[ZAMKNIĘTE]  [Odwołanie] PaulaStar


Napisał(a): PaulaStar


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
PaulaStar
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
Photo  22.08.2019, 20:27 -
#1
1.Nick: PaulaStar

2.Powód:"Reklama" na trybie survival

3.Czas jaki pozostał do końca kary: 20 dni 23 godz 56 min

4.Nick Administratora, który nadał karę: _Muff_ , Jarczyk1414

5.Dlaczego powinieneś mieć zniesioną karę: Napisałam do siostry na /msg czy iść na lekarza gdzieś, później _Muff_ napisała "PaulaStar pożegnaj się z serwerem", zostałam wyciszona na trzy minuty, chciałam jej wytłumaczyć, potem zostałam zbanowana na 23 dni, uważam, iż zostałam zbanowana niesłusznie, ponieważ moderator nawet nie zapytał o szczegóły, nie zaprosiłam nikogo na serwer, nie przekroczyłam nawet takowego regulaminu, zapytałam się tylko na jaki kierunek mam iść, sądzę, iż powinnam zostać uniewinniona.
6.Dowody, jeżeli takowe posiadasz:
Niestety nie posiadam screenów rozmowy, ponieważ tuż po tym zostałam zbanowana, można by było w konsoli przewinąć do momentu rozmowy.
https://imgur.com/RRkEgRG
Ten post był ostatnio modyfikowany: 22.08.2019, 20:53 przez PaulaStar.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
22.08.2019, 20:30 -
#2
Coś kręcisz pytasz na msg siostrę w MC o takie sprawy? Z drugiej strony hmmmm, sam nie wiem. Jestem neutralny.
PaulaStar
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
22.08.2019, 20:39 -
#3
(22.08.2019, 20:30)xRandySword napisał(a): Coś kręcisz pytasz na msg siostrę w MC o takie sprawy? Z drugiej strony hmmmm, sam nie wiem. Jestem neutralny.

Właśnie dokładnie tak było jak napisałam, oraz administracja może to sprawdzić.
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
22.08.2019, 20:59 -
#4
Jak pisałem jestem neutralny, chociaż coś czuję, że Muff za coś takiego by cie nie zbanowala.
Muff
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
16 posts 3 threads Dołączył: Apr 2019
22.08.2019, 21:47 -
#5
Jest dokładnie tak jak napisał wyżej xRandySword. Nie zbanowałabym Cię bez powodu. Dlaczego piszesz w powodzie dla którego miałabyś dostać ub, że nie było żadnej reklamy? Reklama była. Fakt pisałaś coś o lekarzu, ale to nie miało nic wspólnego z kierunkiem szkoły, tylko z serwerem do którego podałaś IP na końcu wiadomości (nie próbuj zaprzeczać, bo ja w porównaniu do Ciebie mam dowody na to, że to Ty jesteś winna nie ja). I nie zostałaś zbanowana na 23d tylko na 21d tak jak powinno być. Kłamstwo nie jest dobrym wytłumaczeniem. Jestem w administracji już dosyć długo i uwierz, że nie zbanowałabym gracza za byle co, bo darzę każdego gracza ogromną sympatią. Myślę, że już wszystko jest jasno.
Znoszę karę do 7d (za przypadkową reklamę)
Pozdrawiam _Muff_
PaulaStar
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 1 threads Dołączył: Aug 2019
22.08.2019, 21:52 -
#6
(22.08.2019, 21:47)Muff napisał(a): Jest dokładnie tak jak napisał wyżej xRandySword. Nie zbanowałabym Cię bez powodu. Dlaczego piszesz w powodzie dla którego miałabyś dostać ub, że nie było żadnej reklamy? Reklama była. Fakt pisałaś coś o lekarzu, ale to nie miało nic wspólnego z kierunkiem szkoły, tylko z serwerem do którego podałaś IP na końcu wiadomości (nie próbuj zaprzeczać, bo ja w porównaniu do Ciebie mam dowody na to, że to Ty jesteś winna nie ja).  I nie zostałaś zbanowana na 23d tylko na 21d tak jak powinno być.  Kłamstwo nie jest dobrym wytłumaczeniem. Jestem w administracji już dosyć długo i uwierz, że nie zbanowałabym gracza za byle co, bo darzę każdego gracza ogromną sympatią. Myślę, że już wszystko jest jasno.
Znoszę karę do 7d (za przypadkową reklamę)
Pozdrawiam _Muff_

Rozumiem, i dziękuję, nie była to reklama, lecz zgadzam się z czystym przypadkiem, a z lekarzem, chodziło mi o lekarza na grze, a nie o kierunek do szkoły. Dziękuję i przepraszam.
PLmaxkoxPL_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
14 posts 0 threads Dołączył: Aug 2018
22.08.2019, 21:54 -
#7
obraz
                                                                                                                                       obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości