[ODRZUCONE] [Podanie] Empiryczny


Napisał(a): Empiryczny


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


3 posts in this topic
Empiryczny
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
20.08.2019, 16:20 -
#1
WZÓR PODANIA:
1.Imię: Alan

2.Wiek: 14

3.Nick w grze: Empiryczny

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft 2 tygodnie gram, ale większość z serwera minecraft mnie zna.

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Weekend 5-9h, a w tygodniu 3-5h.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Posiadam wszystkie wymienione.

7.Komendy przydatne w roli ChatMod

/cc - Czyści chat.
/c off - wyłącza czat
/c on - włącza czat
/tempmute [nick] - wycisza gracza na określony czas
/kick [powód] - wyrzuca gracza z serwera minecraft

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko:  Lubię się rozwijać, jeżeli jest taka okazja, to dlaczego nie? Mam dużo czasu wolnego czasu, warto go dobrze wykorzystać. 

9.Coś o sobie: Mam na imię Alan. moje zainteresowania to głównie sporty. Osobiście trenowałem jakiś czas temu sporty walki a w dzieciństwie piłke nożną, nie byłem wybitny ale każdy w dzieciństwie robił coś na co była "zajawka" obraz . Planów na przyszłość jeszcze nie mam w 100% określonych, ale po Podstawówce  wybieram się do Technikum Mechanicznego  i mam nadzieję, że tam znajdę jakikolwiek pomysł na dalsze życie. Co do doświadczenia jako Chatmod rolę tę znam z innej i poprzedniej sieci gdzie pełniłem taką role przez 4/5 miesięcy. Uważam że większość rzeczy potrafię, ale na pewno znajdą się jakieś luki które chętnie wypełnię obraz

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ?: Tak

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: NonPremium.

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nie miałem okazji być w waszej Administracji, ale chciałbym bardzo się dostać.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
20.08.2019, 16:23 -
#2
Grasz zaw krótko. Na NIE.
xYeTinesx
[MOD] Minigry
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
16 posts 3 threads Dołączył: Jul 2019
20.08.2019, 16:34 -
#3
Moim zdaniem malo grasz lecz powinna zostac dana Ci szansa bo sie starasz. Z gory na tak Smile
Powodzenia.
obraz
Dandys_Saczy
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

11
619 posts 7 threads Dołączył: Apr 2018
20.08.2019, 16:39 -
#4
Grasz za mało, miesiąc to jest minimum. Poza tym ostatnia akcja, która miała miejsce na bedwarsach również mnie zniechęca do przyjęcia Cię, zachowanie ogólnie nie powala.
Odrzucone.
//Zamykam.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 20.08.2019, 16:39 przez Dandys_Saczy.
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości