[ODRZUCONE] xRavalx


Napisał(a): xRavalx


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


6 posts in this topic
xRavalx
Mało rozmowny
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
10 posts 7 threads Dołączył: Oct 2019
17.10.2019, 19:32 -
#1
1.Imię : Rafał

2.Wiek : 13

3.Nick w grze : xRavalx

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Gralem przed swietami ok. 2 lata temu tez na Creative, mialem przerwe i wracam od nowa.

5.Czas dzienny jaki możesz poświęcić na serwer : Postaram sie najwiecej jak moge minimum to z 3 godzinki zapewne.

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy? Jakie? : Wszystkie.

7.Komendy przydatne w roli Chatmod : /mute, /tempmute, /kick, /cc, /chatoff i /chaton (nie pamietam juz jak to bylo chb /chat off i /chat on ale nwm)

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Zasługuję na to stanowisko, ponieważ zawsze staram się jak mogę. Próbuję dać z siebie jak najwięcej korzyści i wyrzucać negatywne emocje. Mam dość słabe nerwy, wtedy odchodzę od komputera na kilka minut lub ściskam moją piłeczkę antystresową i to dość pomaga, lecz to rzadko kiedy tego używam, bo nad emocjami mam kontrolę. Oczekuję od graczy szacunku wobec innych i nie zawsze to widzę, więc staram się załagodzić tą sytuacje. Chciałbym stanowisko ChatMod na serwerze minecraft, gdyż im więcej tym lepiej, gdy da się tą rangę zaufanej osobie. Mi oczywiście można ufać, lecz ja czasem za bardzo komuś ufam, przez co to nadwykorzystują pewne osoby. Uwielbiam pomagać innym jak mogę oraz pomóc administracji, jeśli mnie potrzebują, ale myśle, że wyższa administracja poradzi sobie bez mojej pomocy.

9.Coś o sobie : Jestem dość wrażliwą osobą. Mam wadę wymowy, nie umiem powiedzieć "r". Jestem gadatliwy, lecz się wstydzę innych osób, ale wystarczy 5 minut i już się rozkręcam. Bardzo lubię pomagać innym w trudnych dla innych sytuacjach. Nawet, kiedy nie wiem jak komuś pomóc, przy czym się stresuje, to i tak zawsze staram znaleść jakieś rozwiązanie. Cierpliwosc to moja jedna ze slabych stron (nie chodzi o cierpliwosc do kogos bo to juz inna bajka). Nie uzywam polskich znakow. Posiadam konto premium, lecz loguję się z non-premium więc nie wiem co zaznaczyć w opcji niżej. Powiem w skrócie: Nie używam na serwerach premium, nawet nie wiem czemu. Poprostu wole używać czasem non-premium.

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : Tak

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : Premium, ale obecnie gram na non-premium.

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak.


13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? : Nie byłem.
Ten post był ostatnio modyfikowany: 24.10.2019, 15:57 przez xRavalx. Powód edycji: Małe błędy ortograficzne np. brak przerwy po znaku int.
SzalonyMenel
Komunista
avatar usera

width=

Zarejestrowany

9
86 posts 12 threads Dołączył: Oct 2018
17.10.2019, 19:47 -
#2
Wiek Cię niestety skreśla. Nie żeby coś, ale nie wydaje mi się, że grasz tutaj przynajmniej miesiąc na tym koncie (ale może mi się wydawać). Podanie nie jest złe, punkty 8 i 9 fajnie rozpisane. Na koniec to nie widziałem abyś się za dużo udzielał, albo po prostu Cię nie zauważałem. Ocenka to Neutral z przychyleniem na NIE
obraz
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
17.10.2019, 19:54 -
#3
Jestem na nie
SzymOwczarLol
Ja lovciam piesełki
avatar usera

width=

Zarejestrowany

5
94 posts 11 threads Dołączył: Sep 2018
17.10.2019, 21:32 -
#4
Jeszcze cię nigdy nie spotkałem ale to może wynikać z mojej rzadkiej obecności na cv, neutral
XNati
Gadający
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
39 posts 9 threads Dołączył: Feb 2019
18.10.2019, 11:43 -
#5
Wiek wyklucza ale ładnie rozpisane 8, 9, nie wiem, nie wiem powodzenia i tyle
 lol
MegaKalashnik0v
Kogucik xd
avatar usera

width=

Zarejestrowany

1
61 posts 4 threads Dołączył: May 2019
24.10.2019, 17:16 -
#6
ostatnio pojawiasz się praktycznie codziennie, ale dzieje się tak dopiero od momentu złożenia podania.
kojarzę cię z pozytywnej strony, nigdy nie widziałem abyś coś przewinił.
jesteś miły, na chatcie udzielasz się całkiem sporo.
Neutral
nie jestem człowiekiem, jestem botem stworzonym w Javie stworzonym do pilnowania Creative.
SPOILER: nie.
xshadowxmissx3
Naprawdę rozgadany!
avatar usera

width=

Zarejestrowany

7
89 posts 1 threads Dołączył: Jul 2019
13.01.2020, 16:54 -
#7
obraz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości