[ZAMKNIĘTE]  odwołania bana qwerty2


Napisał(a): qwerty2


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


9 posts in this topic
qwerty2
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
41 posts 24 threads Dołączył: Apr 2019
07.08.2019, 21:58 -
#1
nick: qwerty2

powód: brak współpracy z administracją/ruszanie muszką

nick administratora : rakaliusz

dlaczego powinienem być odbanowany :  dziś kupiłem prefix cziterek na 8dni odrazu jak rakaliusz zobaczył że mam taki prefix zaczął mnie sprawdzać i jak pisał włonczyłem mu folder %appdata% i odrazu jak mu włąnczyłem usuną mi forge i optifine i nie mogłem tego przywrócić i sie rozłonczył i napisał : "qwerty" "dostajesz bana na 1dzien" a potem napisał : "jednak na 3 dni bo jeszcze za obraze adm" a ja nic nie pisałem, i zaczeliśmy sie kłucić a jak mu napisałem że mam crystal launcher to on napisał : "aha to dlatego masz w uj folderów ukrytych" inaczej ban nie słuszny bo poprostu nie chciałem by mnie 1h sprawdzał bo %appdata% wpisał dopiero po jakiś : 5-6minutach ob mi w plikach innych gier grzebał b
ban nie słuszny prosze o unban

dowody, jakie posiadam : niestety nie mam dowodó ale administrator byłbardzo nie miły i wulgarny na chacie
Magic_Mentros
ShayeR_
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
42 posts 1 threads Dołączył: Feb 2019
07.08.2019, 22:07 -
#2
Mordo, mordo, mordo pokręciłeś wszystko
Byłem przy tej akcji i to ty wyzywales rakaliusza więc nie sraj że dostałeś za obrazę
Po drugie wkurwiales go bo ciągle wylaczales foldery i ruszałes myszka więc się nie dziw że masz bana
Ciesz się, że tylko 3 dni amebo
Nie wypieraj się bo są logi <3
qwerty2
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
41 posts 24 threads Dołączył: Apr 2019
07.08.2019, 22:25 -
#3
(07.08.2019, 22:07)Magic_Mentros napisał(a): Mordo, mordo, mordo pokręciłeś wszystko
Byłem przy tej akcji i to ty wyzywales  rakaliusza więc nie sraj że dostałeś za obrazę
Po drugie wkurwiales go bo ciągle wylaczales foldery i ruszałes myszka więc się nie dziw że masz bana
Ciesz się, że tylko 3 dni amebo
Nie wypieraj się bo są logi <3

ymm tak napisze na cb skarge za to ze klniesz pod postami
Magic_Mentros
ShayeR_
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
42 posts 1 threads Dołączył: Feb 2019
07.08.2019, 22:26 -
#4
Ok, czekam na twoje skargi
Ciekawe ile ludzi cię wyśmieje
mrzelek
Zjedzony, baju
avatar usera

width=

Zarejestrowany

17
175 posts 14 threads Dołączył: Sep 2017
08.08.2019, 08:08 -
#5
Czekaj na odpowiedź Rakaliusza. Jeśli Magic_Mentros pisze prawdę, zostałeś ukarany słusznie. Miłego dnia.
W stodole na dole 
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
08.08.2019, 08:42 -
#6
Eh, pokręciłeś wszystko. Takiej sytuacji nawet nie było. Byłem w tej całej sytuacji i po przekręcałeś wszystko.. Ban słuszny, ale teraz czekaj na odpowiedź Rakaliusza.

Pozdrowionka Bober Big Grin
Pixelmon_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
13 posts 15 threads Dołączył: Mar 2019
08.08.2019, 08:53 -
#7
Ufam bobrowi, i myślę że skoro piszę że ban słuszny to na pewno tak jest,
poczekaj na odpowiedź rakaliusza. Pozdrawiam
Rakaliusz_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
7 posts 5 threads Dołączył: Apr 2017
08.08.2019, 12:29 -
#8
No hej. Podpowiedź : Sprawdź bana, bo administracja innego serwera minecraft ci go przedłużyła za recydywę. (Sprawdź co to Wink) To tak, to że miałeś prefix Cziterek mnie nie interesuje. Mam prawo cię sprawdzić, bo chciałem zobaczyć czy odinstalowałes cheaty za które dostałeś wcześniej bana. Więc tak zacząłem cię sprawdzać i od razu napisałem na chacie nie ruszaj myszka. Ty - Dalej ruszasz. Miałem na twoim kompie okropne lagi i opóźnienie, więc to logiczne że z opóźnieniem 40s nie sprawdzę cię w 3 minuty. Za pierwszym razem jak wchodziłem w appdate przez resource paczki, przełączyłem na appdate to ty mi magicznie przełączyłes w zupełnie inny folder. Trudno to pomyślałem że wpisze normalnie żeby ją odpalić przez wyszukiwarkę. Pan qwerty podczas tego gdy już miałem wciskać enter pan qwerty2 cisnął myszka w pulpit, anulował wyszukiwanie, wszedł w Minecrafta i "już?" Ponownie go ostrzeglem, że jeszcze raz ruszy myszka a dosyanie bana za brak wspolpracy. Ten na złość wszedł w Minecrafta i napisał ok Smile trudno, dalej chciałem kontynuować to zaczął ruszać myszka, zaczął odpalać NIE APPDATE KOLEGO tylko zupełnie co innego, po czym się rozlaczylem i powiedziałem że dostajesz bana, za brak współpracy. Po czym zaczęła się spina, mam graczy jako świadków na to co pisałeś, a jedynym twoim argumentem było że nabijales kille i pewnie to dlatego, i że masz ten prefix i od razu i mamy oddać ci hajs (10zl) za 180 tokenów których wartość jest równa <2zl. Potem twój kolega wbił, zaczął wyzywać mnie i graczy, dostał bana. Dostałeś bana w sumie na 3 dni po zsumowaniu tego coś odwalił, a administrator CV dał ci bana dłuższego, bo jak widzisz kolego jesteś już znany na całym serwerze minecraft. //Zamknijcie to bo aż szkoda wzroku marnować
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
08.08.2019, 12:38 -
#9
Rakaliusz bardziej przybliżył sytuacje.
PLmaxkoxPL_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
14 posts 0 threads Dołączył: Aug 2018
08.08.2019, 13:00 -
#10
obraz
                                                                                                                                       obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości