[ZAMKNIĘTE]  [Podanie] awe


Napisał(a): awe


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


5 posts in this topic
awe
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
5 posts 2 threads Dołączył: Jul 2019
02.10.2019, 15:09 -
#1
[b]Uwaga w podaniu została użyta tona ironii i sarkazmu czytasz na wlana odpowiedzialność!!![/b]


1.Imię :Marcin
2.Wiek :18
3.Nick w grze :awe
4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft :Czerwiec 2019
5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer :2-4h
6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? :Tak wszystkie
7.Komendy przydatne w roli ChatMod :
/ac-czat administracji
/cc -czyści czat
/c on/off- wl/wyl czat
/warn [nick] [powód]- ostrzezonko
/tempmute [nick] [czas] - tymczasowy mute
/kick [nick] [powód] - kick z serwera minecraft
Jakby jakieś komendy były złe to jestem człowiekiem wielu talentów i potrawie nauczyć się 5 komend w 5 minut.




8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko :
Już od najmłodszych lat przejawiałem cechy przydatne na to stanowisko.W wieku przedszkolnym nieprzerwanie pouczałem moich kolegów aby nie biegali po sali oraz nie krzyczeli.W 3 klasie podstawówki mój wyjątkowy talent został dostrzeżony i dostałem się do Uczelni Zarządzania Serwerami Minecraft na wydziale moderatora czatu. Niestety podczas 2 roku nauki kontuzja lewego nadgarstka nie pozwoliła kontynuować mi nauki na tej uczelni byłem załamany przez następne 6 lat mojego życia tułałem się bez celu stałem się dekadentem, wrakiem człowieka i osoba dla której życie nie ma znaczenia. Lecz 23 czerwca w ramach mojej codziennej rutyny włączyłem komputer aby pograć w mc znalazłem serwer lecraft i od razu wiedziałem chce być jak obecni wtedy chat modzi (Sanqi i Sharix) bronic słabych i pomagać zagubionym.Przez następne 2 miesiące robiłem wszystko aby doskonalić swoje umiejętności i dziś mogę stwierdzić ze osiągnąłem pewien stopień perfekcji i jestem gotowy aby zacząć nowy rozdział w moim życiu.

9.Coś o sobie :Mam na imię Marcin  i jestem człowiekiem który swoja charyzma i wrodzonymi zdolnościami dużo już w życiu osiągnął(np. Rekordzista biegu na 100m w podstawówce im.Zawiszy Czarnego ,3 miejsce w powiatowym Dyktandzie "Literaki",Samodzielnie robię pranie jak na dorosłego przystało). Jestem przyjacielski miły i pomocny ale potrafie tez być surowy jeśli muszę. Moja pasja od lat jest kajakarstwo oraz tenis stołowy. Znam 5 jeżyków z czego w dwóch porozumiewam się bardzo płynie.W szkole mówili na mnie człowiek stworzony do wielkich rzeczy i myślę ze w pewnym sensie mileli racje Wink.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? :tak
11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? :nonpremium bo chcialem miec nick awe ;P
12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) :tak
13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ?: Nie


Uwaga w podaniu została użyta tona ironii i sarkazmu czytasz na wlana odpowiedzialność!!!!
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2019, 16:46 przez awe.
RudyTheNoName
Niezarejestrowany


 
02.10.2019, 15:15 -
#2
jestem na tak
osoba zaufana, wszystko sie zgadza jak napisal w poscie, dalbym Cie odrazu wyzej niz chatmod ale musisz na to zasluzyc u opiekuna Wink
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
02.10.2019, 15:16 -
#3
Jestem na nie
FiM
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 1 threads Dołączył: Oct 2019
02.10.2019, 16:15 -
#4
Mocno rozwinięte najważniejsze punkty oraz częstą pomoc tego gracza na serwerze minecraft ukierunkowuje mnie ku oddaniu głosu na tak.
Muff
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
16 posts 3 threads Dołączył: Apr 2019
02.10.2019, 18:56 -
#5
Z serwera minecraft Cię znam i nie mam zastrzeżeń co do Twojego zachowania, jesteś raczej spokojny, chciałabym tylko żebyś poprawił aktywność na czacie (mówię tutaj o pomaganiu graczom) bo jest to ograniczone u Ciebie.
neutral
_Muff_
Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.10.2019, 18:56 przez Muff.
Maniek202
Niezarejestrowany


 
03.10.2019, 17:37 -
#6
Masz poczucie humoru ;D

obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości