[ODRZUCONE] [PODANIE] FiMson


Napisał(a): FiM


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
FiM
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Oct 2019
Wink  01.10.2019, 19:39 -
#1
1.Imię : Filip  Cowboy

2.Wiek : za miesiąc 18 (obecnie 17)   

3.Nick w grze : FiMson

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Jestem na servie od początku Czerwca tego roku (2019)

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :  W tygodniu są to głównie godziny popołudniowe chociaż zdarza się też że rano i w okolicach połódnia również jestem dostępny i jest to ok 1-8godzin dziennie a w weekendy często nawet więcej

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Wszystkie wymienione i dodatkowo Discord.

7.Komendy przydatne w roli ChatMod :


1. /afk

2. /ac - czat administracji.

3. /cc - czyszczenie czatu.

4. /c on - włączenie czatu.
5. /c off - wyłączenie czatu. 
[b]6. /kick (nick) (powód) - kicknięcie gracza. [/b]
[b][b]7. /tempmute (nick) (powód) - tymczasowy mute.[/b][/b]
8. /warn [nick]   [powoód] - ostrzeżnie dla gracza.

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Często przebywam na serwerze minecraft gdy nie ma żadnej administracji a wtedy czat jest jednym wielkim bazarem na którym co chwila padają reklamy innych serwerów minecraft oraz liczne wyzywanie się graczy lecraft. Ponadto mam umiejętności do stawiania ludzi do pionu   Cool .
Ponadto po licznych doświadczeniach wiem jak to wygląda, można powiedzieć z 2 strony, dzięki czemu mam bogatą wiedzę na tematy związane z administracją oraz zarządzaniem czatem oraz serwerem.

9.Coś o sobie : Mam na imię Filip, niedługo kończę 18 lat, chodzę do technikum na profil informatyczny, jestem w trakcie zdawania prawa jazdy, w wolnych chwilach zajmuję się programowaniem, tworzeniem muzyki, montażem, obróbką techniczną wideo, efektami specjalnymi, edycją zdjęć - a z tych bardziej przyziemnych rzeczy to oglądanie seriali,granie na fortepianie i oglądanie oraz tworzenie memów i nie zapominając - gra na lecrafcie w Minecrafta  ):

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak - w doskonałym stanie technicznym

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : oczywiście premium

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak miałem

13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : jeszcze się nie zdarzyło Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 01.10.2019, 19:42 przez FiM.
RudyTheNoName
Niezarejestrowany


 
01.10.2019, 19:59 -
#2
jestem na tak
ile razy ja widzialem twoja pomoc na czacie to nie zliczylbym tego na palcach 10 rak nawet, przyda sie jeszcze 1 chatmod wiec idealnie sie sklada Smile
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
01.10.2019, 20:04 -
#3
Na nie
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2019, 20:57 przez Facilement__.
awe
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Jul 2019
02.10.2019, 07:59 -
#4
Często aktywny czasem pomocny na tak
MiFek
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
1 posts 0 threads Dołączył: Oct 2019
Thumbs Up  02.10.2019, 14:01 -
#5
+1 
Cowboy
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2019, 14:16 przez MiFek.


Załączone pliki
.png   bloodtrail.png (Rozmiar: 6,75 KB / Pobrań: 32)
Muff
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
16 posts 3 threads Dołączył: Apr 2019
02.10.2019, 18:53 -
#6
Na NIE i to stanowcze nie, nie musiałabym Ci pisać chyba nawet dlaczego, ale uzasadnię swoją opinię na temat ChatModa dla Ciebie Smile
Byłeś karany banem za nękanie graczy, lubisz pyskować do administracji i za to oczywiście byłeś wielokrotnie karany.
Zmień trochę swoje podejście, szczególnie do administracji, a potem napisz podanie jeszcze raz. Trzymam kciuki Smile
_Muff_
Maniek202
Niezarejestrowany


 
05.10.2019, 12:20 -
#7
Lubisz nekac graczy, grifowac dzialki, zachowanie na chacie mowi samo za siebie. Chyba nic wiecej dodawac nie musze ;D

obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości