[ZAMKNIĘTE]  [PODANIE] IgorosPL


Napisał(a): IgorosPL


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


36 posts in this topic
IgorosPL
Zbanowany

width=

Zbanowany

92 posts 18 threads Dołączył: Mar 2018
14.08.2019, 21:09 -
#1
1.Imię :Igor
2.Wiek :12
3.Nick w grze :IgorosPL
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Tak dokładnie to nie wiem, myślę że od dwóch lat do trzech.
5.Serwer oraz numer działki z budowlą : Creative [/p h IgorosPL] oraz [/p h IgorosPL 2]
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? Tongueosiadam Facebook, discord oraz ts3 ale jak będzie trzeba zainstaluje Skype 
7.Komendy przydatne w roli budowniczego :
//wand - przywołuję różdżkę
//set [ID] - tworzy dane bloki na danym obszarze
//walls [ID] - tworzy ściany z danego bloku na danym obszarze 
//br sphere [ID] [wielkosc] - po kliknięciu tworzy kule z danego bloku oraz o danej wielkości
//br hsphere [ID] [wielkosc] - po kliknięciu tworzy kule pustą w środku z danego bloku
//br cyl [ID] [szerokosc] [wysokosc] - po kliknięciu tworzy cylinder z danego bloku o danej szerokości i wysokości
//br hcyl [ID] [szerokosc] [wysokosc] - po kliknięciu tworzy pusty w środku cylinder z danego bloku i o danej szerokości i wysokości
//sphere [ID] [wielkosc] - tworzy kulę z danego bloku i o danej wielkości w twoim miejscu
//hsphere [ID] [wielkosc] - tworzy kulę pustą w środku z danego bloku i o danej wielkości w twoim miejscu
//cyl [ID] [szerokosc] [wysokosc] - tworzy cylinder z danego bloku i o danej szerokości i wysokości w twoim miejscu
//hcyl - tworzy cylinder pusty w środku z danego bloku i o danej szerokości i wysokości w twoim miejscu
//fixwater [wielkosc] - "rozprzestrzenia" wode w danym obszarze
//br mask [ID] - podczas używania komendy np. //br sphere... maskuje dany/e blok/i
//forest [wielkosc] - tworzy las w danym obszarze
//pos1 - tworzy pozycje pierwszą w twoim miejscu
//pos2 - tworzy pozycje drugą w twoim miejscu
//undo [liczba] - cofa działanie world edit
//redo [liczba] - cofa działanie redo
//cut - wycina dany obszar
//copy - kopiuje dany obszar
//paste - wkleja skopiowany obszar
8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Jestem osobą ogarniętą oraz uczciwą jak na taki wiek oraz według mnie ładnie buduję.
9.Coś o sobie :Mam na imię Igor mam 12 lat i mieszkam w krakowie. W minecrafta gram już od około 4 lat i nie zamierzam przestawać. Na serwerze minecraft LeCraft gram od około dwóch - trzech lat i naprawdę zauważyłem jak serwer się zmienia przez te dwa - trzy lata. Moją pasją w minecraft jest budowanie oraz dekorowanie i dzięki temu że gram już 4 lata to całkiem dobrze buduję. Moim marzeniem jest bycie tutaj Budowniczym.
10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :Tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Posiadam minecrafta PREMIUM
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :Tak i to wielokrotnie.
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie miałem jeszcze przyjemności pełnić jakiejś rangi.

P.S. Pozdrawiam całą administrację lecrafta!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 16.08.2019, 23:35 przez IgorosPL.
xAvioko
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
14.08.2019, 21:30 -
#2
Niestety na nieSmile a dlaczego to już pan Igor sam wie a jaki powódSmile Skopiowane Komendy z internetu ponieważ już takie widziałem 2lata temu


BUILD TEAM

GDY CI SMUTNO GDY CI ŹLE WEŹ ORO
IgorosPL
Zbanowany

width=

Zbanowany

92 posts 18 threads Dołączył: Mar 2018
14.08.2019, 21:35 -
#3
cooo od kiedy
sam pisalem!
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
14.08.2019, 21:35 -
#4
Na NIE.
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
14.08.2019, 22:54 -
#5
Na Nie.
Pixelmon_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
13 posts 15 threads Dołączył: Mar 2019
15.08.2019, 06:39 -
#6
Komendy są bardzo mi znajome jakbym je kiedyś już czytał.
Na nie.
IgorosPL
Zbanowany

width=

Zbanowany

92 posts 18 threads Dołączył: Mar 2018
15.08.2019, 08:35 -
#7
A wiecie że komendy world edit się nigdy nie zmieniają :0
Więc są takie, sam pisałem po napisaniu przypomniałem sobie o kilku ale już nie ważne skoro piszecie że kopiowane ;-;

Więc kto się na tym zna pisze właśnie takie ?
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.08.2019, 08:37 przez IgorosPL.
ItzKubek
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Aug 2019
15.08.2019, 10:47 -
#8
Na nie.
Ten żelkowaty
Czarix
Wszechobecny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
14 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
15.08.2019, 11:35 -
#9
Jednak na nie  Wink
"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia."
xAvioko
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
8 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
15.08.2019, 11:55 -
#10
Panie Igor mówi pan że komendy się nigdy nie zmieniają ma pan rację. Zacznijmy od tego że mogłeś pisać je sam wspomagając się różnymi stronami.


BUILD TEAM

GDY CI SMUTNO GDY CI ŹLE WEŹ ORO




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości