[PRZYJĘTE] Dustus


Napisał(a): Dustus


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


7 posts in this topic
Dustus
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
29 posts 3 threads Dołączył: May 2019
30.09.2019, 14:50 -
#1

Podanie Chatmod - @Dustus 




1.Imię: Dustin

2.Wiek: 14

3.Nick w grze: Dustus

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft: 4 lata [około]

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer: Mogę przeznaczyć 2 godziny.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie?: Wszystkie [Skype, Facebook, TeamViewer14, Anydesk, Discord].

7.Komendy przydatne w roli ChatMod:

/spartan ping [NICK] - sprawdza ping gracza
/chat on - włącza czat
/chat off - wyłącza czat
/chat cc - czyści czat 
/kick [Nick] [Powód] - wyrzuca gracza z serwera minecraft
/tempwarn [Nick] [Czas] [Powód] - Nakłada ostrzeżenie na daną jednostkę 
/tempmute [Nick] [Czas] - Zaszywa usta graczowi na dany okres czasu


8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko: Uważam ,że jestem odpowiednią osobą na to stanowisko ponieważ: Poprzez swoje zdobyte doświadczenia w sytuacjach ciężkich jestem w stanie sobie poradzić z większością osób. W wykonywanych przez siebie czynnościach staram się dopinać wszystko na ostatni guzik, by nic nie było do znalezienia. Myślę ,iż warto mi zaufać ponieważ jestem osobą która wyznacza z biegiem czasu coraz to większe cele do zdobycia. Wspomnę ,iż gram na serwerze minecraft jeszcze za kadencji pitruk99.

9.Coś o sobie: Mam na imię Dustin, posiadam 14 lat [urodzony zostałem 2 czerwca], pochodzę z Niemiec, obecnie mieszkam w województwie Lubuskiem. Interesuję się historią, głównie II wojną światową, innymi krajami w tym właśnie Niemcy, według mnie posiadają ciekawą jak, i brutalną historię, której mi nigdy dość, oczywiście tradycja tego kraju również mnie interesuje, jak i od kraju interesuję się germanistyką, dodać do zainteresowań mogę jeszcze chodzenie na giełdy, bardzo lubię uczęszczać w takich giełdach, które odbywają się zawsze w niedzielę. Przedstawię teraz moje cechy charakteru: asertywność - zawsze wyrażę swoje zdanie, na znany mi temat, gadatliwość - mogę rozmawiać, rozmawiać i rozmawiać, pracowitość - zawsze do wykonywanych przez mnie obowiązków przykładam się z dużą starannością, staram się zawsze zrobić tyle ile mogę, konsekwentność - zawsze pociągam do konsekwencji tych mniejszych lub większych.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE)?: Mikrofon działa w 100%, jest sprawny.

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)?: Posiadam konto premium [zakupione w oficjalnym sklepie minecraft].

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP): Tak.

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy?: Miałem zaszczyt gościć na stanowisku KidModa [Nie było wtedy ChatMod], był to SB, jeden raz na nicku Panik.
Av1ty
tak.
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
57 posts 8 threads Dołączył: Jan 2019
30.09.2019, 15:08 -
#2
Graj na servie więcej plus i tak nikt ci tego nie sprawdzi xD
SzalonyMenel
Komunista
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
86 posts 12 threads Dołączył: Oct 2018
30.09.2019, 15:35 -
#3
Poczekaj z tydzień to może Ci ktoś to sprawdzi :p
obraz
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
01.10.2019, 13:57 -
#4
Neutral
boruus_
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
88 posts 5 threads Dołączył: Jul 2019
01.10.2019, 20:15 -
#5
Nie widac cie na serwerze minecraft + malo sie udzielasz na czacie
neutral
Życie ponad śmiercią
Siłą ponad słabością
Podróż ponad celem
Nikirumi_chan
Zapraszamy do gulagu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
14 posts 4 threads Dołączył: Sep 2019
01.10.2019, 22:37 -
#6
Nook ale wgl cię nie widać
Neutral
obraz
Dybka_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
157 posts 4 threads Dołączył: Feb 2019
03.10.2019, 06:24 -
#7
Zapraszamy na drugą część rekrutacji, która odbędzie się na ts.lecraft.pl w sobotę o godzinie 20:00 . Do nicku dopisz [Rekrutacja]. Powodzenia <3!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 03.10.2019, 14:45 przez Dybka_.
Dybka_
WOW!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
157 posts 4 threads Dołączył: Feb 2019
05.10.2019, 16:08 -
#8
Witamy w adm <3

obraz
Ten post był ostatnio modyfikowany: 05.10.2019, 16:08 przez Dybka_.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości