[PODANIE] _tamork_


Napisał(a): _tamork_


Oceń wątek
  • 1 głosów - średnia: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


21 posts in this topic
_tamork_
Niezarejestrowany

width=

6 posts 1 threads Dołączył: Jul 2016
Star  16.07.2016, 10:12 -
#1
Z gory przepraszam za brak polskich znakow z powodu braku polskiej klawiatory na moim komputerze. Confused
1. Imię: Tamir Yosef
2. Wiek: 14 Lat
3. Nick w grze: _tamork_
4. Status konta [Premium/Non-Premium]: Non-Premium
5. Ile czasu grasz na serwerze minecraft Lecraft: ~7-8 Miesiecy
6. Czas, jaki możesz poświęcić dziennie na serwer: (podaje minimalny czas bo nie chce napisac po 4-5 godzin tak jak w tym okresie siedze zeby potem jak bede troche zajety to nie zawiesc nieaktywnoscia)Zalezy od moich treningowSad Na tygodniu po godzine, lub dwie, A na weekendzie po 5 do nawet 7 godzin dziennie. Ale czasami sa zawody i jestem strasznie krotki w czasie i nawet nie wbijam na serwer  :-/ 
7. Posiadasz sprawny mikrofon? [Tak/Nie]: Tak
8. Posiadasz Skype oraz TeamSpeak 3? [Tak/Nie]: Tak
9. Jakie znasz komendy przydatne w roli Młodszego moderatora:
/kick <nick> <powod> Wyrzuca gracza z serwera minecraft.
/ban <nick> <powod> Banuje danego gracza.
/unban <nick> Odbanowywuje gracza.
/mute <nick> <czas>: Gracz nie moze pisac na chacie jak i na msg.
/tempban <nick> <czas> Banuje danego gracza na wyznaczony czas.
/banip <nick> <powód> Ip komputera gracza zostaje zbanowane to oznacza ze gracz nie moze wejsc na serwer z dango komputera.
/unbanip <nick> Odbanowywuje ip komputera gracza i gracz moze wejsc juz na serwer.

/chat on + /chat off Wlacza/ Wylacza Chat
/invsee <nick> Otwieramy ekwipunek gracza i mozemy zobaczyc co tam ma.
/tp <nick> Teleportujemy sie do wybranego gracza.
/tp <nick gracza> <nick nasz> Teleportujemy gracza do nas.
/jail <nick> <czas> Wsadzamy wybranego gracza do wiezienia na ustalony czas.
/unjail <nick> Wyciagamy wybranego gracza z wiezienia.
/vanish Nie ma naszego nicku na Tab ale na serwerze minecraft nadal jestesmy.
/clean chat lub /cc Czyscimy Chat.
/seen <nick> Mamy wyswietlone informacje o danym graczu.

10. Dlaczego akurat Ciebie powinniśmy wybrać? Przekonaj nas do siebie: 
Osobiscie sadze ze w administracji potrzebne sa nowe, bardziej aktywne osoby i mysle tez ze akurat ja powinienem byc wybrany z tych powodow:
Jestem stosunkowo aktywny i znam duzo graczy jak i spora czesc administracji.
Mam duzo doswiadczenia w grze i moge pomoc graczom nie tylko jako Kidmod ale takze jako gracz ktory pomoze w problemach takich jak czemu ten piston nie dziala itd. 
Mam do siebie dystans i nie mam problemu troche sie posmiac w trakcie sprawdzania gracza na skypie aby go pocieszyc lub odstresowac. 
Mysle ze wazne jest dodac ze bylem przez okres ~2 miesiecy Helperem na serwerze minecraft easyhc ktorego IP moge podac z powodu ze serwer zostal zamkniety. {Ehard.pl}
Z powyzej wspomnianych powodow mozna ztwierdzic iz nadaje sie na mlodszego moderatora na serwerze minecraft SkyBlock na serwerze minecraft Lecraft.pl. 
11. Dodatkowe informacje o sobie: Jak juz wczesniej wspomnialem, Nazywam sie Tamir Yosef Mieszkam w miescie Nahariya ktore znajduje sie w Izraelu. Jestem plywakiem na Bardzo wysokim poziomie i trenuje piec razy w tygodniu. Kocham plywac w morzu jak i w basenie, a Robotyka to moje drugie imie. Plynnie mowie po Polsku jak i po Hebrajsku i angielski tez znam w dobrym stopniu.
Z gory dziekuje za Oceny dobre jak i za te zle i mam nadzieje ze znajde w waszych oczach jakis szacunek.  Smile
Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2016, 18:51 przez _tamork_.
pitereek
Niezarejestrowany


 
16.07.2016, 10:15 -
#2
Dalej jestem pod wrażeniem, że mieszkasz w Izraelu xD
Ale zasługujesz na rangę, na Tak Smile
WeronisiaQ
Niezarejestrowany


 
16.07.2016, 11:11 -
#3
Wow *,* Hipnotajzing. 1-2 godziny to mało ale ..
TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK . Takiego ładnego podania jeszcze nie widziałam . :>
Uroczo.
CMata
Niezarejestrowany


 
16.07.2016, 12:52 -
#4
Na Tak

Pozdrowienia Przesyła Obóz Narodowo Radykalny z Polski Big Grin
Kmil
Niezarejestrowany


 
16.07.2016, 13:09 -
#5
na NIE

godzina dwie w tygodniu albo wcale.

Rozpisz pkt 11

Dziś wbiłeś nagle na kanał publiczny do mnie i kolegi z botem muzycznym i puszczałeś jakieś dziwne piosenki...
chaumi
Niezarejestrowany


 
16.07.2016, 13:22 -
#6
Na TAK

1-2 godziny to trochę mało ale widzę cie częściej na serwerze minecraft i na ts3 niż 1-2 godziny i mam nadzieje że to się utrzyma i będziesz spędzał więcej czasu na serwerze minecraft niż podałeś. 
Julqaaa
Niezarejestrowany


 
16.07.2016, 14:29 -
#7
Jestem na TAK
Podanie ładne, przekonałeś mnie Smile
Krych10
Niezarejestrowany


 
16.07.2016, 15:38 -
#8
na NEUTRAL popraw się z czasem na serwerze minecraft oraz zacznij częściej wchodzić na teamspeak'a bo ciebie rzadko tam widuje.
Szablo02
Niezarejestrowany


 
16.07.2016, 18:19 -
#9
jestem na na TAK podanie ladnie napisane (jedno z ładniejszych)
jeśli można spytać czy jesteś Polakiem czy Izraelczykiem (gdzie się urodziłeś) jeśli nie to szacunek za znajomość języka ;D
_tamork_
Niezarejestrowany

width=

6 posts 1 threads Dołączył: Jul 2016
17.07.2016, 06:46 -
#10
(16.07.2016, 18:19)Szablo02 napisał(a): jestem na na TAK podanie ladnie napisane (jedno z ładniejszych)
jeśli można spytać czy jesteś Polakiem czy Izraelczykiem (gdzie się urodziłeś) jeśli nie to szacunek za znajomość języka ;D
Dluga historia mozesz mnie spotkac na tsie i tam ci opowiem  Smile




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości