[ODRZUCONE] [PODANIE] Tusia__


Napisał(a): Tusia__


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


4 posts in this topic
Tusia__
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 2 threads Dołączył: Sep 2019
26.09.2019, 15:46 -
#1
1.  Imię: Kamila

2. Wiek: 15

3. Nick w grze: Tusia__

4. Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: Wróciłam do gry jakoś od miesiąca, nie będę ukrywać że miałam dłuższą przerwę. Grałam na serwerze minecraft kilka miesięcy na innym nicku.

5. Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer:  W tygodniu bez problemu mogę grać do 4-5 godzin, w weekend oczywiście dłużej. Wiem ile mniej więcej czasu spędzam na serwerach, więc jestem pewna że mogłabym tyle czasu poświęcać.

6. Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie?: Posiadam Facebook'a tak samo jak i Skype. TS niestety nie posiadam ale mogłabym bez problemu go zainstalować.

7. Komendy przydatne w roli ChatMod: 
./c on - włączenie chatu.
./c off - wyłączenie chatu.
./cc - wyczyszcza chat.
./tempmute <nick gracza> <czas> [powód] - wycisza gracza na określony czas.
./warn <nick gracza> [powód] - daje ostrzeżenie graczowi.
./kick <nick gracza> [powód] - wyrzuca gracza z serwera minecraft.

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Jestem spokojną, miłą, pomocną i kulturalną dziewczyną. Lubię pomagać graczom, i nigdy graczowi tej pomocy nie odmawiam. Dosyć szybko nawiązuję kontakt z graczami, dość trudno jest mnie naprawdę wyprowadzić z równowagi, lub naprawdę mocno zdenerować. Wszelkie konflikty zawsze staram się wyjaśniać, dlatego staram się wysłuchiwać dwóch stron i po prostu jakkolwiek to wyjaśnić. Wolę uniknąć niepotrzebnych konfliktów i wyjaśniać zaistniałą sytuację. 

9. Coś o sobie: Nazywam się Kamila, niedawno skończyłam 15 lat. Aktualnie chodzę do 1 klasy liceum. Jestem z województwa łódzkiego, interesuję się rysowaniem, oraz bardzo uwielbiam czytać książki, głównie jakieś kryminały. Uwielbiam zwierzęta, kiedyś jeździłam konno, niestety zrezygnowałam. Od niedawna zaczęłam chodzić na boks, i jak na razie uważam że to jest coś dla mnie. Bardzo lubię sport, m.in. uwielbiam siatkówkę. Kiedyś uznałam że spróbuję swoich sił w tańcu, a więc pierw chodziłam na taniec towarzyski, a później na nowoczesny. Niestety nie wyszło, uznałam że taniec nie jest dla mnie stworzony. Wybrałam sport, oraz boks i jak na ten moment nie zamierzam z tego rezygnować, w końcu znalazłam coś dla siebie. W wolnej chwili lubię też obejrzeć jakiś film, głównie wybieram horrory, lub kryminały, lub po prostu spędzić czas ze znajomymi.

10. Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ?: Tak, pewnie.

11. Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: Posiadam niestety NONPREMIUM.

12. Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Niestety jeszcze nie miałam okazji.

13. Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy?: Niestety nie byłam, ale uznałam że zaryzykuję Big Grin
NegatiVver_
Zbanowany

width=

Zbanowany

54 posts 7 threads Dołączył: Apr 2019
26.09.2019, 16:35 -
#2
Podanie mi sie podoba ale nie widzialem abys pomagala na chacie globalnym.
Co do Ts przydalooby sie abys go miala
Narazie Neutral.
SharixVent
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
19 posts 2 threads Dołączył: Apr 2019
26.09.2019, 16:43 -
#3
Podanie ładne, ale nie widziałem Cię ani razu na trybie survival, co skutkuje moją ocenę równą Nie.
Żyj po to, by umrzeć..
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
26.09.2019, 17:04 -
#4
Na Nie, powody up
PLmaxkoxPL_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
14 posts 0 threads Dołączył: Aug 2018
27.09.2019, 11:30 -
#5
Podanie może i jest ładnie napisane ale Twoja aktywność na serwerze minecraft mówi sama za siebie...
Na tą chwilę podanie odrzucam, jeżeli aktywność na serwerze minecraft zostanie poprawiona to zapraszam do napisania podania ponownie za 2 tygodnie.

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.09.2019, 11:31 przez PLmaxkoxPL_.
                                                                                                                                       obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości