[ODRZUCONE] Dustus


Napisał(a): Dustus


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


13 posts in this topic
Dustus
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
29 posts 3 threads Dołączył: May 2019
18.08.2019, 10:29 -
#1
1.Imię; Dustin

2.Wiek: 14

3.Nick w grze : Dustus

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Od 4/5 lat, miałem dużo przerw tych krótszych jak i dłuższych, jedna była bardzo długa ponieważ odpoczywałem od Komputera jak i minecrafta, dlatego wyrejestrowało mi konto. Na serwerze minecraft byłem jeszcze za kadencji pitruk99

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : 2-3 godziny

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Facebook, TeamSpeak3, Skype, Discord

7.Komendy przydatne w roli ChatMod : 
Komenda służąca do komunikacji między administracją to /ac <tekst> w ten sposób możemy wysłać zapytanie do kolegów a oni mogą nam odpowiedzieć, jest to /ac
Komendy do zarządzania chatem to z pewnością /c on, /c off, /cc  - Komendy te otwierają,zamykają,czyszczą chat
Komenda do zaglądania w wiadomości graczy to /socialspy ,przez to mogę wyłapywać inne ip serwerów minecraft i karać za złamanie regulaminu, zgodnie z taryfikatorem
Komenda która służy do dania ostrzeżenia dla gracza na czas to: /tempwarn <NICK> <CZAS sec., min., godz.,>
Komenda która jest przydatna do zamknięcia buzi graczowi to: /tempmute <NICK> CZAS sec., min., godz.,>

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Myślę ,że jestem adekwatną osobą na to stanowisko ponieważ, potrafię się dostosować do poleceń wyższych rang i je wykonać. Z pewnością posiadam charakter który może mi pomóc na tym stanowisku, jest to konsekwentność jak i odpowiedzialność jak to mówię, jestem konsekwentnym ale dobrym "ojcem, po prostu brakuje mi ekipy lecraft.

9.Coś o sobie :  Pragnę rozpocząć od cech charakteru, pocznę od pozytywów: asertywność - na każdy znany mi temat wyrażę swoje własne zdanie, szczerość - nawet gdy popełnię tragiczny błąd, będę w stanie się do tego przyznać, pracowitość - zawsze jak dostanę zadanie do wykonania, robię je powoli ale dokładnie, teraz trochę opowiem o moich negatywach, a to konsekwentność - niestety ale z tą cechą charakteru wiąże się to ,że kara za zły czyn zawsze u mnie jest, lekkomyślność - najpierw coś zrobię a potem myślę, staram się z tą cechą charakteru walczyć. Chciałbym teraz przejść do zainteresowań, moim głównym zainteresowaniem jest germanistyka, uwielbiam rozmawiać w języku niemieckim i poznawać nowe wyrazy, znaczenia tych wyrazów, to mnie fascynuje!, kolejne zainteresowanie to muzyka, bardzo lubię jej słuchać.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : PREMIUM

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Z pewnością tak, gdy miałem 8/9 lat tworzyło się takie słabe serwery np. typowo pvp, to były dobre czasy!

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Byłem, niestety mam brudną przeszłość pod nickiem "Panik", gdzie byłem rozwydrzonym dzieciakiem, ale myślę ,że już wydoroślałem i przyjąłem poprawę - SkyBlock
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
18.08.2019, 12:00 -
#2
Neutre
_smok_
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

3
40 posts 21 threads Dołączył: Mar 2019
18.08.2019, 12:45 -
#3
neatural jakoś nigdy cie nie widziałem
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
18.08.2019, 14:02 -
#4
Panik powiadasz? Mhm... Były kidmod. Nie widzę Cię jakoś na serwerze minecraft, na razie neutral
Av1ty
tak.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
57 posts 8 threads Dołączył: Jan 2019
18.08.2019, 17:31 -
#5
Neutral.
Rakaliusz_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
7 posts 5 threads Dołączył: Apr 2017
19.08.2019, 13:17 -
#6
W jakich czasach byles kidmodem na Skyblocku? Nie kojarzę nicku w cale
boruus_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
88 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
19.08.2019, 13:27 -
#7
Na nie, nie ma cie w ogole na serwerze minecraft a jak jestes to na chwile
Życie ponad śmiercią
Siłą ponad słabością
Podróż ponad celem
Dustus
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
29 posts 3 threads Dołączył: May 2019
19.08.2019, 17:22 -
#8
(19.08.2019, 13:17)Rakaliusz napisał(a): W jakich czasach byles kidmodem na Skyblocku? Nie kojarzę nicku w cale

Za czasu kadencji Rexio120,
Rakaliusz_
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

18
7 posts 5 threads Dołączył: Apr 2017
20.08.2019, 08:38 -
#9
Przecież ty nawet okresu próbnego nie zdałeś .__.
Dustus
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
29 posts 3 threads Dołączył: May 2019
Wink  20.08.2019, 08:41 -
#10
(20.08.2019, 08:38)Rakaliusz napisał(a): Przecież ty nawet okresu próbnego nie zdałeś .__.

Sprzęt mi zalało, i musiałem działać przez telefon, a przez niego dużo nie zdziałasz, teraz posiadam nowy sprzęt na którym mogę działać 24/7, warto próbować.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości