[ZAMKNIĘTE]  KastiRobiSzkrt__


Napisał(a): KastiRobiSzkrt__


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


11 posts in this topic
KastiRobiSzkrt__
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
27 posts 11 threads Dołączył: Aug 2018
07.08.2019, 20:50 -
#1
1.Nick: KastiRobiSzkrt__

2.Powód: "wkurwianie adm / gaga"

3.Czas jaki pozostał do końca kary: 6d 23h 50m

4.Nick Administratora, który nadał karę: Rexio120

5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę: Pisanie prawdy w Polsce czy gdziekolwiek na świecie jest zakazane? Pisanie o tym co nam się nie podoba również? Rozumiem jeśli coś mogło kogoś urazić to jak najbardziej ban słuszny ale pisanie o tym ze ktoś kupił chujowa maszynę która cały czas się wypierdala jest złe? Raczej nie a bardziej powinno to nakierować Właściciela do kupna lepszej maszynki bo aktualna krótko mówiąc "ssie". Tryby wywala kilka jak nie kilkanaście razy dziennie rekord który JA pamiętam to 7 wywaleń jednego trybu w przeciągu kilku godzin. Nawet część osób z administracji sama mówi że aktualna maszynka jest do dupy i właściciel się sfrajerzył kupując tak dupną maszynkę. Jeśli wkurwiam pisząc o tym że maszynka jest chujowa to zbanujcie połowe serwera minecraft - Powodzenia. P.S. Rexia naucz się grać w te Bedwarsy bo coś słabo Ci idzie i masz wkurwa na mnie "XD" z Ciebie typiaro. 


6.Dowody, jeżeli takowe posiadasz: https://imgur.com/a/gwU7pFe + Taka prawda ze maszynka chujowa a Rexio/Rexia sie na mnie wkurwia o przegrana gierke w bedwars

// Prawda boli <3
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.08.2019, 21:33 przez KastiRobiSzkrt__.
We pal gume  Heart  
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
07.08.2019, 20:59 -
#2
A se skopiuje tekst od innych "Nie podoba się to idź na inny serwer"
KastiRobiSzkrt__
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
27 posts 11 threads Dołączył: Aug 2018
07.08.2019, 21:07 -
#3
A co jeśli nie chce iść na inny serwer? Chce uświadomić choć części graczy że ten serwer w aktualnym stanie SSIE
We pal gume  Heart  
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
07.08.2019, 21:19 -
#4
A skad wiesz, że to maszyna? A może problemy techniczne? Kolejny typo co nic nie wie a się wymadrza.
KastiRobiSzkrt__
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
27 posts 11 threads Dołączył: Aug 2018
07.08.2019, 21:30 -
#5
Hmm, może stąd że część administracji z którą rozmawiałem na timspiku żaliła się że serwer, strone i ts'a potrafiło wywalić do kilku razy dziennie? Poza tym dziwnym trafem problemy techniczne na trzech trybach na raz XD
We pal gume  Heart  
Rexio120_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
11 posts 0 threads Dołączył: Jun 2018
07.08.2019, 22:07 -
#6
Czas pracy:42 dni 23 hour(s) 6 minute(s) 39 s
Kozak. Robiło się wtedy grubsze rzeczy na serwerze minecraft, więc to normalne. Tak sa problemy technicze przez co 3 tryby sa poszkodowane i co?

Wkurzam, się z takie dzieci jak ty, którzy po wygranej gierce cisna po adm ze słaba XD Jest gdzieś obowiązek ze adm musi umieć grac w bedy? Po czym wchodzi na ts i drze się na ciebie ze restart serwera minecraft XD Chociaż wtedy chodziłam po wszystkich trybach, ze będzie restart, ale musiałeś dać swoje *haha słaba nie umiesz grac w bedy*. Niech ci będzie nie umiem i co? Jestem człowiekiem jedno umiem drugiego nie ;p
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.08.2019, 22:18 przez Rexio120_.
Magic_Mentros
ShayeR_
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
42 posts 1 threads Dołączył: Feb 2019
07.08.2019, 22:10 -
#7
Moja rada dla cb kasti
Nie wpierdalaj się w nie swoje sprawy
test10
Czytający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
0 posts 1 threads Dołączył: Mar 2017
07.08.2019, 22:14 -
#8
Boże dyskusja z kims kto obraził headadmina, poza tym z tego co wiem jest na Cb wiele skarg, odczekaj kare i tyle
Nie ma ub

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 07.08.2019, 22:14 przez test10.
Starozytny
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

10
20 posts 12 threads Dołączył: Apr 2017
07.08.2019, 22:15 -
#9
Kasti okej rozumie się. Ale co do bedow to ***** przymknij mordę i sam naucz się grać. Wpierdalasz się w coś czego nie wiesz. Jeszcze raz do rexi powiesz typiaro, to Ciebie znajdę i nogi z dupy powyrywam i umieszczę na szczycie Giewontu, jesteś taki kozak ale tylko w necie. Koniec tematu dziękuję i mam nadzieje ze więcej się już nie zobaczymy. Paaaa!
NoHaxJustAtencja
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
105 posts 9 threads Dołączył: Jul 2019
08.08.2019, 09:33 -
#10
Rozumiem że masz ból dupy bo ktoś ma wyższą rangę od ciebie ale to nie powód abyś obrażał administratorke która nic ci nie zrobiła. Poprostu śmieszne, nie każdy musi umieć grać PRO. Z tego co cię kiedyś widziałam nie raz robiłeś ,,dramy,, bez powodu. Zacytuję ,,TY ŚWINIO PŻEGRALEM PRZEZ CIEBIE,, tak pisałeś do niewinnego gracza. Nie każdy musi zawsze wygrywać. Zrozum że każdy jest tylko człowiekiem a darcie się przez to że administracja zrobiła reset jest śmieszne Wink Znajdź sobie inny serwer jak masz z tego zrobić patole. Naprawdę i szczerze mogę ci napisać WYPIERDALAJ ~ Z bogiem Atencja
Ten post był ostatnio modyfikowany: 08.08.2019, 09:38 przez NoHaxJustAtencja.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości