[ZAMKNIĘTE]  [SKARGA] SanQi


Napisał(a): kaithne


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
kaithne
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Aug 2019
15.09.2019, 18:07 -
#1
1.NICK: kaithne
2.NICK  OSKARŻANEJ OSOBY: SanQi
3.DATA/GODZINA: 18:50
4.SKARGA
Chciałbym zgłosić skargę na Moderatora o nicku SanQi. Podejrzewam go - nie, jestem pewny, że posiada on nielegalne koxy. 
5.UZASADNIENIE
Dzisiaj gdy biliśmy się na arenie, SanQi zjadł/a 3/4 koxy, po czym okazało się, że ma ich jeszcze kilka. Gdy zapytaliśmy, skąd posiada tyle koxów, tłumaczy się, że z "domków respiących się na świecie". Okej, pomyślmy o tym racjonalnie. Jaki jest world border serwera minecraft? Okolice 5k o ile się nie myle. Ile może się tych domków zrespić. Kilka? Raczej są to tak małe liczby, że można by policzyć na palcach własnych rąk. Teraz weźmy drugą kwestię. Jaka jest szansa na spawn koxa? 5%? 10%? Chyba już każdy rozumie co mam na myśli. To nie są koksy zdobyte legalnie, co moim zdaniem psuje całą reputację serwera minecraft i wprowadza niesprawiedliwość, bo my, jako zwykli gracze bez dostępności do takich przedmiotów nie mamy żadnych szans na takiego gracza. Dodam tylko, że to była pojedyńcza klepa, a jestem pewien, że SanQi klepał/a się na arenie niejednokrotnie.
6.DOWODY
obraz
SanQi
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
19 posts 2 threads Dołączył: Apr 2019
15.09.2019, 18:22 -
#2
Tych domków nie było mało, ja nie mam dostępu do gamemoda więc nie mam skąd wziąć tych koxow, o tym że domków było sporo może ci napisać reszta administracji survivala.
kaithne
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Aug 2019
15.09.2019, 18:29 -
#3
(15.09.2019, 18:22)SanQi napisał(a): Tych domków nie było mało, ja nie mam dostępu do gamemoda więc nie mam skąd wziąć tych koxow, o tym że domków było sporo może ci napisać reszta administracji survivala.

Jasne jasne Smile
Poczekamy na decyzje kogoś innego.
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
15.09.2019, 18:33 -
#4
Nie wiem czy wiesz, ale gm jest od admina. Przeciw ukaraniu
Pixelmon_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
13 posts 15 threads Dołączył: Mar 2019
15.09.2019, 18:43 -
#5
Przeciw ukaraniu
PLmaxkoxPL_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
14 posts 0 threads Dołączył: Aug 2018
15.09.2019, 18:45 -
#6
(15.09.2019, 18:33)Bober_Patryk napisał(a): Nie wiem czy wiesz, ale gm jest od admina. Przeciw ukaraniu

Nie wie czy wiesz ale gm'a nie ma NIKT oprócz opiekuna i wyżej, więc jak możesz nie wypowiadaj się na tematy o których nie masz bladego pojęcia.


Co do koxów i tych domków to respi się ich dużo bo nawet kilkadziesiąt na obszar 5000x5000
A w każdym z domków może się zrespić od 1 do 2 koxów a  innej możliwości oprócz ich kupienia NIE MA.
Więc jeżeli masz że tak powiem ból dupy oto że moderator sanqi Cię zabił i robisz przez to skargę to polecam zmienić tryb. Smile
Ps: pamiętaj że koxy nie respia się tylko i wyłącznie w tych domkach Big Grin
                                                                                                                                       obraz
kaithne
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Aug 2019
15.09.2019, 18:59 -
#7
XDDDDDDDDDDD
ten serwer to jest jakaś porażka, nic dziwnego, że ludzie stąd *****ą

tak, a sanqi jest pewnie jedyna osoba ktora tych domkow szukala, na pewnie iles tysiecy osob na serwerze minecraft, i akurat udalo jej sie zdobyc kilkanascie xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

bol dupy o to ze mnie ktos zabil, no, no, mocny argument, nie zdziwie sie jak po prostu kryjecie tego zalosnego moda, spierdalam z tego serwera minecraft XD

jedyne czego zaluje to spedzonych kilkunastu zlotych na vipa i tych kilkudziesieciu godzin

bez pozdrowien

opcja kupienia ?XD sami siebie pograzacie, ta opcja nie dziala od miesiaca
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2019, 19:01 przez kaithne.
PLmaxkoxPL_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
14 posts 0 threads Dołączył: Aug 2018
15.09.2019, 19:03 -
#8
Wyjdź i nie wracaj bo twoje zachowanie jest żałosne.
Słyszałem też że szukają klauna w pobliskim cyrku idz tam bo się nadajesz Big Grin

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 15.09.2019, 19:03 przez PLmaxkoxPL_.
                                                                                                                                       obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości