[ZAMKNIĘTE]  jakubher


Napisał(a): jakubher


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


10 posts in this topic
jakubher
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 1 threads Dołączył: Sep 2019
27.09.2019, 17:45 -
#1
Syn dostał przed chwilą bana od Dybka. Dnia 27.09 o godzinie 14-15, tylko dlatego ze nie wiedział co to jest Ts, no bez sensu. (teraz juz wie bo mu wytłumaczyłam , szanowny pan nie potracił, tylko wolał dać bana ) Jak można za takie cos banować, sama jestem modem na wielu stronach i nie robi sie takich rzeczy.Po to są moderatorzy żeby pomagać. A w ostateczności banować ludzi za obelgi lub cheatowanie. Wystarczy wytłumaczyć a nie dawać bana. Proszę o odwołanie tego. (bo ma na 6 dni bana ) nick syna jakubher. czas banu 7 dni!!!!!!


1.Nick: jakubher

2.Powód: brak wiedzy

3.Czas jaki pozostał do końca kary: 7 dni

4.Nick Administratora, który nadał karę: Dybka
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
27.09.2019, 17:55 -
#2
Mhm, a dlaczego miał wiedzieć co to jest ts? Jaka to była sytuacja?
jakubher
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 1 threads Dołączył: Sep 2019
27.09.2019, 18:23 -
#3
ktos chciał żeby syn wszedł na ts, on powiedział ze nie wie co to jest. A nic nie robił tylko kopał w kopalni.
NegatiVver_
Zbanowany

width=

Zbanowany

54 posts 7 threads Dołączył: Apr 2019
27.09.2019, 19:51 -
#4
Pani syn zostal poproszony o pobranie ts 3.
Nie chcial pobrac formy ts wiec nie wspolpracowal.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 27.09.2019, 19:53 przez NegatiVver_.
Dybka_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
157 posts 4 threads Dołączył: Feb 2019
27.09.2019, 19:54 -
#5
No to tak należy czytać powody bana ;P Powód bana jest : brak wspolpracy / Nega - oznacza to że bana nadał kidmod trybu survival NegatiVver_ wiec nwm dlaczego masz do mnie problem ;P . W sprawie bana musisz napisać do Negativera
Pozdrawiam Dybka <3
jakubher
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
3 posts 1 threads Dołączył: Sep 2019
28.09.2019, 07:45 -
#6
my mieliśmy ze bana dostał od dybka, a jak miał współpracować skoro nie wiedział co to Ts, wystarczyło napisać ze musisz wejść na tę i tą stronę zrobić to lub tamto bo inaczej będzie ban i nie będziesz mógł grać. Ale nie lepiej od razu dac bana bo człowiek jest wszechwiedzący i wie wszystko o internecie. Od kiedy to moderatorzy zamiast pomagać to banują za brak wiedzy?! Jak nie chciał współpracować jak nie miał takiej możliwości! Od razu dostał bana. Ja nie wiem czego was uczą na tych internetach. Brak zrozumienia i empatii. Wstyd.
Dybka_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
157 posts 4 threads Dołączył: Feb 2019
28.09.2019, 08:41 -
#7
Pani syn nie dostał bana nie za "brak wiedzy" lecz za 'brak współpracy/ Nega". Oznacza to że nie współpracował z administracja podczas sprawdzania i nie wykonywał poleceń administratora sprawdzającego . Proszę o wyjaśnienie tej sprawy z Negativerem
Pozdrawiam Dybka <3
xRandySword_
Zbanowany

width=

Zbanowany

7 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
28.09.2019, 08:46 -
#8
Każdy jest traktowany równo, co oznacza że wiele osób dostawalo za to bany więc żadnej fawpryzacji dla pani syna być nie powinno. Nie chciał pobrać lub mnie umiał to mógł jakoś zapytać w jaki sposób A na pewno otrzymał by pomóc. Teraz to myślę że sprawa zamknięta nie współpracował ma bana. Nie ważne czy wiedział czy nie.
TunicLauve
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
202 posts 17 threads Dołączył: Jun 2019
28.09.2019, 10:06 -
#9
(27.09.2019, 17:45)jakubher napisał(a): Syn dostał przed chwilą bana od Dybka. Dnia 27.09 o godzinie 14-15, tylko dlatego ze nie wiedział co to jest Ts, no bez sensu. (teraz juz wie bo mu wytłumaczyłam , szanowny pan nie potracił, tylko wolał dać bana ) Jak można za takie cos banować, sama jestem modem na wielu stronach i nie robi sie takich rzeczy.Po to są moderatorzy żeby pomagać. A w ostateczności banować ludzi za obelgi lub cheatowanie. Wystarczy wytłumaczyć a nie dawać bana. Proszę o odwołanie tego. (bo ma na 6 dni bana ) nick syna jakubher. czas banu 7 dni!!!!!!


1.Nick: jakubher

2.Powód: brak wiedzy

3.Czas jaki pozostał do końca kary: 7 dni

4.Nick Administratora, który nadał karę: Dybka

1. Nie żeby coś, ale od kiedy rodzice awanturują o jednego głupiego bana w grze? Wątpie żebyś była tym "rodzicem".
2. "brak wiedzy"? Chyba "brak współpracy"
3. To nie dybka zbanował gracza, tylko kidmod który wezwał dybkę żeby go zbanował ZA SWOIM POŚREDNICTWEM


Przeciw ub, przeczekaj karę.
KhaiN721_
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
12 posts 8 threads Dołączył: Jan 2019
28.09.2019, 18:42 -
#10
Niech pan/pani wejdzie na ts za syna i wyjaśni całą sprawe polecam chyba ze nie




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości