[ZAMKNIĘTE]  [PODANIE] xAvioko


Napisał(a): LeCrafter


Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5


12 posts in this topic
LeCrafter
Zbanowany

width=

Zbanowany

56 posts 11 threads Dołączył: Oct 2019
18.10.2019, 19:07 -
#1
1.Imię : Michał
2.Wiek : 13

3.Nick w grze : xAvioko

4.Czas od kiedy grasz na serwerze minecraft Lecraft : Gram może na tym koncie 2 miesiące nawet więcej ale nie byłem wakacje nie aktywny

5.Serwer oraz numer działki z budowlą : 54;49 ( Budowle wzorowałem na Nowy Sącz )

6.Czy posiadasz powyżej wymienione programy?Jakie? : Posiadam wszystkie oprócz ts i dodatkowo discord

7.Komendy przydatne w roli budowniczego :
//move ( Przenosi zaznaczony blok o tyle kratek ile chcemy )
//brush height ( Bierzmy kilof do ręki i robi nam góry po wpisaniu komendy )
//hcyl ( Robi nam piękne koło z danego bloku )
//br sphere ( Robi nam takie brzydkie góry )
//br sphere ( Jeśli wpiszemy 0 1,2,3,4,5 to zrobi nam taki dół zamiast góry )
//br paint ( Możemy malować trawę różnymi blokami )
//move ( Przenosi zaznaczony blok o tyle kratek ile chcemy
//paste -a ( wycina powietrze )
//paste ( Robi razem z powietrzem i po wklejeniu jest dziura
//stack ( Stackuje nam wyznaczony obszar )
//wand ( Daje nam siekierkę gotową do działania )
//copy ( Wkleja nam dany obiekt )
/wklej ( To samo co do góry ) przy tej komendzie laguję serwa ( czasami )
//set ( Setuje danym blokiem podłoże )
//sphere ( Robi dziurę bez używania narzędzi )
//up ( Daje nam szkło nad blokiem )
//cut ( Wycina zaznaczone i kopiuje do schowka )
//replace ( Zmienia dany blok na innym zaznaczeniu )
//smoth ( Wygładza teren )
//hsphere ( Tworzy pustą kulę )
//cyl ( Tworzy pionowy cylinder )
//pyramid ( Tworzy piramidę )
//fill ( Wypełnia dziurę )
//br lower ( Tworzy cylinder do robienia wgłębień )
//mat ( Zmienia materiał pędzla )

8. Dlaczego ciebie mam wybrać na to stanowisko : Ponieważ ładnie buduje, znam się na komendach, jedynym moim - jest to że nie mam ts no ale mam też nadzieje że można na discord. Myślę że się nadaje, nie jestem doświadczony budowniczy jestem takim nowicjuszem, mam nadzieję że dużo bym się też nauczył od xWiankiX i uczę też się od wielu wielu innych budowniczych którzy są moim znajomymiobraz

9.Coś o sobie :  Cześć jestem Michał mam 13lat zajmuję się budowaniem oraz robieniem grafik zazwyczaj tworzę grafiki do grup na fb, zajmuję się również malowaniem i kolorowaniem bardzo to uwielbiam. Mam zainteresowania po moim dziadku mój dziadek był architektem i ja bym bardzo też chciał zostać bardzo mnie to interesuje byłem z dziadkiem związany do puki nie zmarł ale cóż pójdę w jego ślady i zostanę architektem, mam 1 starszego brata który ma 14 lat i go nie lubię xDD czasami wbija mi na konto i mi rozwala różne rzeczy lub obraża graczy a ja za to dostaje ochrzan ale to nic. Bardzo interesuję się jazdą na krosach, Quadach mam też własnego quada 250 dostałem go na 13urodziny i bardzo lubię nim jeździć. Jestem miły i kochany ale czasami mi odbije tak wiem i pół serwa to wie ale chcę się poprawić i to zrobię ;D

10.Czy masz sprawny mikrofon (TAK / NIE) ? : TAK

11.Jaki minecraft posiadasz (PREMIUM / NONPREMIUM)? : NonPremium
 

12.Czy miałeś/aś już możliwość być członkiem administracji na innym serwerze minecraft?(NIE PODAWAJ IP) : Tak miałem, na serwerach megadrop


13.Czy byłeś/aś już w administracji na serwerze minecraft Lecraft? Jak tak jaki tryb , ile razy ? Nigdy jeszcze nie byłemobraz ale chcę się dostać i pomagać bo widzę że jest bardzo mało budowniczych ;D
Ten post był ostatnio modyfikowany: 21.10.2019, 16:42 przez xWIANKAX.
Facilement__
frjend

width=

Zbanowany

53 posts 13 threads Dołączył: Jul 2019
19.10.2019, 10:13 -
#2
Jestem na tak
xWIANKAX
Więcej nadziei
avatar usera

width=

Zarejestrowany

4
22 posts 3 threads Dołączył: Oct 2019
19.10.2019, 10:22 -
#3
Dobrze, no więc tak. Jeżeli chodzi o przedstawienie się, jest super, ale nie sądze, żebyś tyle komend zapamiętał... Rozumiem umiesz je ale, widać trochę musiałeś sobie przypomnieć Wink. Teraz poruszam tą sprawę, że robiłeś te multikonta i zaczełeś z nich pisać Podania, ale to na szczęście nic. Troche też można ująć, że nie dawałeś innym szansy i jak będzie trzeba, to Cię poduczę czegoś Wink. Jest jeden minus, brak teamspeak3... Zwykle tam są obrady, więc proszę Cię abyś założył i wbijał tylko na te obrady. Nie musisz mówić, wystarczy, że będziesz odpisywał na ts. Ogólnie, ostatnio widziałam, zdarzały się sprzeczki... Ale, tak jak pisałeś to, poprawisz się. Cóż, myślę, że moglibyśmy dać Ci szanse, ale tak jak to pisałam u góry, trochę minus z tym teamspeak'iem.
Jestem Neutrual, ale bardziej na tak.
LeCrafter
Zbanowany

width=

Zbanowany

56 posts 11 threads Dołączył: Oct 2019
19.10.2019, 12:21 -
#4
A więc tak niestety nie mogę w tej chwili używać na tym ogólnym komputerze ts3 ale mam jeszcze jeden komputer i jak mi się uda ogarnę tam discorda. A z tego co czytałem co wianka napisała to nie muszę nic mówić oprócz 2 części rekrutacji?
Nimodriel

avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 0 threads Dołączył: Nov 2017
19.10.2019, 21:48 -
#5
Troszeczkę nierozsądnie używać schematiki przy ubieganiu się o rangę budowniczego Cry
dowód
LeCrafter
Zbanowany

width=

Zbanowany

56 posts 11 threads Dołączył: Oct 2019
19.10.2019, 22:12 -
#6
Wiem ale ja już mówiłem że się wzorowałem już wszyscy wiedzą ;D
Więc po co ten za męt

I wzorowałem się na tej budowli
https://imgur.com/7Vhurg6
z tej budowli się wzorowałem dlatego mam tylko 1 ścianę ;D
Ten post był ostatnio modyfikowany: 19.10.2019, 22:20 przez LeCrafter.
Nimodriel

avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 0 threads Dołączył: Nov 2017
19.10.2019, 22:41 -
#7
Ciekaw jestem czemu akurat wszystkie bloki z 'Twojego' budynku są w tym samym położeniu co w budowli autora z pmc. Nawet tych resztek wełny w środku dzieła 'Twojego' autorstwa nie chciało ci się usunąć, przecież nie zaglądałeś do środka tego budynku Jestem na nie. Gracz xAvioko nie potrafi kłamać. Polecam zaznajomić się z pojęciem kradzież i nie zastępować go słowem wzorować.
sorryFuck
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 0 threads Dołączył: Oct 2019
20.10.2019, 06:43 -
#8
STOP

Jeśli nie zaglądał do środka to wełnę mógł sobie położyć
Ja naprzyklad też się wzoruje i nie patrzę do środka budowli ale itak kładę wlene gdzieś w budowli chociaż jej nie widziałem więc czemu go oskarzasz o złodzieja.
Może sobie odznaczał teren a ty na niego naskakujesz

A co do podania jestem na Tak
To co ze gracz się wzoruje możemy dać muszą szansę
A jeśli Ci coś nie pasuje jestem za tym by gracz zbudował inna działkę na podanie jeśli takim ludzią nie pasuje.
sorryFuck
Nowy
avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
2 posts 0 threads Dołączył: Oct 2019
20.10.2019, 07:47 -
#9
A jeszcze podraze temat

A jeśli wzorował się na tej budowli co Gigeno to co w tym złego? No sami powiedzcie nikt nie jest idealny a to że się chłopak wzorował i mu na tym zależy bo to zrobił no to dziękuję szacunek. Jeśli umie budować bo zrobił to samo co na obrazku nie jeden y umiał budować z obrazka a on to potrafi i jest odemnie dla niego plus DZIĘKUJĘ I POWOELDZENNia
Nimodriel

avatar usera

width=

Zarejestrowany

0
4 posts 0 threads Dołączył: Nov 2017
20.10.2019, 08:58 -
#10
Nie mam zamiaru kłócić się z tobą i twoimi multikontami. Zostawiam werdykt w rękach wyższej administracji. Długo tu nie pociągniesz, jeśli masz zamiar budować następną działkę z użyciem schematiki.




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości