógłbym zaoferować małe promo . Bardzo lubię zwierzęta, mam dwa psy. Nienawidzę szkoły po prostu nienawidzę. Mowie to co myślę. Jestem tolerancyjną osobą. Nie cierpię chamstwa i prostactwa. Myślę ,że to tyle.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Oczywiście, że tak jak bym nie miał nie zgłaszał bym się o chat moda na serwerze minecraft lecraft - (minigames)
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Niestety NONPREMIUM
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak byłem administratorem na innym serwerze minecraft.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Niestety nie byłem ale może za tym razem mi się uda c:
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.08.2019, 17:53 przez NeedTM.
Chomik
ChomiQ

width=

Zbanowany

58 posts 2 threads Dołączył: May 2019
05.08.2019, 17:46 -
#2
Jestem na tak
NoHaxJustAtencja
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
105 posts 9 threads Dołączył: Jul 2019
05.08.2019, 18:18 -
#3
Jestem na tak, ładnie napisane podanie Wink jedyne do czego mogę się przyczepić nie widuję cię często.
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
05.08.2019, 18:29 -
#4
Podanie jest dosyć okej, ale co z tego? NIGDY nie widziałem Cię na naszych minigrach, nie udzielasz się, nie pomagasz. Z tego właśnie powodu podanie jestem zmuszony odrzucić.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.08.2019, 18:29 przez Dandys_Saczy.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości